Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metin0 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.198
Cevap
718
Favori
1.960.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar birkaç gün öncesinde bonus kredi kartı aldım. aslında şubatta başvurdum. sonra axess daha cazip geldi ona başvurdum o sonuçlanana kadar garanti kart başvurusunu tekrar incelemeye aldı ve ve kart çıktı bende aldım. neleri takip etmek lazım harcama hedefi kampanyası ve buna benzer şeyler için ne yapmak lazım. şimdiden vereceğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim saygılar.
  • 1500\25 geldi çöp

Para kart seni şöyle kenara alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus hiçbir işe yaramıyor. enpara aldım. bıcak gibi kesildi garanti harcamalarım
  • Bonus kredi kartimi hangi bankadan cikartayim..kart aidati odemek istemiyorum.akaryakit kampanyalarinida kacirmak istrmiyorum..flexi olabilir ama ondada kampanya katilimi ucretli..bircok bankanin bonusu var..turkiye finans happy card, seker bonus, teb,ing bonus..abank bonus....kullanan arkadaslar tavsiyede bulanilir mi? Hangisinden cikartalim

• quote:

Orijinalden alıntı: casus99

Bonus kredi kartimi hangi bankadan cikartayim..kart aidati odemek istemiyorum.akaryakit kampanyalarinida kacirmak istrmiyorum..flexi olabilir ama ondada kampanya katilimi ucretli..bircok bankanin bonusu var..turkiye finans happy card, seker bonus, teb,ing bonus..abank bonus....kullanan arkadaslar tavsiyede bulanilir mi? Hangisinden cikartalim
    ben garanti bonus kullanıyorum gold olanı aidat yansımıştı 1 yıl daha kullanma sözüne sildiler
  • Onu herkese yapmiyorlar..bana direk aidat alinmayacak ama kampanyalara katilabilecegim bir bonus lazim..hangi bankanin bonusu daha avantajli onu kestiremiyorum

• bana artık bonus kampanyası gelmiyor eskiden geliyordu katılıyordum birden bıçak gibi kesildi neden olabilir.

Mesela birazdan 1000 tl üzeri bir alışveriş yapacağım

katılacak bir kampanya bulamıyorum var mı bonus akbank yapı kredi vs herhangi bir kampanya?

• bu ay gelen teklifler

3000/100
    1000/25
    1000/25
    375/25

hepsini kazandım bonus bonkör bu ay
  • casus99 C kullanıcısına yanıt
    Deniz afili bonus iyidir

• sertosman S kullanıcısına yanıt
    Deniz afili bonus kart aidati aliyir mu? Birde bonusun akaryakit kampanyalarina goz attigimda afili kartla ilgili katilabilir yada katilamaz gibi ibare yok hic..sadece deniz bonusla ilgili metinler var..bununla ilgili bilginiz varmi acaba nedir ne degildir?

• quote:

Bonus kredi kartimi hangi bankadan cikartayim..kart aidati odemek istemiyorum.akaryakit kampanyalarinida kacirmak istrmiyorum..flexi olabilir ama ondada kampanya katilimi ucretli..bircok bankanin bonusu var..turkiye finans happy card, seker bonus, teb,ing bonus..abank bonus....kullanan arkadaslar tavsiyede bulanilir mi? Hangisinden cikartalim
    Diğer bankaların bonus kartları ile aynı oranda bonus kazanılmıyor. 3,99 liralık katılım ücreti ile Bazı kampanyalara bonus flaş üzerinden katılınca ekstra (+10 lira vb) bonus veriyor. Flexi kart için geçerli yazdıklarım

Ben benzin kampanyalarını kaçırmamak için hepsi aidatısız olan
    flexi, word eko, axess free kullanıyorum.

Bu kartların yanında benden aidat almayan Maximum kartım ve maaş anlaşması olan paraf kartımda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smlyklmz -- 30 Nisan 2018; 11:48:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Deniz afili bonus kart aidati aliyir mu? Birde bonusun akaryakit kampanyalarina goz attigimda afili kartla ilgili katilabilir yada katilamaz gibi ibare yok hic..sadece deniz bonusla ilgili metinler var..bununla ilgili bilginiz varmi acaba nedir ne degildir?
    aidat alıyor ama yormadan iade ediyor. tüm genel bonus kampanyalarına katılıyor , üstüne kendi kampanyaları oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: smlyklmz

Diğer bankaların bonus kartları ile aynı oranda bonus kazanılmıyor. 3,99 liralık katılım ücreti ile Bazı kampanyalara bonus flaş üzerinden katılınca ekstra (+10 lira vb) bonus veriyor. Flexi kart için geçerli yazdıklarım

Ben benzin kampanyalarını kaçırmamak için hepsi aidatısız olan
    flexi, word eko, axess free kullanıyorum.

Bu kartların yanında benden aidat almayan Maximum kartım ve maaş anlaşması olan paraf kartımda var.

Alıntıları Göster
    Anladim tesekkur ederim yardiminiz icin

• quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

aidat alıyor ama yormadan iade ediyor. tüm genel bonus kampanyalarına katılıyor , üstüne kendi kampanyaları oluyor

Alıntıları Göster
    Tesekkurler osman bey

• Mayıs ayı için harcama hedefi gelen var mı
  • bahar kampanyası yerine yine kampanya gelecekmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Mayıs ayı için harcama hedefi gelen var mı
    Paracard için 150 ye 10 var ama nakit param yok.

• Bonus kredi kartinin tum kampanyalarina paracard da katilabiliyor mu deneyen varmi hic

• casus99 C kullanıcısına yanıt
    Tüm kampanyaları olmasa da çok sayıda kampanyasına paracard ile katılım sağlanabiliyor

• quote:

Bonus kredi kartinin tum kampanyalarina paracard da katilabiliyor mu deneyen varmi hic
    eskiden oluyordu.son zamanlarda çoğu kampanyada paracard olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 969970971972973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.