Şimdi Ara

Boş rün sayfalarımı nasıl değerlendirmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler uzun süre ara verdim oyuna. 15 rün sayfam var fakat 7-8 tanesi boş. Şimdi bunları nasıl değerlendirsem diye düşünüyorum. Hatta hepsi için öneri sunarsanız sevinirim.
    Her lane'de her şampiyonu oynuyorum. Sabit oynadığım bir şampiyon yok. Hazır sayfa önerileriniz varsa bekliyorum

• Şampiyonlara göre diz diyecektim ama sabit oynadığım yok demişsin. Öyleyse doldurmak biraz zor olabilir.
  • klasik ad
    klasik ap
    ap saldırı hızı
    ad saldırı hızı

bu dördü yetiyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Everett

Şampiyonlara göre diz diyecektim ama sabit oynadığım yok demişsin. Öyleyse doldurmak biraz zor olabilir.

Her koridorun baskın bir şampiyonu var mı şu anki metada? Onlara göre yapabilirim ama pek takip edemedim turnuvaları vs. Bir tek adcde Jhin baskındı biliyorum onu da nerflediler sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monody

klasik ad
    klasik ap
    ap saldırı hızı
    ad saldırı hızı

bu dördü yetiyor bana

Bende aynı sayfaları kullanıyorum ama diğerlerini de doldurmak istiyorum çünkü rünler gerçekten işe yarıyor, oyun başında farkı anlaşılıyor. En azından tanklara supportlara falan da bir şeyler eklesem güzel olur :D
  • -Chimaera kullanıcısına yanıt
    Var herhalde ya benimde öyle pek takip ettiğim söylenemez. Metadan birkaç isim ancak biliyorum.
    Rünleri,

Klasik ad
    Klasik ap
    Ad as
    Ap as
    Armor pen
    Tank

Olarak dizersen her lanede her şampiyonun işini görür herhalde ben öyle yaptım. 6 sayfamı böyle kullandım birkaç tane daha olsa iyi olur aslında
    Çünkü ad vs ad, ad vs ap tarzında sayfalar oluyor ranked için sen de öyle yapabilirsin. Şu an aklıma geldi aniden, prem yapıyordu da.
  • Support icin tank run, ad tank ve ap tank toplane icin, armor pen,as ms run jungle icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • profesyonel oyunculara lolkingden bakabilirsin

• Prof oyuncularınkine bak
  • Oyundan profilime bak. Nick aynı. Az çok fikir edinirsin. Aslında çok fazla rün sayfasına da ihtiyacın yok. 5-6 tane yetiyor.
  • boş rün sayfalarını kızılaya bağışlayarak değerlendirebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • içine rün koyarak değerlendirebilirsiniz iyi forumlar
  • Saksı olarak değerlendirebilirsin aynı zamanda yoğurt kabınıda bu pratik çözümle işine yarar bi hale getirebilirsin

• as,ms
    ap,ms
    cdr,hp per level
    full attack speed. Kayle jungle, tryndamere top vb.(troll değil probuilds te birkaç oyuncu var 40 a.s rune page ile oynayan)
    hibrit pen, ad,ap,hp ( top akali op)
    full armor(malphite afk farm op)
    full hp(lvl1 900hp op)
  • Kiraya ver

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.