Şimdi Ara

BORDERLANDS 3 %100 TÜRKÇE YAMA + DLC (MAKİNEÇEVİRİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
13.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÜCRETSİZ NORMAL ÇEVİRİSİ ÇIKARSA KONU SİLİNİR YAMA KALKAR.

BORDERLANDS 3 V2 İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 5 Temmuz 2021; 6:1:32 >

• eski konuyu birisi şikayet etmiş forumun kendi sorunu yüzünden adminde kaldırmış.

konuyu düzenlediğim halde ne hikmetse konu içeriği değişmiyordu bir türlü.

admin arkadaşım konuyu uçurmana gerek yoktu sadece yanlış olan yazıyı BORDERLANDS 3 diye düzeltmen yeterliydi.

• eline sağlık

• Site Virüs Uyarısı veriyor. Başka yerden indirdim yamayı dedıgın klasöre atınca türkçe olmadı. Ayrıca Türkmmoda bir kişi Teamninjanın dosyaları virüslü gibi bir yazı yazmış. Kafam karıştı. Türkçeyamacı gibi değildir umarım durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3925D0282

Site Virüs Uyarısı veriyor. Başka yerden indirdim yamayı dedıgın klasöre atınca türkçe olmadı. Ayrıca Türkmmoda bir kişi Teamninjanın dosyaları virüslü gibi bir yazı yazmış. Kafam karıştı. Türkçeyamacı gibi değildir umarım durum

sorun sizden kaynaklı.sizin pc de virüs var sanırım siteye virüs dosyalara virüs diyorsa formatlayın bir.

dosyalarıda tarata bilirsin virüs sitelerinde.

bu site virüs taraması

buda dosya virüs taraması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 12 Şubat 2021; 21:37:20 >

• Teşekkürler. Emeğinize sağlık. Yanlışlar çok. Goggle translate'ten yapıldığı aşikar. O yüzden kaldırdım. Lütfen yaptıktan sonra oyunu bi oynayın test ettirin.

Ayrica bir şey soracaktım. Bunu yaparken 2 opsiyonlu cıkaramaz mısınız? Ben sadece hikaye altyazıyı türkçe istiyorum çünkü.

gördüğüm hata:

"magazine size " "dergi ebadı" olmamalı diy mi yerine "şarjör içindeki mermi sayısı" ya da "şarjör mermisi" falan olabilir

"common" "uncommon" bunlar "sıradan" "sıradışı" olmalı

"sanctuary" barınak olamaz. özel isim olduğu için Sanctuary diye kalmalı. Zaten türkçesi de yanlış. Aynı şekilde lakap ve isimler de orj dilde kalmalı..

• arkadaşlar bu tr yamayı nasıl açabiliriz? tamamen türkçe haline getirmek için arkadaşlarımdan yardım istedim..açabilirsek full tr yapabiliriz..

• arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

• Linkler kırılmış düzeltirmisin rica etsem siteden borderlands 3 yama indir diyorum indirme sitesinde dosya kaldırıldı diyor

şimdi tekrar kontrol ettim bütün yamaların linkleri kırık durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaaiikkk -- 28 Haziran 2021; 23:9:16 >
  • ffaaiikkk kullanıcısına yanıt

linkler düzeltildi indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 29 Haziran 2021; 1:45:38 >
  • merhaba linkleri yenileme şansınız var mı :(

• arkadaş uzun süredir çevrimiçi değil sanırım umarım görür :((

• BORDERLANDS 3 %100 TÜRKÇE YAMA + DLC (MAKİNEÇEVİRİ)sinnerclown türkçe oyun çeviri ekibi | oyunlar artık türkçe olacak!
    BORDERLANDS 3 +DLC %100 [Team NINJA]
    https://sinnerclownceviri.com/threads/borderlands-3-dlc-100-team-ninja.335/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.