Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemele

Bugun endex in kızlığı patlaya bilir.

Actik kollarimizi beklitlyoruz.

Olmadik krizimiz hayirli olsun ama korkmayalim altlardan daha guclu bir dalga ile sene sonu 67.000 gorme sansi var.

endeksin kızlığını boşver de 2 tane yavşak çıkıp da mal mal konuşmasalardı millet tedirgin olmayacaktı, onların ağzını patlatmak gerekir, ya da .............
  • harbiden nasıl bir zihniyet "sakın para harcamayın, büyük kriz geliyor" diye açıklama yapar?
    bu ülkeyi yönetenler, bunu söyleyenler, kahvehanede söylemediklerine göre, kesin borsanın düşmesinden veya dövizin, altının yükselmesinden faydaları var... başka nasıl bir zihniyet ülkesini fakirleştirir ki? elin yabancısı bayram ediyor şimdi.. KY leri öptük, toplayalım senetleri...
  • Şu 20 temmuz olayını bana bir anlat valla anlamadım ne b.klar yedimi hatırlamıyorum.

Bu arada merkez bankasından kısa bir süre içinde dövize müdehale bekliyorum bugün yarın gelecektir. Şuanda yine panik satışları başladı millet satmaya devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

harbiden nasıl bir zihniyet "sakın para harcamayın, büyük kriz geliyor" diye açıklama yapar?
    bu ülkeyi yönetenler, bunu söyleyenler, kahvehanede söylemediklerine göre, kesin borsanın düşmesinden veya dövizin, altının yükselmesinden faydaları var... başka nasıl bir zihniyet ülkesini fakirleştirir ki? elin yabancısı bayram ediyor şimdi.. KY leri öptük, toplayalım senetleri...

yok be o kadar da abanma SAYGIDEĞER YÖNETİCİLERİMİZE..!!!
    caterpillar ın hayal kırıklığı yaratan kar açıklamasından sonra ABD borsaları düşüşe geçmiş, kesin bizimkiler de ondan satıyodur, yoksa NUR YÜZLÜ bakanlarımızın ne suçu var ????
  • son 1 saat saygıdeğer boğa amcalarımızın isteklerine bağlı her şey..sağlam alımlarla 60,500 ve üzeri kapatabiliriz...
  • Amerikan borsasına Turkcell den sonra bir türk şirketi daha girecekmiş. Görüşmeye türkiyeye gelmişler. Ama kim olduğun söylemiyorlar.

Bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filmdükkanı

son 1 saat saygıdeğer boğa amcalarımızın isteklerine bağlı her şey..sağlam alımlarla 60,500 ve üzeri kapatabiliriz...

60,500 üstü kapatalım, tek tek öpücem o boğaları gözlerinden. Bu ayılarda kışın uyur yazın oyunbozanlığa soyunur ne pis hayvanlar yahu.
  • Bugünkü düşüşüde IMF Türkiye Temsilcisi Lewis in açıklamalarına mı bağlıycaz şimdi.

İçimizden birini seçelim gidip avrupada amerikada, türkiye ile derdi olan ne kadar o.ç varsa temizlesin bizde kurtulak dünyada kurtulsun.
  • SAGYO, daha bir kaç gün evvel 2 yi görmüştü. Şimdi 1,46. tekrar 2 ye çekerlermiki. Ne anladılar ortaklıktan şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Orijinalden alıntı: filmdükkanı

son 1 saat saygıdeğer boğa amcalarımızın isteklerine bağlı her şey..sağlam alımlarla 60,500 ve üzeri kapatabiliriz...

60,500 üstü kapatalım, tek tek öpücem o boğaları gözlerinden. Bu ayılarda kışın uyur yazın oyunbozanlığa soyunur ne pis hayvanlar yahu.

babacan açıklama yapmış az önce "şaka yaptımmm!! şaka yaptımmmm!!" demiş cnbc-e ye, 70 bin oluruz bugün
  • Dun bankalarda cok kayip yoktu. Bugun citi ve credit suisse bankalar icin olumsuz konusunca bankalarda dayanamadi bu duruma.
  • allahın seven açıklamaya bakın ya, bu koskoca TCMB başkanı Başçı'nın açıklaması;

" TURKIYE'NIN DURUMU ""ACABA BİRAZ FAZLA MI İYİ"" diye bakıyoruz, diyor ya, he oldu TC güllük gülistanlık git bi açıklama yap da tepetakla olalım!!!!

bizi bunlar yönetiyor ya, cebimizdeki paraya göz dikmiş bu şerefsizler !!!!!
  • Belirsizliklerin olduğu, özellikle Küçük yatırımcısının bu kadar zarar ettiği ve hakkını arayamadığı !

