Şimdi Ara

BOSCH Ankastre Öneri ve Çözümler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
5.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bsch

quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ramen-

quote:

Herkese Merhabalar
    Bosch ankastre seçimi,yardımı ve fiyatları için merak ettiklerinizi cevaplamaya hazırım.
    Saygılar
    İyi Forumlar

Merhaba Bosch da mı çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse bizleri forumda Bosch ürünleri hakkında bilgilendirirseniz seviniriz.

Merhabalar
    Merak ettiğiniz herhangi bir ürün var mı?
    İyi Forumlar
    Saygılar

Üstad doğalgazli set üstü Ocak olarak ne tavsiye edersin?

Merhabalar
    Şimdi öneriden ziyade kullanım şekliniz ve istekleriniz nedir onu öğrenmem gerek.
    1-PBP6C2B80O Düz beyaz ve standart model.
    2-PBH6C5B60O 1 adet wok ocak gözü 3 adet gaz gözü
    3-PBY6C5B80O 1 adet elektrikli göz 3 adet gaz gözü
    Bu ürünler isteklerinizi bilmesemde önerilerim arasındadır.
    Saygılar
    İyi forumlar

KARDEŞ ! @qzerty arkadaş sana SET ÜSTÜ OCAK olarak ne tavsiye edersin ? diye sormuş
    Sende arkadaşa PBP6-PBH6-PBY6 ANKASTRE OCAK lardan bahsetmişsin .

Bosch markasında SETÜSTÜ OCAKLAR , PBP0 olarak başlar .
    Yanlış bilgi vererek forum kirliliği yapan sensin yani ;)

Ya da sana şunu önereyim , okuduğunu anlamak ve yazdıklarının anlaşılır olması çok önemlidir . Sen yazdığın cümledeki anlatım bozukluğuna dikkat et önce ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: WaLLkHaN1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ramen-

quote:

Herkese Merhabalar
    Bosch ankastre seçimi,yardımı ve fiyatları için merak ettiklerinizi cevaplamaya hazırım.
    Saygılar
    İyi Forumlar

Merhaba Bosch da mı çalışıyorsunuz? Eğer öyleyse bizleri forumda Bosch ürünleri hakkında bilgilendirirseniz seviniriz.

Merhabalar
    Merak ettiğiniz herhangi bir ürün var mı?
    İyi Forumlar
    Saygılar

Üstad doğalgazli set üstü Ocak olarak ne tavsiye edersin?

Merhabalar
    Şimdi öneriden ziyade kullanım şekliniz ve istekleriniz nedir onu öğrenmem gerek.
    1-PBP6C2B80O Düz beyaz ve standart model.
    2-PBH6C5B60O 1 adet wok ocak gözü 3 adet gaz gözü
    3-PBY6C5B80O 1 adet elektrikli göz 3 adet gaz gözü
    Bu ürünler isteklerinizi bilmesemde önerilerim arasındadır.
    Saygılar
    İyi forumlar

KARDEŞ ! @qzerty arkadaş sana SET ÜSTÜ OCAK olarak ne tavsiye edersin ? diye sormuş
    Sende arkadaşa PBP6-PBH6-PBY6 ANKASTRE OCAK lardan bahsetmişsin .

Bosch markasında SETÜSTÜ OCAKLAR , PBP0 olarak başlar .
    Yanlış bilgi vererek forum kirliliği yapan sensin yani ;)

Ya da sana şunu önereyim , okuduğunu anlamak ve yazdıklarının anlaşılır olması çok önemlidir . Sen yazdığın cümledeki anlatım bozukluğuna dikkat et önce ;)

Merhabalar
    Senin bana cevabından sonra konuyu tekrar inceledim ve senin haklılığını söylemeliyim.:)Kafam karışıktı biraz seni kırdıysam kusura bakma.
    Saygılar
    İyi Forumlar

• Merhaba Bosch Ankastre siyah set almayı planlıyoruz. Bütçe 4-5 bin civarı ne tavsiye edersiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cori3535

Merhaba Bosch Ankastre siyah set almayı planlıyoruz. Bütçe 4-5 bin civarı ne tavsiye edersiniz acaba

Merhabalar
    HBG43S360Q
    PKE611D17E
    DWK065G60T
    Bu seti size öneririm.
    Elektirikli ocak istemem derseniz davlumbazda çekim iyi olsun derseniz;
    HBG43S360Q
    POP6C6B11
    DWK67HM60
    Bu seti öneririm.
    Saygılar
    İyi Forumlar
  • Hocam teşekkür ederim set güzel peki ocak normal tüp gazlı değil mi ? yani bulunduğumuz yerde ( Antalya-Manavgat ) doğal gaz yok ta .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cori3535

Hocam teşekkür ederim set güzel peki ocak normal tüp gazlı değil mi ? yani bulunduğumuz yerde ( Antalya-Manavgat ) doğal gaz yok ta .

Merhabalar
    Rica ederim.
    Kullanım tüp ise mevcut ocak buna göre tasarlanmıştır.Doğalgaz olmasa da önemli değil.:
    Saygılar
    İyi Forumlar
  • Merhabalar

Annem için ankastre ocak ve fırın bakıyorum. Bütçe 2000-2500 TL civarı olacak.

Ankastre ocak için belirli bir model düşünmüyorum ama annem illaki tuşları ön tarafta olsun diyor. yani sağ tarafta değilde bize bakan tarafta olsun diyor.

Benim düşünceme göre adamlar boşuna bu tuşları sağ tarafa koymuyor. Var mıdır özel bir nedeni?

Bize bakan tarafta olsa ne gibi sıkıntılar yaşarız? ya da sağ tarafta olsa ve kurulum yaparken bize bakan tarafa doğru kurulum yapsak olur mu? boyut ve yerleştirme açısından sıkıntı çıkar mı?

