Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GOODY 69 lirayla kapatsa ya Gerçi ben 69,25 den satış emri verdim. Şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Arkadaşlar sorum Iphone ve Android teli olanlara;

- Banka hesabınıza girip bilgisayarda ki gibi saniyelik matrix takibi yapabiliyor musunuz ?

iPhone da Garanti e-trader var. Garantide yatırım hesabın olursa alım satım yapmak çocuk oyuncağı.

cevabın için çok sağol dostum

sanırım tek sıkıntı bilgisayarda ki gibi saniyelik matrix takibi yapamıyorum cep telefonlarında
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

- Banka hesabınıza girip bilgisayarda ki gibi saniyelik matrix takibi yapabiliyor musunuz ?

Ben android telefonla normal bilgisayardan girer gibi internet şubesine girebiliyorum ama dokunarak biraz zor kullanılıyor. Bir de borsa uygulaması var veriler mynet finansdan geliyor. orayla aynı hızda.

Bu arada endeksin performansına diyecek yok. % -2

hangi model telefon var dostum ?

hisse alım ve satımı pratiklik olarak kolayca yapabiliyorsun sanırım ?

huawei u8800 450 liraya aldm telefon alacaksan internette rahat gezebilmek için mutlaka ekran yüksek çözünürlüklü olsun.

Rahatça yapabiliyorum ama normal internet sayfasını dokunarak kontrol etmek biraz daha zor. sık sık zoom yapmak zorunda kalıyorsun. Finansbankın iphone ve blackberry uygulaması var ama android uygulaması yok. iphone da da flash olmadığıdan anasayfa açılmıyor. ama uygulama olduğundan rahatça yapıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

GOODY 69 lirayla kapatsa ya Gerçi ben 69,25 den satış emri verdim. Şaka gibi

69 kaparsa zaten yükselişe devam edecek demektir, satmanız hata olur...
    Bilanço agustos ortasına gelecek, zirai lastik kısmı ile ilgili haberide beklemek lazım. 1 ay unutun derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 22 Temmuz 2011; 16:57:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

hocam şu tabloyu nasıl görebiliriz? ve de biraz açıklar mısınız? benim gibi acemiler de bu tabloları görsün ve yorumlayabilsin...

Alıcı ve satıcı kademeleridir. Soldakiler alıcılar, sagdakiler satıcılar diyebiliriz.
    Garanti e-trader bu.Aylık derinlik ücreti vererek görebilirsiniz bunları. Finansonline dada var. HEsabınızın oldugu bankaya sormanız lazım

Şu tablo çok birşey ifade etmez aslında, ama kademeler boş. Az lotlarla aşagı yada yukarı yapar.

Grafiğini ve beklentilerini incelemek lazım. Bilançosu ne gelecek, karlılık ne durumda vs vs

Edit : Grafiğine baktım hızlıca, 5 günlük ortalamaların altında seyrediyor fiyatlar. MACD aşağı kesmiş, hacim düşük..Baya iniş çıkış olmuş. Spekülatif bir kagıda benziyor.

Şu tablo çok birşey ifade etmez aslında, ama kademeler boş. Az lotlarla aşagı yada yukarı yapar.

sanırsam bu cümle...iyi tespit biz de seni alkışlayalım o zaman...

bir hisse hakkında yorum yaparken ucunun nerelere dokunacağını iyi kestirmek gerek, daha sonra kıvırmamak için....

umarım anlatabildim...

• GOODY

Artık şu 67,00 - 67,25 paslaşmanız bitsede yukarı katlara da bir baksak ha.
    yarım saattir sn de bir değişiyor. Bi 67 bir 67,25. Resmen ortada sıçan oynuyorlar
  • Sicacam sizin gibi by lere, speclere, ne lan bu saliyorsaniz salin asagi iyice, yoksa verin yukari, bugun cuma oylede boylede bir tarafa yatalim ve rahatlayalim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben android telefonla normal bilgisayardan girer gibi internet şubesine girebiliyorum ama dokunarak biraz zor kullanılıyor. Bir de borsa uygulaması var veriler mynet finansdan geliyor. orayla aynı hızda.

huawei u8800 450 liraya aldm telefon alacaksan internette rahat gezebilmek için mutlaka ekran yüksek çözünürlüklü olsun.

Rahatça yapabiliyorum ama normal internet sayfasını dokunarak kontrol etmek biraz daha zor. sık sık zoom yapmak zorunda kalıyorsun. Finansbankın iphone ve blackberry uygulaması var ama android uygulaması yok. iphone da da flash olmadığıdan anasayfa açılmıyor. ama uygulama olduğundan rahatça yapıyorsun.

Bunu hiç yapmak istemezdim ama kaşındınız sony ericsson xperia arc da flash desteği var çözünürlüğü ve ekranıda kocaman görüntü kalitesi tartışılmaz derecede iyi. Flash uygulaması sayesinde anlık güncellemeleri anında görebilirsiniz mesela ak yatırım endeksi en hızlı güncelleyen sitelerden flash destekli bir telefonla anlık fiyat hareketlerini görebilirsiniz. Diğer büün uygulamaların sorunsuz çalıştığından eminim kullanmıyorum ama tavsiye ederim. Ekranı iphone'dan daha büyük ve görüntü kalitesi daha iyi.

