Şimdi Ara

BOSCH BGS5Sil66A Relaxx’x Toz Torbasız Elektrikli Süpürge (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
5
Favori
30.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaşadığınız sorunlar çok büyük sıkıntılar değil bence. Gerçi ben bir önceki kullandığımız makinaya göre kıyasladım oda philipis di. emiş gücü sessizliği kat kat fazla. uzun tüylü halı yok bizde belki ondan bi sıkıntı görmedik :)
  • umutt06 U kullanıcısına yanıt
    benim için çok sıkıntı değil ama eşim kullanırken sıkıntı çıkabiliyor :)
    bakım için önerileriniz var mıdır ? hangi filtreyi ne zaman temizleyelim veya değiştirelim ?
    kullanma kılavuzuna baktım ama kullanıcı yorumları her zaman daha yararlıdır bence.
  • Merhaba Arkadaşlar

Bizdehepsi.com ile bu ürüne çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

http://bizdehepsi.com/asp/product/939/Bosch-BGS5SIL66A-Relaxx-x-ProSilence-66-Elektrikli-Supurge
  • Bize yetkili servis filtresini 2-3 kez yıkayabilrisiniz sonra değiştirmeniz gerekiyor demişti yıkadıktan sonra filtre özelliğini yitiriyormuş. Bizde 2 haftada bir tabi bu kullanıma bağlı kazan doldukça alt kısımı, söküyorum fitreyi yıkamadan iyice temizliyorum balkonda. diğer parçaları yıkayıp iyice kuruladıktan sonra takıyorum. Geçenlerde hepa filtresini kontrol ettim tertemiz duruyordu ona hiç dokunmuyorum.
    Biz 6 aydan fazladır kullanıyoruz filtreyi yıkacağım sanırım. artık fırçayla temizlemekle olmuyor eskisi kadar, tozlar çamur gibi yapışmış dolmuş. galiba bize yılda birkez filtre değiştitirecek. tabi bizde hergün kullanılıyor oda ayrı bi konu :)
    yorumlarınız için teşekkürler...
    hocam filtresi ne kadar acaba bilginiz var mı
  • zebetosu Z kullanıcısına yanıt
    yetkili servisi arayarak güncel fiyatları isteyebilirsiniz,

ihtiyacınız olduğunda telefon ile sipariş verebiliyorsunuz bildiğim kadarı ile,

eve getiriyor olmaları lazım
  • Bu makinede hepa filtre var mı? Tozu nasıl boşaltıyorsunuz? Yani mesela benim şimdiki makinem philips.Tozu boşaltırken etrafa da yayılıyor ben de nasibimi
    alıyorum tozdan:) Bu makine de böylemi? Ve de aldığınızdan beri emiş gücünde bir azalma oldumu?
  • mıragen kullanıcısına yanıt
    hepa filtre var ayrıca toz hanesinde silindirik filtre de mevcut.
    toz torbasız makinelerde tozu yutmadan boşaltılabilen bir sistem görmedim :)
    4 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun olmadı.
  • Süpürgeleri incelerken tozu kalıp haline getiren makineleri gördüm. Onlarda belki tozu yutma olayı yoktur diye düşünüyorum.
    Araştırıyorum hala.
  • Merhaba,

başlıkta bahsedilen bosch süpürgenin aşağıdaki siemens VSX6XTRM süpürgeden farkı nedir acaba
    http://www.siemens-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/elektrikli-s%C3%BCp%C3%BCrgeler/VSX6XTRM.html?source=browse
    üstelik fiyatı da 594 tl'den başlıyor
    http://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-siemens-vsx6xtrm-fiyati,540177.html

• ben eski süpürgemi sırf filtre nedeniyle değiştirmeye karar verdim. Çünkü makinenin sıfırı 230 TL filtreleri 200 Tl tutuyordu. Bu aletle ilgili size yetkili servisten 3 kere yıkanır denmiş ama bosch'un yayınladığı ingilizce ürün kataloğunda "life time washable hepa filter there are no ongoing cost" yazıyor.Yani "ömür boyu yıkanabilir hepa filtre başka maliyet olmadan" bence yetkili servis sallamış işkembeden
    http://www.bosch-home.com.au/Files/Bosch/Au/au_en/Document/BH2113BCP_FA_LoRES.pdf
  • merhaba arkadaşlar.

