Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhendizz

119 aidat yanismis.yakin zamanda iptal edebilen var mı?ya da kaç TL bonus teklif ediyorlar?

50 verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

119 aidat yanismis.yakin zamanda iptal edebilen var mı?ya da kaç TL bonus teklif ediyorlar?

Kasım ayında bana 90 tl yıllık kart ücreti yansıtmışlardı. Müşteri hizmetlerini aradığımda kartın kapatılmasını istiyorum dedim, müşteri temsilcisi hiç ikiletmeden 1 yıl kartınızı kapatmama sözüne 90 tl'yi geri iade edelim dediler, kabul ettim bende. yaklaşık 1 yıldır kullanmaktayım garanti bonusu, sanırım düzenli ödemelerimden dolayı hemen iade ettiler. şansınızı deneyin sonuna kadar mutlaka iade ediyorlar hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim0674 -- 27 Ocak 2018; 23:0:54 >
  • Bu sene iade etmiyorlar

• Bana bugüne kadar hep yarısı kadar bonus vermişlerdi bu sene ilk defa hepsini iade ettiler senelik harcamaya bağlı heralde.

• 300 tl harcamaya 20 tl bonus vermişler.
    Sanal kart ile mtv ödedim geçerli olur değil mi?
  • enpara kredi kartına başvurdum. acaba bunu kapattırsam mı diye düşüncelere girdim.
  • Aidatsız Bonus flexi alın kampanyalara nadir katılıyorum ben zaten 3,5tl veririz ona da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: bien

300 tl harcamaya 20 tl bonus vermişler.
    Sanal kart ile mtv ödedim geçerli olur değil mi?

Şartlarda sanal kart geçerli değildir yazılmıştır kesin bonusflaştan kontrol edebilirsiniz.

Sanal kart geçerli değil şeklinde bir ibare yoktu. Bonusflaş şimdi buldum, kabul etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 28 Ocak 2018; 19:4:50 >
  • bonus devri kapandı mı arkadaşlar
  • Arkadaşlar 24 ocakta 20 tl bonus gelmiş 'bonus başvuru kampanyası' adı altında ama ben biyre başvuru falan yapmadım nedir bu acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

bonus devri kapandı mı arkadaşlar

Sanki kapandı gibi kendi kabuğuna çekildi gitti.
  • 14 şubata ne yumurtlayacak bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: faldov

quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

bonus devri kapandı mı arkadaşlar

Sanki kapandı gibi kendi kabuğuna çekildi gitti.

e hocanm belirli bir musteri sayisini ulasinca rolantide devam ediyorlar galiba suan forever axess galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus karttaki tüm otomatik ödeme talimatlarını iptal ettim. Fazladan para yatırıyorum. Ona rağmen her faturada 2-3 lira faiz yansıtıyor. Tam anlamıyla saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Bonus karttaki tüm otomatik ödeme talimatlarını iptal ettim. Fazladan para yatırıyorum. Ona rağmen her faturada 2-3 lira faiz yansıtıyor. Tam anlamıyla saçmalık.

Günaydın benim faturalar hep kredi kartındaydı her ay 500 liraya yakın fatura ödeniyordu faizinden dolayı iptal ettim hepsini şimdi vakıfbankın kartına bağlayacağım faturaları ücret almıyor
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    Bonus'un limiti 9500 'dü sonra 6000'e düşürdüm sonra 3500 dünde 1500'e düşürün talimatı verdim. Kendileri bilir dolaba koydum kartı yatıyor. Güvenmesin krallığına :) yıkılır gider böyle giderse.
  • Evimde halktan ya da işten öderim. O kadar git atm den yatır. Yine de faiz işle. Bana ters . Bonus ilk eksini yazdım. 😠

• quote:

Orijinalden alıntı: faldov

Bonus'un limiti 9500 'dü sonra 6000'e düşürdüm sonra 3500 dünde 1500'e düşürün talimatı verdim. Kendileri bilir dolaba koydum kartı yatıyor. Güvenmesin krallığına :) yıkılır gider böyle giderse.

Aynen hocam bende de 3 aydir kullanmadim.Ne kadar puan okadar islem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar şubat ayında bonusflas yada smsle size özel kampanyalar yapıldımı hiç ?
  • Bana paracard için 350-15 diye sms göndermişler. Sildim hemen smsi

• 
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.