Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarius82

Bonus her sene aidati iade ederdi. Bu sene 60 tl bonus verelim dedi. Kabul etmedim. Kart iptal birimine baglanip kapatma esnasinda tamaminin iadesi durumunu deneyen oldu mu?
    2 ay önce denedim blöf yemedi direkt kapattılar bir dahada aramadılar :D
  • https://forum.donanimhaber.com/garanti-bonus-yillik-uyelik-ucreti-iadesi--104507395-17#140495631 ilgili kişiler kenardan kenardan gitsin . Yeter yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinr Y kullanıcısına yanıt
    Bende Money Bonus Platinum var, hiç harcama hedefi gelmedi, kartı hiç kullanmadığım dönem de oldu, çok kullandığım dönem de oldu, hiç birinde bana özel kampanya tanımlanmadı. Ben de Flexi'ye geçmeyi düşünüyorum.
  • Arkadsslar bonus flexiden sonra normal bonusda cikardim. Bonus yillik kart ucretini nezaman kesiyor. Bu onemli karti yarin teslim alcam cnku biri aydinlatirmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yasinr Y kullanıcısına yanıt
    bana her ay gelen harcama hedefi ile bonus teklifi platinum kartı aldıktan sonraki ilk ay yani bu ay gelmedi.
    Yeni aldığım kartta taksiti azalttıktan sonra önümüzdeki ay platinum kartı kapatmayı düşünüyorum.
  • 75 lira market akaryakıt alımına 25 Bonus mesajı gelmişti katıldım sanıp silmiş bulundum, Bonus flash da da görünmüyor var mı başka bu mesajı alan nedir içeriği

• Hocam bonus kadar boş beleş kart yok garanti çok dandik bi de kartın adı bonus yersen. Akbank Neo ve free kartla bi ton chippara kazandım. Bonus sadece 25 tl şaka gibi. Kampanya yok mu var ama limitler yüksek. Şu son 8x125 e 80 muhabbeti çok dandik olmuş birleşecek 300/30 var sadece Akbank ta neler var neler seviyoruz akbank kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacıletto H kullanıcısına yanıt
    4*75 50 harici bişey yok hocam ikisinide kullanıyorum ve kampanyaları takip ederim Akbank hele bu ara hiç kampanya yapmıyor

• 55_42 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2.5 haftada 125 tl kaptım ki 40 tl koton chipparayı saymıyorum onuda harcadım üstüne bide üstüne şimdi 60 tl de chippara verdi free ye bedavadan bonusta bunun çeyreğini yapamadım. Ha tabi axesste tam randımanlı değil son zamanlarda ama kötünün iyisi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti Paracard bonus kampanyasına katılıp harcama yaptım ancak bonusflaşta katılım goremeyince müşteri hizmetlerini aradım,kampanya müşteri bazlı diye geçiştirdiler.Peki neden benim sayfamda diye sordum vevap veremediler...

• quote:

Orijinalden alıntı: seko3838

Eskisimi bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hacıletto

Hocam bonus kadar boş beleş kart yok garanti çok dandik bi de kartın adı bonus yersen. Akbank Neo ve free kartla bi ton chippara kazandım. Bonus sadece 25 tl şaka gibi. Kampanya yok mu var ama limitler yüksek. Şu son 8x125 e 80 muhabbeti çok dandik olmuş birleşecek 300/30 var sadece Akbank ta neler var neler seviyoruz akbank kardeş
    Yazdiklarin dogru akbank axess kral..

• 75/25 ise eskisi hocam

• seko3838 S kullanıcısına yanıt
    Bunun bana sms mesajı geldi, Bonus flashta görünmedi ne hikmetse 300-30 olanı var bu yok. Saçmalıyor bazen bu Garanti

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Bunun bana sms mesajı geldi, Bonus flashta görünmedi ne hikmetse 300-30 olanı var bu yok. Saçmalıyor bazen bu Garanti
    Bu kamoanya bitti cnku 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Hacıletto

75/25 ise eskisi hocam
    Yenisini dort gozle beklyrz 😀

• Dün muydu bugün mü? Mesajı geldi daha bugün

• Arkadaşlar konuyla biraz alakasız ama garanti bonus kredi kartımın limitini artırsam avantajlı olur mu ? Varsa zararları ne olur bana yönelik kampanya vs. azalır mı? Ne dersiniz?

• strongergo S kullanıcısına yanıt
    Limitle pek alakası yok daha çok harcama sıklığı ile alakası var benim gözlemim o yönde ne kadar az kullanırsan daha güzel bana Özel kampanya çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.