Aynı makineyi yaklaşık 10 gün önce aldık.emiş performansı gayet yeterli.düz halilarda tam kapasite kullanmanıza bile gerek yok.sessiz çalısması ise bir harika,evde küçük çocuğu olanlara muhakkak tavsiye edilir.Hediyesi ise bayisinden 810 TL nakit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutt06

Bosch BGS5SIL66A Relaxx’x Toz Torbasız Elektrikli Süpürge – Teknik Özellikler

>SilenceSound System™ Sessizlik konseptine uygun olarak tasarlanmış, yenilikçi ses izolasyon malzemeleri, ses kontrollü motor, gürültüsü azaltılmış aksesuar sayesinde süper sessiz çalışma
    >Gürültü seviyesi: 66 desibel
    >Filtre temizleme: SensorBagless'lı akıllı SelfClean sistemi
    >Uzun ömürlü filtreler: Yıkanabilir Air Clean Hepa hijyenik filtreleme sistemi ve GORE™ CLEANSTREAM® Kartuj filtre sayesinde alerjik kişilere uygun
    >Maksimum Hava Akışı sağlayan RobustAir™ System
    >Motor Gücü: 1200 Watt Kompresör
    >Konteyner kapasitesi: 3 litre
    >Hem cihazı kaldırma hem de boşaltma sırasında kolay kullanım
    >Elektronik güç ayarı
    >Ergoplus tutma yeri
    >Sürgülü ve kilitleme mekanizmalı teleskobik boru
    >SilentClean Plus süpürme başlığı: Ayarlanabilir sesi azaltılmış metal tabanlı süpürme başlığı (280 mm)
    >Yumuşak fırçalı "özel parke ucu" (genişlik: 300 mm)
    >Teleskopik boruya klipslenebilen 3 parçalı aksesuar: Kenar-köşe için dar aralık ucu ve mobilya, yastık için çıkarılabilir fırçalı uç
    >Dikey ve yatay park etme özelliği
    >Otomatik kablo toplama özelliği
    >Etkinlik alanı yarıçapı: 11 m
    >4 adet hareketli tekerlek
    >Ağırlık: 6.7 kg (Sadece gövde)

Evet arkadaslar BOSCH BGS5sil66A elektrikli süpürgeyi bugün aldık. İlk kullanım deneyimlerimi sizlere aktarmak istiyorum. Öncelikle süpürgenin öne çıkan özelliğini bildiğiniz gibi dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olarak tanıtılıyor. Gerçekten de öyle ilk çalışmasında duyduğunuz ses acaba hiç çekmiyormu diye kafanızda soru işaretleri oluşturuyor. Yeni geliştirilimiş 1200 watt Kompresör motoru sayesinde çok fazla bi çekiş gücü var. Mağazada 2200 watt olanlada test ettik onun sesi biraz daha fazlaydı fakat aradaki çekiş gücü farkı çok çok az diyebilirim. Aldığımız süpürgeyi orta seviyede çalıştırmamıza rağmen büyük halıyı yerinden kaldırıyor Maksimum da çalıştırmaya da gerek yok, hem böylece sesi dahada azaltmış oluyorsunuz.. Yani bence gayet yüksek bi çekiş gücü var ve çok sessiz bi motoru var. Sessizliğini size şu şeklide tarif edebilirim makine çalışırken yanında normal ses tonuyla konuştuğunuzda birbirinizi çok rahat duyabiliyorsunuz. Düşünenlere tavsiye ederim, sorunuz olursa yanıtlamaya çalışırım. toz konteynerini rahatça yerinden söküp temizleyip takabiliryorsunuz. üstelik çok da şık duruyor fotoğraflarını da ekleyeceğim birazdan.
     BOSCH BGS5Sil66A Relaxx’x Toz Torbasız  Elektrikli Süpürge BOSCH BGS5Sil66A Relaxx’x Toz Torbasız  Elektrikli Süpürge BOSCH BGS5Sil66A Relaxx’x Toz Torbasız  Elektrikli Süpürge BOSCH BGS5Sil66A Relaxx’x Toz Torbasız  Elektrikli Süpürge BOSCH BGS5Sil66A Relaxx’x Toz Torbasız  Elektrikli Süpürge BOSCH BGS5Sil66A Relaxx’x Toz Torbasız  Elektrikli Süpürge

