Şimdi Ara

Borcum olmayan krediyi geri ödeme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar, 2015 senesinde kyk bursu almaya hak kazanmıştım. Çeşitli sebeplerden ötürü özel öğrenci olarak başka üniversiteye geçiş yaptım.

2017 ocaktan itibaren üniversitemin öğrenci işleri beni başarısız olarak göstermiş. Adamlar özel öğrenci olarak gittiğimden bihaber olsa gerek. Benim ne 12 kredi alttan dersim oldu ne de 2nin altında ortalamam. Ortalamam 3.2 olduğu için herhangi bir sorun olacağını tahmin etmediğimden ötürü kontrol etmemiştim bile. Geçen sene öğrendim ve dilekçe gönderdim ben başarısız değilim diye.

Cevap 2 ay sonra geldi, üniversitenizden aldığınız belgeleri gönderin diye. Not dökümümü gönderdim öğrenci işleri şube müdürüyle görüştüm ve herhangi bir başarısızlık söz konusu değil biz kyk ile görüşeceğiz senin bir şey yapmana gerek yok cevabını aldım.

Fakat bugün öğreniyorum ki borcum(!) vergi dairesine gönderilmiş.

Bana sonuçları ne olur bunun? 12bin lira borç takmış devlet bana anlayacağınız. Bunu şu an ödemezsem ve kykdan cevap beklersem herhangi bir sonucu olur mu? Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

• Ödeme borcun silinmesi icin ugras

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 12 Ekim 2021; 10:8:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt

vergi dairesi maaşa çökebilir mi?

• Hyyrile H kullanıcısına yanıt

Borc uzun yillar kalirsa coker suan cokmez maasin 1/3 unu yada 1/4unu aliyordu sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 12 Ekim 2021; 16:30:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.