Şimdi Ara

Bosch (2014) | Amazon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
5
Favori
2.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk bölümü izledim güzeldi beğendim izleyince biraz sıkıldım ama sonra düzeldi hd kalitesinde izleyince farklı oluyor konusu güzel gidiyor yeni bölüm geldikçe izlenir gibi duruyor
  • Donanımhaber reklamı abartmış dicektim ki gerçekten diziymiş.
  • Penny Dreadful gibi bir etki yaratacağa benzemiyor hiçte.En son ona başladım.Dün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

oyuncuların pek albenisi yok ama izleyelim bakalım belki konu falan güzeldirde izlenir.

Lance Reddick yetmiyor mu ?

Bu arada hala bir bölüm görünüyor nette ?
  • Çekimleri devam etmekte olup, ilk sezonu 10 bölüm olacak diye biliyorum, emin değilim.
  • quduz_qunduz kullanıcısına yanıt
    konuyu iyi hatırlattın pampa bende unutmuştum googlede araştırma yapıyım bişey bulursam konuya eklerim
  • Amazon‘un geçen yıl pilot bölümünü yayınladığı Bosch isimli dizi için sonunda tarih belli oldu. Eğer Amazon bir son dakika değişikliği yapmazsa dizinin kalan 9 bölümü 13 Şubat’tan itibaren Amazon Videos’da yayınlanacak.

Kaynak : birdizihaber
  • hershell
  • son gelişmeyi aktarıyorum arkadaşlar diziyi sony almış playstation özel olarak yayınlaacakmış torrente düşerse anca ozaman izleyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 12 Şubat 2015; 4:20:46 >
  • dizi gelmeye başladı
  • nerde gördün yeni bölümü ben bulamadım
  • içime doğdu tutacak
  • Ilk Bölüm ortalama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başladı mı dizi?
  • zeMRez kullanıcısına yanıt
    1.bölüm 720p 1080p olarak nette var ama sonraki bölümler artık playstation üzerinden yayınlanacak çünkü sony diziyi almış ps exc olarak tanıttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

1.bölüm 720p 1080p olarak nette var ama sonraki bölümler artık playstation üzerinden yayınlanacak çünkü sony diziyi almış ps exc olarak tanıttı

Gecte olsa torrente duser ama dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeMRez kullanıcısına yanıt
    martta dizi yayınlanacak düşer mi düşmez mi bilinmiyor sony nin filmleri vizyone girmeden nette sızdırılmıştı belki bu dizide sızdırılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

martta dizi yayınlanacak düşer mi düşmez mi bilinmiyor sony nin filmleri vizyone girmeden nette sızdırılmıştı belki bu dizide sızdırılır

1 ay daha bekeleyelim o zaman
  • Ben bu diziyi izledim, bundan bir true detective, bir golden boy havası aldım, fena dizi değildi ama finalin bomba gibi olmasını beklerken sıradan bitti. Tansiyonu sonlara kadar güzel arttıramadılar....

True Detective'de daha iyi bir gizem vardı.
  • Taikbe aldım ilk sayfadan da yerimizi alalım ilerlde iyi işler yapacak bu dizi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.