Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.237
Cevap
718
Favori
1.965.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onceden kartlarima mobil odeme ozelligi cok rahat eklerdim. Artik hata veriyor eklemiyor bu sorunu cozebilen var mi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&R'dan yaptigim alisverise kitap kampanyasi dahilinde 20 tl bonus yatti. D&R alisverisi iptal etti. Puanin durumu ne olur?

Ikinci sorum da herhangi bir bonus kampanyasina dahil olduktan sonra siparis iptali yapsak ve tekrar kampanya donemi icerisinde alisveris yapsak puan yatar mi?

Konunun yeri burasi degil biliyorum ama GG gibi sitelerde cok kampanya oluyor ve benzeri durumlar yasiyorum. Mutlaka baska yasayanlar olmustur.

• Kullanmayan varsa özelden bisu kodu alabilir miyim?
  • Bonus flash a 100 den fazla girdiğim için harcadığın kadar bonus bildirimi geldi flaşh çarşamba olarak.....
    maret harcamasına en fazla 100 tl kazanabilirsiniz diyordu
    marketten 100 tl yi mobil ödemeyle ödedim 2 tanede mobil ampanasıyla birleşti 100 tl harcamaya 115 tl kazanmış oldum .
    145 tl lik kart aidatını çıkarmış olduk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Bonus flash a 100 den fazla girdiğim için harcadığın kadar bonus bildirimi geldi flaşh çarşamba olarak.....
    maret harcamasına en fazla 100 tl kazanabilirsiniz diyordu
    marketten 100 tl yi mobil ödemeyle ödedim 2 tanede mobil ampanasıyla birleşti 100 tl harcamaya 115 tl kazanmış oldum .
    145 tl lik kart aidatını çıkarmış olduk :)
    Duz bonus kartmi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende bonus flexi var.Her ay harcama hedefine bonus teklif ediyor.Bonus platinum alsam yine aynı teklifler devam eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinr -- 27 Kasım 2019; 23:3:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinr

bende bonus flexi var.Her ay harcama hedefine bonus teklif ediyor.Bonus platinum alsam yine aynı teklifler devam eder mi?
    Bana platinumdan gelmiyor . Kart tipinden degil de harcama aliskanligina gore teklif gelir sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinr

bende bonus flexi var.Her ay harcama hedefine bonus teklif ediyor.Bonus platinum alsam yine aynı teklifler devam eder mi?
    Onceden banada gelirdi bonus flexiye artik yok bitti nedense 😀

• Garanti Bonus flexi kartimdan sonra duz bonus karta basvurdum. Bu bonus kartlara nezaman uyelik ucretleri yansiyor acaba. Cnku 2 3 ay kullanip sonra kullanmaya bilirim bilgisi olan varmi ?

• sorduğumda 1 sene demişlerdi. takvim yılı değil sen kullanmaya başladıktan 12 ay sonrası. Çok sıkı takip etmedim ama gerçekten de öyle galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaki

sorduğumda 1 sene demişlerdi. takvim yılı değil sen kullanmaya başladıktan 12 ay sonrası. Çok sıkı takip etmedim ama gerçekten de öyle galiba.
    Yani busene aralikda actirdim 2020nin araligindami yansir ?

• Evet. %90 eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Duz bonus kartmi ?

Alıntıları Göster
    Bonus Gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaki

Evet. %90 eminim.
    Bilgi icn tesekkrler

• Arkadaşlar Kasım ayı 500 tl üzeri elektronik harcamaya 20 tl bonus kazanmıştım. Aynı site üzerinden aynı gün yine alışveriş yaptım. Fakat 2. Siparişi iptal ettim. Para kartıma iade edildi. Bonus flaş tan bakıyorum. İlk işlemden kazandığım bonusu göstermiyor. 1. Kampanya ya dair işleminiz bulunmamaktadır diyor. Ne yapabilirim. Müşteri hizmet lerini aradığımda, asistana sesli olarak " bonus tanimlanmadi" diyorum. Bonus sorgulamaya yönlendiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iz789

Arkadaşlar Kasım ayı 500 tl üzeri elektronik harcamaya 20 tl bonus kazanmıştım. Aynı site üzerinden aynı gün yine alışveriş yaptım. Fakat 2. Siparişi iptal ettim. Para kartıma iade edildi. Bonus flaş tan bakıyorum. İlk işlemden kazandığım bonusu göstermiyor. 1. Kampanya ya dair işleminiz bulunmamaktadır diyor. Ne yapabilirim. Müşteri hizmet lerini aradığımda, asistana sesli olarak " bonus tanimlanmadi" diyorum. Bonus sorgulamaya yönlendiriyor.
    1.islemi dikkate aldgi icin maalesf puan gelmz

• 1. İşlemi iptal etmedim hocam. Aynı gün yaptığım 2. Siparişi iptal ettim. Birinci harcamada bonus kazandığınız diye bildirim gelmişti oysa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iz789

1. İşlemi iptal etmedim hocam. Aynı gün yaptığım 2. Siparişi iptal ettim. Birinci harcamada bonus kazandığınız diye bildirim gelmişti oysa.
    Sistem 2.olarak degil 1.olarak goruyor demekki umarim gelir

• Bonus her sene aidati iade ederdi. Bu sene 60 tl bonus verelim dedi. Kabul etmedim. Kart iptal birimine baglanip kapatma esnasinda tamaminin iadesi durumunu deneyen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Bonus her sene aidati iade ederdi. Bu sene 60 tl bonus verelim dedi. Kabul etmedim. Kart iptal birimine baglanip kapatma esnasinda tamaminin iadesi durumunu deneyen oldu mu?
    Ben denedim. Amacım gerçekten kapatmaktı. Niyetinizi, kararlılığınızı anladıkları anda kaçırılmaması gereken müşteri kitlesindeyseniz hemen iade ediyorlar. Şahsen istemeyerek de olsa 1 kart ücreti kadar her ay faiz ödüyorum. Bunu belittim başka banka kredi kartını kullanacağım dedim. Hemen alttan alıp iade ettiler.
  • 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.