Şimdi Ara

***Bornova 10. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı *** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
75.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Orijinalden alıntı: mutluson

1.haftam 9 bölükteyim ve süper geçiyor günler meslekçi değilim inş doğu düşmez :) şuan askeriyenin cafesinden yazıyorum.

İnternet cafe mi var kışlanızda?Paralı mı?Nası yetiyor o kadar askere?

alay da internet cafe + bilardo salonu + fitness salonu var fakat bunların sadece bilardo ve cafe'si normal erler için, internetin saati 50 kuruş bilgisayarlarda kulaklık ve kamera yok ve çok sıra oluyo, bilardo saati 1 lira fazla sıra yok(tu),tu diyorum çünkü şimdi otogarın cafe'sinden yazıyorum dağıtım iznine çıktık bugün artık acemi değiliz :) atarsa karanlık bu arada Zonguldak İl Jandarma'ya çıktı dağıtım, doğuya giden pek olmadı.

• Selam millet acemiliği Bornova 10. Jandarma Komutanlığına çıkan arkadaşlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yke23

Selam millet acemiliği Bornova 10. Jandarma Komutanlığına çıkan arkadaşlar var mı?

Ben varım dostum. Pazar sabahı izmirde olacağım. Arkadaşım beni orada karşılayacak. Yerle ilgili daha net bir bilgiye ulaşamadım. Ama genel anlamda iyi diyorlar.
  • Bornova 10. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı
    bende varım kadeş...
  • Bende aynı şekilde sabah izmir'de olucam. Aynı yerdeyiz. Hayırlısı olsun arkadaşlar.
  • Hayırlısı olsun hepimiz için.Tam teslim tarihini öğrenemedim ben gerçi karşıyaka da oturuyorum şubeden bayramdan sonra dediler ama haftaya gel sülüsünü verelim falan dediler geç kalmayalım da sonra
  • Hocam teslim tarihi normal erler için (uzun dönem erler) için bayramdan sonrası. Biz yedek subay adayları ve kısa dönem erlerin teslim tarihi yarın saat 17:00 son giriş saati. 12 Ağustos teslim yani sülüsle falan işin yok sen kısa dönem isen sana verdikleri evrağı götür yarın teslim ol aman diyim kaçırma tarihi :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

1.haftam 9 bölükteyim ve süper geçiyor günler meslekçi değilim inş doğu düşmez :) şuan askeriyenin cafesinden yazıyorum.

İnternet cafe mi var kışlanızda?Paralı mı?Nası yetiyor o kadar askere?

alay da internet cafe + bilardo salonu + fitness salonu var fakat bunların sadece bilardo ve cafe'si normal erler için, internetin saati 50 kuruş bilgisayarlarda kulaklık ve kamera yok ve çok sıra oluyo, bilardo saati 1 lira fazla sıra yok(tu),tu diyorum çünkü şimdi otogarın cafe'sinden yazıyorum dağıtım iznine çıktık bugün artık acemi değiliz :) atarsa karanlık bu arada Zonguldak İl Jandarma'ya çıktı dağıtım, doğuya giden pek olmadı.

atarsa 1 başka söze gerek yok

• tertip kısa dönem gidiyorum 12 aralık teslim oluyorum görüşelim İNŞALLAH TEL: 05456351464
  • Arkadslar bn 94/1gidiyorum nasil bir yer bana yardmci olurmsnz luftn rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut4545

Arkadslar bn 94/1gidiyorum nasil bir yer bana yardmci olurmsnz luftn rica ediyorum

93/4 olarak 7.bolukte tamamladim askerligimi acemi 22gun yaptim çekilecek bi çile degil orasi allah yardimcin olsun Koğuslar berbat kantin siralari hiç bitmiyo..

7.bolukte fatih ari uzmana dikkat edin..

• Merhaba. Kardesim bugün komutanlığa teslim oldu. Bolugu belli olmuş 6. Bölük mus. Devre kaybi olarak gittigi icin merak ettik.84 doğumlu. 6. Bölük nasildir bilgisi olan aydinlatirsa sevinirim. Bide acemi birligi suresi ne kadar olur devre kaybi oldugu icin bilen varsa lutfen cevap yazsin.

• Merhaba arkadaşlar

benim acemilik bornova 10. jandarma alay komutanlığına çıktı son durumu nasıldır? ben üniversite yi dondurmadan tecili bozdurdum yani okuyarak askerlik yapacagım ve izmirde yasıyorum :) çalıştıgım yer bornova yani dibime cıktı ben olayı suna bagladım acaba okuyorum diye sınav merkezine yakın bi yeremi düştüm ?

bilen varsa ve3 cevaplarsa sevinirim ayrıca 8 inde teslim olucam skype muratja ekleyin görüşelim :)
  • acemi birligi ne kadar surer ?
  • vah vah 75gün sayacaklar 30gün çarşıya çıkamayacaklar mübarek bunu okuduğunuzda muhtemelen haziran 7si olacaktır :D kendinizi çok şanslı sayın 5.bölüğe düşdüyseniz koğuşa dikkat heleki alt koğuş orada bol emek sarf ettim :D 92/2 tertip :D
  • 6ncı bölükteyim cok rahat bi yer.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.