Şimdi Ara

BOŞANDILAR... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aga nolcak ya benımkıler 1997 de ayrıldı

Şiddetlı gecımsızlık dıye bısı uydurmuslar herneyse

Walla cok da umrumda değil

Eskıden onemlıydı ama artık onemsız
  • hocam ok büyük geçmiş olsun duam seninle kafana takmamaya çalış
  • geçmiş olsun gardaş belki böle daha güzel olur
  • Çiftler saygı ve sevgi çerçevesini aşıyorsa birlikte durmaya,birlikte yaşamaya gerek yok bence. Geçinemiyorsan boşuna uğraşmaya gerek yok,zorla güzellik olmazmış.Benim babamla annem de ayrılmışlardı sonra birleştiler sonra ayrıldılar enteresan tabiSon 5 yıldır birlikteler bakalım ne olacak ilerki yıllarda
    Bu çok normal bir durum,bunun farkındalarsa ortada problem yoktur bence.Zaten yaşın da geçmiş artık,önem verecek başka konuların vardır.Ondan seni pek etkilememiştir,bu yönden şanslı sayılırsın.
    Yine de insan ailesini bir arada görmek ister,bundan ötürü geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

• Üzülme benim annemle babam 93 te bşanmış.Benim haberim yoktu.Gerçi hala aynı evdeyiz hepimiz.Sevgiliminde annesi babası boşandı.Kötü şeyleri engellemişler.
  • hepsi saçmalık hepsi fiyasko zaten. üzülecek birşey yok biliyorum . kafada biter herşey onu ben çok önceleri hissetmiştim. bu gün yapılan ise sadece olayı kağıda dökmekten ibaret olan kısmı . bizde şu anda aynı evdeyiz ve taşınma olayı hafta içi olacak.

zaten bence evliliği kağıda dökmekte kağıttan silmek de yanlış.

anlaşamıyorsan zorlamak daha da yanlış.
  • evlenmek çok nomal bir olaysa boşanmakta çok normal yani...
  • bizimkiler 1990 da ayrıldılar o zaman 10 yaşındaydım ozaman bile hakvermiştim ayrılmalarına. olmayınca olmuyo işte. hayırlısı böleymiş demekten başka yapacak bişey yok.
  • Zor birşey tabi ama alişman gerek kaderini deyişemezsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: derkin

Üzülme benim annemle babam 93 te bşanmış.Benim haberim yoktu.Gerçi hala aynı evdeyiz hepimiz.Sevgiliminde annesi babası boşandı.Kötü şeyleri engellemişler.

Nasıl oluyor anlamadım?Boşandılar ve aynı evde yaşamaya devam mı ediyorlar anne ve baban?
  • djarum_black yanlış anlamada nedense para varsa boşanma oluyor, para yoksa ve sıkıntı varsa daha çok kitleniyor eşler bir birlerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oben54 -- 17 Ekim 2006; 11:28:54 >
  • geçmiş olsun
  • hayırlısı olsun,Allah herkese uzun soluklu mutlu evlilikler nasip etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oben54

djarum_black yanlış anlamada nedense para varsa boşanma oluyor, para yoksa ve sıkıntı varsa daha çok kitleniyor eşler bir birlerine.

evet aslında öyle ama çoğu problem ekonomiden çıkıyor. çok sıkıntı varsa evlilik problemini düşünecek zaman olmuyor. imkanlar el vermiyor veya boşanmaya. mecbur hissediyorlar kendilerini. zaten boşanmak kolay birşey değil para olması lazım kendi hayatını idame ettirecek kadar.

bizim duruma gelince ahım şahım bir durumumuz yok sadece işimiz var
  • GEÇMİŞ OLSUN
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.