Şimdi Ara

Borderlands 2 Playstation Vita için Çıkar mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için piyasaya çıkacak olan Borderlands 2, Sony'nin taşınabilir oyun konsolu Vita için de hazırlanabilir mi? Gearbox Software patronu Randy Pitchford bu duruma olumsuz bakmıyor.

Pitchford'un açıklamasına göre Gearbox Software'deki herkes gibi o da Vita'yı sevmiş, ama Borderlands 2'yi Vita'ya taşımak için başka stüdyoların yardımına ihtiyaç duyabilirlermiş. Kim bilir belki de Sony bu konuda harekete geçebilir. 

Her ne kadar Playstation Vita'nın kendine özel oyunlarının çıkması beklense de Borderlands 2 gibi güzek yapımlara göz yumulması da pek doğru olmaz gibi görünüyor. Bu oyunu Vita'da 4 kişi co-op olarak oynamak çok zevkli olurdu herhalde.

• Eğer böyle bişey olursa "Bomba" olur. Sony bu fırsatı kaçırmamalı bence. Grafik açısından pek zorlayacağını sanmam ama kontroller biraz zorlayabilir.
  • bu oyun androide çıktığı halde neden ps vitaya çıkmıyor anlamadım :S
  • Cidden bomba olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadCompany2

bu oyun androide çıktığı halde neden ps vitaya çıkmıyor anlamadım :S

Yok öyle bir şey arkadaşım,sadece"Tegra 3 ler ile birlikte androidli cihazların bu oyunu çalıştırabileceği, ve androide gelmesinin iyi olabileceği " söylendi
  • Geçen haftaki yorumum:

quote:

Android'de çalışabiliyor diye Android'e yapmayı düşünüyorlar da vita'ya veya 3ds'e yapmıyorlar ya, az kıl kapmıyorum. Sanki onlarda çalıştırmayacak(3ds'de belki ama vita'da kesin çalışır)

Gelirse güzel olur.
  • çıkmalı
  • Çıkıcaktır ama su an değil vita çok oyun sürüyor tüketilmesini bekler biraz sony
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.