Şimdi Ara

BORSACILARIN BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU ! (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.606
Cevap
535
Favori
1.162.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • THYAO iyice dibe vurdu ,ne oldu yeni gelen bi habermi var
    COMDO da millet kolpaya geldi ,, bakalim :)
  • GOODY 62,25 , COMDO 7,78 gördü.
    yuhhhh...
  • Vay anasi beeee adamlar kol kesmeye bile izin vermediler. Gövdeyi komple aldilar Cocuklar dikkat edin semsiyeleri acmayalim bir sure

COSEF nakit varsa ADEL-ASUZU-COMDO v.b kagitlara bak iste ama al demiyorum. Bende %15 nakit ile bekliyorum. Kara kapkara gunler filan gelir.
  • heyytt be endeks çakılırken telekom çivi gibi tutunuyor endekse
  • GOODY ASUZU COMDO ulen hep arabadan gidiyoruz desenize :D
    Hangisini hangi noktadan alak biri akıl versin babalar :D

@CEMELE 1000 tl nakit var 500 tl ile girelim bakalım dediklerine tabi çok alta alış yazıcam ölü fiyatına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosef -- 21 Temmuz 2011; 10:35:48 >
  • endekse kılını bile kıpırdatmayan izocam bile diplemiş. durum fena. naapsak tası tarağı toplayıp kaçsak mı
  • nakitte olanlar 58 hatta 55 bin seviyeleri beklerse çok mutlu olurlar gibi geliyor bana, tabi sadece benim öngörüm bu...
    Kağıt bazında konuşmak istemiyorum, zaten endeks o seviyelerden geri döndüğünde çöp alsanız yine kar edersiniz...
  • Bakin bazi iyi bilanco aciklayan ve aday firmalarda oyunlar var cakallar havayi bahane edip tamamen sansasyonal hava yaratma pesindeler.

Adel acisi 28.00 en dusuk 25.50, Comdo keza oyle sadece dikkat diyorum mala guveniyorsaniz yatin uyuyun.
  • tek tutunan ttkom zati.. benim ekrandaki hisselerin heps dağıldı...
  • Endeksi mahvettiler. Girdiğim bütün tahtalarda zarardayım.

Bu saatten sonra kesersem kestiğim şey kol da olmayacak. Belden aşağısı gitti durumları olacak. O yüzden bekleyeceğim. Yapacak başka şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

64 binde goodycik

yok arkadaş ben dayanamam bu endekse bugün,dışarı çıkacam

Sana iki gün sonra 64 leri görür demiştim 2 gün önce ama bende dün 67 den aldım 1 gün daha bekleyemedim bildiğim halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

GOODY ASUZU COMDO ulen hep arabadan gidiyoruz desenize :D
    Hangisini hangi noktadan alak biri akıl versin babalar :D

@CEMELE 1000 tl nakit var 500 tl ile girelim bakalım dediklerine tabi çok alta alış yazıcam ölü fiyatına

araba sektörü bence yakın zamanda takla olma ihtimali var, cari açığın baş nedeni olarak her yetkili otomotiv sektörünü işaret ediyor, bugün yarın yeni vergiler, yeni yükümlülükler uygulanabilir bu sektöre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Bakin bazi iyi bilanco aciklayan ve aday firmalarda oyunlar var cakallar havayi bahane edip tamamen sansasyonal hava yaratma pesindeler.

Adel acisi 28.00 en dusuk 25.50, Comdo keza oyle sadece dikkat diyorum mala guveniyorsaniz yatin uyuyun.

Adeli sat sat dedin , ahanda sattım memnunmusun ?
  • Yahu disardayim bi bakayim dedim bakmaz olaydim. Noldu gene neden coktu endeks?!
  • Bankalar ile endeksi tutuyorlar yine,
    3 bankanın kaybı %1 civarında , ama ekranımdaki diğer 20 hisse %3 - %9 arasında kayıplarla işlem görüyor.

Bankalara 2-3 kademe daha satış gelirse sanırım taban olacaklar , endeksde de 60 altı görülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

64 binde goodycik

Sana iki gün sonra 64 leri görür demiştim 2 gün önce ama bende dün 67 den aldım 1 gün daha bekleyemedim bildiğim halde.

aslına bakarsan görmezdi 64-63 buraları. dünkü noktadan yukarı devam ederdi kendi haline bıraksalar.
    ama işte paraşütsüz bi atlayış yaptı endeks bugün. goody de biraz zoraki sallandı. keza netaşda o biçim.

• quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

quote:

64 binde goodycik

sıkma canınııı, ben 68 den aldım goody yi,şu anda bile goody çakılırken deli gibi mal alıyor amca, ama vardır bi bildiği yalnız endeksin bi şekilde toplaması lazım durduk yerde yandık bittik kriz geliyo diye piysaya korku salarsan olacağı bu,hamdolsun direk girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Bakin bazi iyi bilanco aciklayan ve aday firmalarda oyunlar var cakallar havayi bahane edip tamamen sansasyonal hava yaratma pesindeler.

tamamen katılıyorum, mallar sadece el değiştiriyor ortada satış yok o cepten o cebe o yüzden panik olan KY lerin başına neler geldiğini bilerek endeksin düzelmesini bekleyeceğiz...
  • formasyonun adı ..
    imam (babacan -gedikli) oturursa, cemaat (fiç) çökermiş ...
  • Engineered Rock

Bunun endeksle ilgisi yok. O kağıdın orayı göreceği çok önceden belliydi burada da yazmıştım. günde demiştim. Bu endekslik birşey değil.

righteous@
    Valla ben canımı sıkmıyorum. Rahatım yani Çünkü en geç 1 haftaya 80 leri göreceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.