Küçük yatırımcının birçok konuda söz sahibi olmadığı , belirsizliklerde ne yapacağını bilemediği,

Birkaç insanın sözünden bu kadar etkilenebilen ve insanları bu kadar zarara sokabilen,

ufacık rüzgardan dahi etkilenen , ne yapacağını bazen kestiremediğimiz v.s..... v.s......

imkb gibi bir Borsa acaba dünyada mevcut mudur ?? Ekonomimiz de iyiye gidiyor diyorlar bu mudur iyiye

gidiş merak ediyorum.....tamam dalgalanmalar olur tabii ki ama kardeşim Mayıstan beri perişan ettiler milleti ya

özellikle şu medyada Ralli olacak, kesin olacak diyenleri affetmem , onların sözüyle girdik, Mayısta

ne var ne yok satar çıkardım ben normalde.....
    __________________________________________________________________________________________________

• Bendeki salaklığa bak, dün TTKOM endekse direnirken 7.70 lerden kol kesip %10 düşen hisselere girmek vardı. O hisseler %5 geri çıktı şimdi gene düştüler. 8.23 TTKOM ortalama maliyetim var, zarar belki çok büyük olurdu ama endeks böyle aşağı gitmeye devam edersede yapacak başka birşey yok ayı olcaz bizde?
  • verin malı aşşağı sizi gidi ruhu 5 para etmeyen spekler sizi... daha fazla nakitim olsa direk alacam nakit kalmadı dün
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

Bendeki salaklığa bak, dün TTKOM endekse direnirken 7.70 lerden kol kesip %10 düşen hisselere girmek vardı. O hisseler %5 geri çıktı şimdi gene düştüler. 8.23 TTKOM ortalama maliyetim var, zarar belki çok büyük olurdu ama endeks böyle aşağı gitmeye devam edersede yapacak başka birşey yok ayı olcaz bizde?

dünkü COMDO maliyetim 7.74 sabah 8.14 ü gördü gayet iyi artış bence yani sürekli trade yapılabilir.
    açıkcası ben iyi rakamlardan maliyetlendiğimi düşünüyorum bu hisseler bana yüzde 10 kazandırmadan cıkmayı da düşünmüyorum zira tüm aldıklarım yüzde 10 düşmüştü aldığımda
  • PA 3 çıkıyor bu Kasım'da, buyrun fragmanı...

aynı bizim endeks gibi tırstıtttırıyor bu film beni....

http://www.youtube.com/watch?v=srVMVho3w_c&feature=youtu.be
  • bu TOASO nun neden deli gibi düştüğünü bilen varmı? yada bir nedeni varmı?
    10 ay öncesine dönmüş kağıt, bir de açıklamalar yapıyorlar, iyi sattık, Linea segmentinin en çok satan aracı falan diye.. artması gerekirken niye düşerki bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

bu TOASO nun neden deli gibi düştüğünü bilen varmı? yada bir nedeni varmı?
    10 ay öncesine dönmüş kağıt, bir de açıklamalar yapıyorlar, iyi sattık, Linea segmentinin en çok satan aracı falan diye.. artması gerekirken niye düşerki bu ?

Fabrikayı tatile soktular bakım onarım vs. 1 ay mı ne hiç üretim olmuycak!
  • bu COMDO ne acayip bir kağıt yahu... 500 milyar lira yetiyor kağıdı silkelemek veya zıplatmak için...
    şansıma 8 den verdim, 160 TL civarı zararım var... önemli değil, o da hacimsiz hisseye girilmez özel dersinin ücreti... ama acı değil midir bu kadar düşük bir hacimle istenildiği gibi oynanıyor bir kağıtla?
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.