oncelikle makinenizi iyi gunlerde kullanmanizi diliyorum.. ben anneme hediye olarak bgs52200 modelinde karar kilmistim ama satici bayan o modelde filtre yok diyip sizinkini tavsiye edince bi de size danismak istedim cevremde bu model sahibi olmadigi icin.
    hepa 12-13 olarak belirtilmemis hic bi yerde sizin fikriniz var mi? 52200 modele gore emis gucu daha mi dusuk bu modelin cunku motor 1200w kompressor yaziyor. diğeri 2200w.
    tabi kompresssor motor hakkinda da bi fikrim yok.
    teyzemde 52200 modeli var annem onu calisirken gormus haliyi yerinden kaldiriyor onu alalim dediginde alip hediye etmek istedim fakat satici o modelde filtre yok diyerek bgs5sil66a modelini tavsiye etti,dedigim gibi tavsiye ettigi modelin emis gucu de 52200e gore daha dusuk gibi geldi bana magazada. yardimci olursaniz cok sevinirim cunku aylardir ariyorum.
    annemin istedigi torbasiz olsun, haliyi tuttu mu kaldirsin bi de toz kokusu toz ucusmasi olmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkean89 -- 11 Haziran 2014; 1:43:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, bende bu iki model arasında kaldım gerçekten fark yoksa aralarında boşuna 200-250 TL ödemeyelim, siemens alalım.

başlıkta bahsedilen bosch süpürgenin aşağıdaki siemens VSX6XTRM süpürgeden farkı nedir acaba
    http://www.siemens-home...XTRM.html?source=browse
    üstelik fiyatı da 594 tl'den başlıyor
    http://www.akakce.com/e...xtrm-fiyati,540177.html

• merhaba,
    Bu Bosch marka elektrik süprügesiyle ilgili bişey sormak istiyorum.
    Makine çaışırken 3 dakikada bir durup kendini temizliyor. BU sürekli oluyor. Bu herkeste böylemi yoksa otomatik kapa diye bir seçeneği varmıdır. Makineden soğudum resmen. Yardımı ve yorumlarınızı rica ediyorum
  • Bende bu supurgeden memnunum. Fakat evimizde fazladan supurge var. Bunu satmak istiyorum. İlgilenen olursa arayabiilir beni. Fiyatlari ne kadar yuksek oldugunu biliyorsunuz. Ben 500 tl ye verecegim. Taksitte yapariz. Supurgenin 1 yil garantisi kaldi. Fatura mevcut.

Tel : 0506 572 25 25

• dygygmr D kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla otomatik kapa bir seçenek yok, çekiş gücü çok azalırsa otomatik temizlemesi lazım. ya filtreler çok kirlenmiştir (temizlediğinizi varsayıyorum), ya da bir arıza vardır. servise danışmanızı tavsiye ederim

not: silindirik filtreyi temizlemeden önce clean yaparsanız daha rahat temizleniyor, tozlar aşağıda toplanıyor böylece.
  • Bende de aynı üründen var yaklaşık 8 aydır kullanıyorum artık filtreleri yikamayi düşünüyorum lakin servis yıkanmaz diyor kitapçıkta yıkanır diyor müşteri hizmetleri ise hepa filtre için yuvarlaksa yıkanır koseliyse yıkanmaz diyor e baktığımızda zmaan kartonumsu yapısı var tıkanırsa özelliği gider gibi ne diyorsunuz ne yapmaliyim

• BGS5SIL66A modeli ile BGS5SIL66C modeli arasındaki farkı bilen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.