Şimdi Ara

Boot yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar toshiba a50-543 laptopum var yeniden yuklemek istiyorum fakat boot olarak cd rom seçemiyorum açılışta bütün F tuşlarına bastım fakat bir türlü olmadı (F1,F2,....,F11,F12). Yardımcı olursanız çok sevinirim

• içinde Cd si Varken C Tuşuna bas otomatik cdden boot eder sanırsam sen aslinda yapiyorsunda farkındaolmuyorsun bence açilinca F12 Tuşuna bas ve toshiba yazısının altindaki simgelerden cd rom sımgesini ok tuişllarıyla seçebiliyorsun.
  • c yi denedim o da çalışmadı bir arkadaşında toshibası var o laptopda F2 veya F12 bastığın zaman sizin dediğiniz gibi ok tuşlarıyla nerden boot edebileceğini seçebiliyorsun. Ama ben bütün tuşları denedim fakat bulamadım. bir de setup'a girmek istedim bu seferde Password yazıyor. Ben şifre felan koymadım nerden çıktı bu anlamadım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • F12 dir boot ekrani seçme yeri .böyle altlarinda şekillerin olduğu yerde dıkdörtgenler cıkamsı lazım aktif olunca sende oklarla secmelisin.eğer gene olmuyorsa biosunda bir sorun vardir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.