• quote:

quote:

GOODY 69 lirayla kapatsa ya Gerçi ben 69,25 den satış emri verdim. Şaka gibi

69 kaparsa zaten yükselişe devam edecek demektir, satmanız hata olur...
    Bilanço agustos ortasına gelecek, zirai lastik kısmı ile ilgili haberide beklemek lazım. 1 ay unutun derim

Ben GOODY in ciğerini biliyorum. 12 ağustosta açıklanacak haberim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Sicacam sizin gibi by lere, speclere, ne lan bu saliyorsaniz salin asagi iyice, yoksa verin yukari, bugun cuma oylede boylede bir tarafa yatalim ve rahatlayalim.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: filmdükkanı

sanırsam bu cümle...iyi tespit biz de seni alkışlayalım o zaman...

bir hisse hakkında yorum yaparken ucunun nerelere dokunacağını iyi kestirmek gerek, daha sonra kıvırmamak için....

umarım anlatabildim...

Kavga gürültü çıkarmaksa derdiniz ben yokum.
    Sağlam bir kagıt diyorsanız verilerinizi dinlemek ona göre belki yatırım yapmak isteriz elbette. Spekülatif, riskli tahta olmadıgını söylüyorsanız buyurun dinleyelim gerekçelerinizi, teknik analizinizi
    Ucu nereye dokunur derken, bu tip bir kagıdı önerirkende nerelere dokunacağını biliyor olmanız lazım

kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 22 Temmuz 2011; 17:03:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

Dolar 1,693 hadi çok az kaldı 1,70 olmasına ki olacakta
    Euro tümz amanların rekorunu kırdı üstelik borc batağında olan bir ülke parası 2,430 oldu

Merkez bankası hala izliyor babacan'dan emir mi bekliyorsunuz?

İMKB 59600 Ben artık yükselmesinden çok dip nereyse dibi bulsun ve dönsün istiyorum. Bugün yine 60500 yapıp yarın düşeceğine dip en son düştüğü yere bir günde düşsün hergün aynı ızdırabı yaşatmasın bize.

Şu mesajı yazarken dolar 1,698 euro 2,435 oldu

pazartesi çıkıp ŞAKA YAPTIMMM diye bağırmazsa babacan sen ondan sonra seyret halimizi...bu daha başlangıç kanka, felaket tellalı yaptılar beni vallahi, ama önümüzdeki 1 ay sıkıntılı geçecek gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Sicacam sizin gibi by lere, speclere, ne lan bu saliyorsaniz salin asagi iyice, yoksa verin yukari, bugun cuma oylede boylede bir tarafa yatalim ve rahatlayalim.

HAfız gel bana ortak ol. Kafan rahat eder bak
  • Ben sattım ya TTKOM yükseldi hemen (4 kademe birden!). BIZIM de 1 kademe düştü iyimi? Neyse artık beklemeye devam
  • quote:

Nedir o haberiniz, merak ettim ? Hayırlı mı , şer mi :D
  • quote:

quote:

Nedir o haberiniz, merak ettim ? Hayırlı mı , şer mi :D

Ben haber açıklamıycam. Siz dedinizya ağustos ortası açıklanacak. Bende dedimki 12 ağustosta açıklanacak. Haberdarım dedim yani

• hehe ok, cümlenizden bende sizin haberiniz var anladım
    69 kaparız gibi bugün..Inşallah diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 22 Temmuz 2011; 17:09:27 >
  • Alımlar gelmeye başladı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu hiç yapmak istemezdim ama kaşındınız sony ericsson xperia arc da flash desteği var çözünürlüğü ve ekranıda kocaman görüntü kalitesi tartışılmaz derecede iyi. Flash uygulaması sayesinde anlık güncellemeleri anında görebilirsiniz mesela ak yatırım endeksi en hızlı güncelleyen sitelerden flash destekli bir telefonla anlık fiyat hareketlerini görebilirsiniz. Diğer büün uygulamaların sorunsuz çalıştığından eminim kullanmıyorum ama tavsiye ederim. Ekranı iphone'dan daha büyük ve görüntü kalitesi daha iyi.

Benimkinin de 800*480 3.8" ekranı var. dediğin gibi herşey yapılabiliyor ama dokunarak kontrol bilgisayardan fareyle kontrole göre biraz daha zor. ekrana tüm web sitesi sığacak şekilde yapıldığında bile yazılar okunuyor ancak doğru tıklamak için zoom şart. ince uçlu kapasitif bir kalemle biraz daha kolay işlem yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: filmdükkanı

quote:

Dolar 1,693 hadi çok az kaldı 1,70 olmasına ki olacakta
    Euro tümz amanların rekorunu kırdı üstelik borc batağında olan bir ülke parası 2,430 oldu

Merkez bankası hala izliyor babacan'dan emir mi bekliyorsunuz?

İMKB 59600 Ben artık yükselmesinden çok dip nereyse dibi bulsun ve dönsün istiyorum. Bugün yine 60500 yapıp yarın düşeceğine dip en son düştüğü yere bir günde düşsün hergün aynı ızdırabı yaşatmasın bize.

Şu mesajı yazarken dolar 1,698 euro 2,435 oldu

pazartesi çıkıp ŞAKA YAPTIMMM diye bağırmazsa babacan sen ondan sonra seyret halimizi...bu daha başlangıç kanka, felaket tellalı yaptılar beni vallahi, ama önümüzdeki 1 ay sıkıntılı geçecek gibi...

Ben ağustos'un zaten sıkıntılı geçeceğini düşünüyorum ama temmuz ayında borsa hep iyi performans gösterirdi yurt dışı iyide biz iyi değiliz. Bu sene ilginç şeyler oldu edenler bulsun ne diyim hala dövize müdehale gelmedi normalde gelmesi lazımki 1,665'den açıldı dolar 1,698'e kadar fırladı kesinlikle dövize müdehale edilmesi gerekiyor ama etmiyorlar babacan ettirmiyor merkez başkanıda kankasıya babacan'a hafta sonu mail yollayacağım.

• 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.