Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Konumuzla direkt ilgisi yok belki ama Amazonla ilgili bir yatırım haberi. Kentucky e yapılacak ve 600 kişinin çalışması bekleniyor ilk etapta. Prime Air için toplam yatırım tutarı 1.5 Milyar Dolar.

http://www.zerohedge.com/news/2017-02-02/amazon-signs-50-year-lease-900-acre-air-cargo-hub-house-40-prime-air-jets
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Ben TR'den almıştım. Dolayısı ile TR harfler.
  • Sê7êN SKY kullanıcısına yanıt
    ürünleriniz neydi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

TNF çanta 65€
    https://www.amazon.de/d...I1V1MDH0B0G6O2&psc=1
    Yılbaşından önce 53'e düşüyordu, 10€ merhabayla 43'e filan iniyordu almamıştım hey gidi, meraklısına paylaşayım yinede.

edit: maviside 57€

Güzel çanta. Epey sattı zamanında.

• Razer DeathAdder Chroma 50 euro.Amazon.de de dip fiyat.
    https://www.amazon.de/gp/product/B00MXV1Q4I/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

WD 2TB beyaz aldık 75 euroya prime üyelerine özelmiş 1 aylık prime denemesinide başlattık umarım bunlara değecek güzel bir ürün olur.

Alacaktım ama 300 tl fazla geldi. Eskiden olsa, vergi indirimi + merhaba indirimi ile daha uygun fiyata gelirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Merhaba Viemsonic VX2757 Monitörü Amazon.de'den Aldım.Paket Sağlam Geldi,Ölü Piksel Çıkmadı Tek Sıkıntım Display Port Kablosunu Koymamışlar :(

Vergiler Dahil 208 Euro Tuttu-Kargo UPS- 4 Günde Elime Ulaştı

Teşekkürler Murat Abi :)

• Merhaba

Amazon.de'den Turtle Beach kulaklık aldım. 1 hafta geçti siparişi vereli. Şimdi baktığımda aşağıdaki şekilde kargo Piacenza'dan çıkmış ve Milano'ya gidip geri dönmüş.

Amazon'a mail attım, hemen telefonla aradılar. Ürünün size gelmesi Şubat 15'i bulabilir. Önce İtalya depomuzdan buraya Almanya'ya gelecek, burada kontrolleri olduktan sonra size kargolanacak diyor.

Var mı bu tür bir problem yaşamış olan aranızda?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Dün bunu aldım.https://www.amazon.de/gp/product/B00UTC9T7E/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 buğün dağıtıma çıktı. 9 şubatta teslim tarihi diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

WD 2TB beyaz aldık 75 euroya prime üyelerine özelmiş 1 aylık prime denemesinide başlattık umarım bunlara değecek güzel bir ürün olur.

Alacaktım ama 300 tl fazla geldi. Eskiden olsa, vergi indirimi + merhaba indirimi ile daha uygun fiyata gelirdi.

Peki şuanı eskiye çevirebiliyor muyuz ?

Hayır.

Bu paraya daha iyisi var mı ?

Hayır.

Bu ürün daha az fiyata düşer mi ?

%90 Hayır.

Paran yoksa ayrı bir şey ama durum bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BySinsStar B kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullan, adına sevindim.

• Nephilis N kullanıcısına yanıt
    Ben bugün .com'dan evga gtx 1070 ftw sipariş ettim dip fiyatta ve sc ile aynı fiyata geldi :)

• AOC G2460VWQ6 birkaç gün öncesine kadar sorun yokken şimdi bu monitör ü göndermiyorlar nedenini anlayamadım 22 inch ve 27 inch olanı gönderiyorlar ama 24 inch gelmiyor bununla alakalı mh ile görüşsem vs düzelebilir mi acaba ?
  • Geçen gün konudan takip edip aldığım Columbia ayakkabılardan birisi bugün gümrüğe takılmış, bir babama bir kendime almıştım aynı siparişte. DHL ile yollamış amazon birini, ben yavaş kargo seçmiştim ama böyle bir güzellik yapmışlar. İlk sayfadaki rehberde bulunan yönergelere istinaden yetki belgesi, kimlik fotokopisi ve ürün linkini az evvel mail attım. Bakalım ne zaman hallolacak.

Bu arada Murat hocam ilk sayfada ki DHL bölümünde belgeler için aşağıdaki linki eklersen çok iyi olur, resim'de belirttiğin belgeleri çıktı almaya çalışınca MÜHENDİS MURAT yazıyor

DHL İle gelen gümrüklü kargolar için yetki belgesi:https://gumruk.dhl.com.tr/dhl_express_tr_ithalat_kat3_evrakseti.pdf

EK: Murat hocam bu arada rehberden ve konudan her yararlandığımda seni anıyorum, yeniden emeğine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 2 Şubat 2017; 19:33:36 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bari jelatini sökseymiş
  • Öncelikle böyle bir konu için teşekkür ediyorum gerçekten oldukça detaylı ve faydalı bir konu olmuş. Yurtdışından ürün getirme konusunda tereddütleri olanlar için ilaç niteliğinde bir konu. Baştan sona okuma fırsatım olmuştu geçen hafta içerisinde. Yorum yazma fırsatını ise şimdi bulabildim. yaklaşık 10bin küsür sayfayı okuma imkanım olmadı ama bir kısmını okuyabildim ve konudan haberim olduğundan itibaren yorumları takip etmeye çalışıyorum.

Türkiyedeki malum fiyatları görünce bu gibi siteler hepimiz için bir kurtarıcı niteliğinde. Amazonun müşteri desteğide zaten tartışmasız ortada. Burayla kıyaslamak mümkün değil :) Durum böyle olunca halihazırda bir süredir aklımda olan sistem toplama fikrini Türkiyeden değilde amazondan toplamayı planlıyorum.

Konuda amazonun artık anakart göndermeye başladığını yazmışsınız çoğu markanın ürününü gönderiyor. Ancak benim asıl aradığım AsRock markanın ürünlerinde Türkiye gönderimi yapılmıyor. Amazon.de öncelikli olmak üzere çoğu ülkenin sitesine baktım fakat hepsinde aynı durum söz konusu. Gönderimin zaman zaman yapıldığı ve yapılmadığı oluyor bazı ürünlerde. Bu markanın anakartları için gönderime açılma gibi bir durum söz konusu mu ya da alabileceğim başka bir yer var mı ? Türkiyede aradığım modellerini bulamıyorum. Eğer bilginiz varsa bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum..

• archeuscaine kullanıcısına yanıt
    piksel testi vs yapmamıştım fotoyu çektiğim an bir sorun çıksa göndereceğim için ellemedim jelatini
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Murat abi
  • indirim olduğunu görünce sevine sevine konuya girdim, sonra doların 4 tl olduğunu hatırlayıp ağladım
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.