Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 967968969970971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aklınızda kalan kampanya cepteteb, garanti bonusun boyle kampanyası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carawanee kullanıcısına yanıt
    Kartı kapatın deyince sistem teklif sunmuştu iade edelim diye bizde

• Zaten 400 tl limitim var 400 tl harca diyor gecen ayda 375 tlye 15 tl idi bonus kendini gelistirmen lazim yoksa harcamam

• Bana 1300/25 geldi..her ay artıyor.. şeytan diyor kapat hesapları ondan sonra kuzu gibi oluyorlar.Axess'e devam

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Bana 1300/25 geldi..her ay artıyor.. şeytan diyor kapat hesapları ondan sonra kuzu gibi oluyorlar.Axess'e devam

Kartı 1 ay civarı neredeyse hiç kullanmadım. İlk önce 700/30 geldi yine kullanmadım sonra üzerine 1030/35 geldi. Yani 1030/65 oldu böyle olunca kullandım ama alacak bir şey bulamayınca 300 liralık kısmı ile hediyem kart yüklemesi yaptım. Bir ay önce daha düşük limitle 60 almıştım bu böyle oldu ama yine de iyi.

1 Nisan itibariyle yine hiç kullanmayıp bekleyeceğim siz de hiç kullanmayın. İnatla bekleyin.

• Beyler ekimde kart aidatını ödedim.Kart bonus platinum.bunu money bonus platinum ile değiştirsem extre bir aidat alıyorlar mı?
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    hocam kart değişimi denen uygulama yoktur her kart için ayrı kart ücret yansıtılır yani money bonus alırsanız yine kart ücreti alınacaktır.
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Üstat,yalnız extre arkasında 10 liraya bonus trink,15 liraya şeffaf bonus,ücretsiz aynalı bonus ile değiştirebilirsin diye yazıyor,o yüzden sordum.Money bonus platinum bu kapsama girmiyor mu?Tamamen ayrı kart olarak mı değerlendiriliyor?
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Hocam money bonus bu kapsamda değil kart aidatı gelir ve itaraz ederseniz bi kısmını ya da tamamını kurtarma şansınız oluyor.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    anladım.artık ekime kadar bekleyip öyle alalım.money bonus da olunca 3'li kombolarla migrosta daha avantajlı işlem yaparız..
  • Taksitler var sadece kullanmıyorum bi bana özel gelmedi

• Garanti posu olan restaurantta 100 💯 liraya 10 lira

• Bana özel kısmında gelen kampanya. Para card ile yapılan alışverişin yarısı kadar bonus.

• 40/1600 gelmiş

• 30/1000 şeffaf bonus
  • Bu kişiye özel kampanya mesajı gelmesi için ne yapmamız gerekiyor bilen var mı? Bana gelmedi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinç61

Bu kişiye özel kampanya mesajı gelmesi için ne yapmamız gerekiyor bilen var mı? Bana gelmedi de.

1 2 ay hiç kullanmayın 1 tl dahil gelecektir
  • Kartı daha bir hafta oldu aktif edeli bakalım gelir mi :) sanırım size veya giden herkese aynı tarihte otomatik gidiyor. Ancak diğer aya gelirse gelir heralde ...
  • 3 aydır kullanıyorum bana özel gönderiyordu hemen cıvımışın bonuscuk 700/40 la başladık 850/40 oldu

geçen ay 1100/40, nisana 1300/40 göndermiş.azıcık nadas yapak bakalım ne olacak
  • Artık avantajı kalmayan kart

• 
Sayfa: önceki 967968969970971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.