H

Er
28 Haziran 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhabalar, 2015 senesinde kyk bursu almaya hak kazanmıştım. Çeşitli sebeplerden ötürü özel öğrenci olarak başka üniversiteye geçiş yaptım.


2017 ocaktan itibaren üniversitemin öğrenci işleri beni başarısız olarak göstermiş. Adamlar özel öğrenci olarak gittiğimden bihaber olsa gerek. Benim ne 12 kredi alttan dersim oldu ne de 2nin altında ortalamam. Ortalamam 3.2 olduğu için herhangi bir sorun olacağını tahmin etmediğimden ötürü kontrol etmemiştim bile. Geçen sene öğrendim ve dilekçe gönderdim ben başarısız değilim diye.


Cevap 2 ay sonra geldi, üniversitenizden aldığınız belgeleri gönderin diye. Not dökümümü gönderdim öğrenci işleri şube müdürüyle görüştüm ve herhangi bir başarısızlık söz konusu değil biz kyk ile görüşeceğiz senin bir şey yapmana gerek yok cevabını aldım.


Fakat bugün öğreniyorum ki borcum(!) vergi dairesine gönderilmiş.


Bana sonuçları ne olur bunun? 12bin lira borç takmış devlet bana anlayacağınız. Bunu şu an ödemezsem ve kykdan cevap beklersem herhangi bir sonucu olur mu? Bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

Arkadaşlar merhaba, çağrı merkezine İngilizce pratik olsun diye başladım geçen ay, işe girerken İngilizce çalışacağım söylendi fakat hat ne zaman boşa düşse Türkçe çalıştırıyorlar. Böyle bir hakları var mı?

Ben ise girerken İngilizce diye girdim.


Bilgisi olan yazarsa lütfen

Hakkında
Konum: Turkiye
Meslek: Ogrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 0
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 30
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.