Şimdi Ara

Borel satışta - 100ml - 7.45 Tl (epttavm) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
7.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edgar1899

İçeriğinin herhangi bir dezenfektandan farkı sadece bor katkısı, işi yapan zaten yine etil alkol. Fiyatı kamu üretimi bir ürün için bana göre yüksek, 6,90'a 100 ml konix jel ya da 15 liraya 250 ml eczacıbaşı maratem alabiliyorsunuz. En azından 4,95 vs gibi psikolojik 5 lira sınırı altında tutulsa cazip olabilirdi.
    Diğerlerinden farkı:
    İçeriğinde aloe vera, lavanta, çay ağacı yağı da mevcut.
    Diğerleri gibi elleri tahriş etmiyor.

Dediginiz gibi 5 TL ve altı fiyatlı olsa daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 16 Nisan 2020; 17:17:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crawlers

Bordan araba yakıtı yapıp dünyayı ele geçirecektik bi 20yıl önce falan, noldu o iş yaptılar mı?
    Lozanda gizli madde var panpa, 2023'te Lozan iptal olunca bor çıkarıp dünyayı ele geçireceğiz.
  • Elin gavuru bor'dan jet yakıtı yapsın atom reaktörlerinde kullansın bizimkiler çamaşır deterjanı ve dezenfektan yapsın
    Dezenfektanın içindeki alkol mikrobu öldürüyor, bor koysan ne koymasan ne; hadi alkolü hiç koymadan bor mikrobu öldürse anlarım...
    Boşuna bor madenlerini bu tarz şeylerle bitirmesinler belki ilerde teknolojimiz gelişir, bor'u ülke ekonomisine daha yararlı bir şekilde kullanma olanağı doğar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

İçeriğinin herhangi bir dezenfektandan farkı sadece bor katkısı, işi yapan zaten yine etil alkol. Fiyatı kamu üretimi bir ürün için bana göre yüksek, 6,90'a 100 ml konix jel ya da 15 liraya 250 ml eczacıbaşı maratem alabiliyorsunuz. En azından 4,95 vs gibi psikolojik 5 lira sınırı altında tutulsa cazip olabilirdi.
    içine bor katıp başına bor ekleyerek sınırsız sayıda anlamsız ürün üretebiliriz aslında :)
  • Fiyatı düşebilir gibi geliyor bana, ilk çıkış için bir yoklama yapmış olabilirler. Ah şu sürümden kazanma mantığı bi otursa milletin kafasında..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bor u da neremize sokacağımızı şaşırdık.
    Ne alakası var dezenfektanla borun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki haftadır maskeyi getiremeyen ptt, dezenfektanı kaçhaftada getirir?
  • Maske lazım maske
    Borlu maske çıkarsa anlarım da 100ml dezenfektan nedir?
    Hastanelere tonla göndersin bundan
    Maske lazım bize

• rfve kullanıcısına yanıt
    Ben abartı olarak düşünüyorum boru Enerji kaynağı değil bor. zira teknoloji yok yapamıyoruz vs algısı da başka bir kesimin iddiası. Her şeyi yapabilirler. Belki de yapılıyor... Ama borun kullanım alanı sınırlı maalesef

• Güzel paylaşım, teşekkürler.

• İçeriğinin ne olduğuna ulaşmak isteyenler :https://iyifirsat.net/borel-antibakteriyel-el-dezenfektani-100ml/

• merak edıyorumda bu bor uzay sanayı ıcın cok onemlı bır madde diye lanse edıldı hep...lakın ulkemızde sadece deterjan ve dezenfektan olarak kullanılıyor..bu ne yaman celıskı anlayamadım.bu kadar degerlı bır maddeyı bu kadar degersız urunlerde kullanmak akıl alır gıbı degıl.sanırım bızlerı hep kandırdılar..bu bor hıc pahalı madde egıl uzay sanayıdede hıc kullanılmıyor..

• Avansasta eczacıbaşının dezanfektani 4.5 lt 130 lira milleti duduklemeyi birakin artik be

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    aferin, sen bunu yazdın, bir kaç güne aktroller bunu her yerde yaymaya başlar, sonra ayıkla pirincin taşını. hatta "benim tanıdık devlette çalışıyor, o söyledi "diyen modeli bile çıkar.

• pahalı maske lazımm
  • tek_Türk kullanıcısına yanıt
    Zaten ptt getirmeyecek yeni düzenleme ile birlikte telefonuna mesaj gelip eczaneden alacaksınız fakat ilk öncelik kronik rahatsızlıkları olanlara (astım şeker vs.)

• O kadar değerli bir maden!!!, sanırım nerede kullanacağimizi bilemediğimizden yada heryerde kullanalım mantıgıyla yakinda biryerlerimizden sokacaklar.
    Not, bana göre fiyat yüksek, halkın kuyruğa girmesi zor.

• pancar öyle büyük ve bir değerli nimet ki
    asla değerini bilemiycez

pancarın yaprağı küspesi vs herşeyi

etil alkol bile elde edilebiliyorken pancardan

ahhhyaaak!
  • Akabe yabdıysa kötüdür kafaya bak. Cidden bunlar ülkeden sürülmeden kimseye huzur yok.

• Bu devlet bizi duduklemeye bı doyamadi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.