Wok ocağı olanlara bakmıyorum hiç. onları ekarte edebiliriz. 800-1200 TL arası verebilirim ocağa.

Fırına gelirsek, acayip kararsızım. sanırım 1300 TL'ye kadar fırına verebilirim.

rengi farketmez ama tabi ki ocakla aynı renk olması tercih sebebi.

ayrıca fırın için ufak bir dolap gerekecek. bu kaça patlar bize? bir fikriniz var mıdır?

ocak için bir platform yaptırıp bulaşık makinasının üstüne konumlandırayım diyorum. tavsiye eder misiniz? bir sıkıntı yaşar mıyız?

bu şekilde yapmamın nedeni mutfaktaki yer problemi.

ayrıca ince eleyen sık dokuyan biriyim. en iyi f/p ürünlerini seçmeye özen gösteririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echonia -- 17 Ekim 2017; 11:32:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyaz ankastre set bakıyorum. Bütçe 2000-2500 civarı. Ne önerirsiniz?

Bosch-Siemens-Profilo'nun aynı fabrikadan çıktığı söyleniyor. Kalite açısından ne gibi farklar vardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Beyaz ankastre set bakıyorum. Bütçe 2000-2500 civarı. Ne önerirsiniz?

Bosch-Siemens-Profilo'nun aynı fabrikadan çıktığı söyleniyor. Kalite açısından ne gibi farklar vardır?

Merhabalar
    HBN331W0T:1054TL
    POP6C2B11L:1019TL
    DWP64CC20T:666TL
    Toplam :2739TL
    Şuan ki liste fiyatları.
    Saygılar
    İyi Forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: echonia

Merhabalar

Annem için ankastre ocak ve fırın bakıyorum. Bütçe 2000-2500 TL civarı olacak.

Ankastre ocak için belirli bir model düşünmüyorum ama annem illaki tuşları ön tarafta olsun diyor. yani sağ tarafta değilde bize bakan tarafta olsun diyor.

Benim düşünceme göre adamlar boşuna bu tuşları sağ tarafa koymuyor. Var mıdır özel bir nedeni?

Bize bakan tarafta olsa ne gibi sıkıntılar yaşarız? ya da sağ tarafta olsa ve kurulum yaparken bize bakan tarafa doğru kurulum yapsak olur mu? boyut ve yerleştirme açısından sıkıntı çıkar mı?

Wok ocağı olanlara bakmıyorum hiç. onları ekarte edebiliriz. 800-1200 TL arası verebilirim ocağa.

Fırına gelirsek, acayip kararsızım. sanırım 1300 TL'ye kadar fırına verebilirim.

rengi farketmez ama tabi ki ocakla aynı renk olması tercih sebebi.

ayrıca fırın için ufak bir dolap gerekecek. bu kaça patlar bize? bir fikriniz var mıdır?

ocak için bir platform yaptırıp bulaşık makinasının üstüne konumlandırayım diyorum. tavsiye eder misiniz? bir sıkıntı yaşar mıyız?

bu şekilde yapmamın nedeni mutfaktaki yer problemi.

ayrıca ince eleyen sık dokuyan biriyim. en iyi f/p ürünlerini seçmeye özen gösteririm.

Hocam aradığınız kriterler tama bana göre.Ne yaptınız hangi ürünleri aldınız, memnunmusunuz??

• Merhabalar

Siyah ankastre fırın ve cam ocak alacağım.

ocak için POP6C6B11O modelinde karar kıldık.Tabii önerilere de açığım.

Fırın için HBG43S360Q modeli biraz pahalı geldi. Önerebileceğiniz başka bir fırın var mı, ya da ne yapıp edip bu fırını zorlamalımıyım Çok iyi bir ürüne benziyor çünkü...

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fztsuleyman

Merhabalar

Siyah ankastre fırın ve cam ocak alacağım.

ocak için POP6C6B11O modelinde karar kıldık.Tabii önerilere de açığım.

Fırın için HBG43S360Q modeli biraz pahalı geldi. Önerebileceğiniz başka bir fırın var mı, ya da ne yapıp edip bu fırını zorlamalımıyım Çok iyi bir ürüne benziyor çünkü...

Teşekkürler.

Merhabalar
    Gerçekten seçicisiniz çok iyi modeller.Fırın önerim olmaz bu fırın gayet performanslı.
    Saygılar
    İyi Forumlar
  • Merhaba;

Mutfak için Ocak, Fırın , mikrodalga ve davlumbazdan oluşacak 4 lü bir set almamız gerekiyor.

Aşağıdaki modelleri birkaç yüzeysel karşılaştırma sonucunda listeye aldım. Sizin de görüşlerinizi almak isterim.

Ocak : PXX675FC1E

http://www.bosch-home.com.tr/online-satis/pisirme-grubu/ocaklar/induksiyonlu-ocaklar/PXX675FC1E

Mikrodalga : HMT75G654

http://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/pisirme-grubu/mikrodalga-firinlar/ankastre-mikrodalga-firinlar/HMT75G654?search=HMT75G654

Fırın: HBG635BS1

http://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/pisirme-grubu/ankastre-firinlar/ankastre-firinlar/HBG635BS1

Ya da;

Şu anda indirimde olan ,

HBG43S360Q

http://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/pisirme-grubu/ankastre-firinlar/ankastre-firinlar/HBG43S360Q?search=HBG43S360Q

Davlumbaz DWK67HM60

http://www.bosch-home.com.tr/online-satis/pisirme-grubu/davlumbazlar-ve-aspiratorler/tassimo-my-way/DWK67HM60

Şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.