Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (7 Mobil) - 4 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
22.257
Cevap
719
Favori
1.967.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matandberenice

200'e 10 market nedir ya? Verme daha iyi.

Hangi karta veriyor bunu? Money bonus kampanyası ile birleşirse güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Happy-Go-Lucky

quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

200'e 10 market nedir ya? Verme daha iyi.

Hangi karta veriyor bunu? Money bonus kampanyası ile birleşirse güzel olur

Birleşmez. Bunu Paracard'a veriyor.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş,ben de şimdi gördüm kampanyayı. Kuruşları ödemeyin kampanyasıyla birleşir uğraşmak isteyene
  • Garanti güzelce pinti oldu. Axess 5 TL harcamaya 100 TL chip para verdi ey garanti.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bonus artık güzel kampanya getirmiyor nedense
  • bonus bitti artık alternatif bakalım
  • garanti iyice saçmalamaya başladı rakipleri taksitlerde puanlarda hep önde
  • garanti demek ki bu sene, yıl sonu hedeflerini yakaladı. o nedenle kampanya yapmıyor olabilirler
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    müşteriye aidatı kitleyecek,kampanya yapmayacak,hep bana hep bana diyecek buna rağmen yılsonu hedefini gerçekleştiriyorsa bizde bir sıkıntı var heralde hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

garanti demek ki bu sene, yıl sonu hedeflerini yakaladı. o nedenle kampanya yapmıyor olabilirler

140 milyon cirodan sonra gelmez kampanya bunun çeyreği bile doğuş alsa yeter
  • Geçen yıl kasımda bir problemde dolayı 50 lira bonus verdiler aldım aralıkta 90 lira aidat aldılar vermediler iptal ettirecektim dedim şimdi 50 lirayıda alırlar bekle, taahhüt bitti pazar günü aradım 50 lira bonus teklif ettiler yok dedim iptal edin, bugün dediler kart aidatını iade edelim dediler yoook dedim aralıkta geri alırsınız sonra yemezler aidat artı 50 bonus verelim dediler o da olmaz dedim 2 sini birden telafi edecekseniz olur dedim yapamayız dediler keyfiniz bilir dedim bende zaten borçlarıda ödedim, iptal olacak inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paracard yenilendi diye mesaj geldi.Çipli kartlar gönderiyorlar .Eline gelen var mı ? Ben istememiştim ama gönderiyorlar
  • 1yıl Fatura talimatına max 100₺ bonus veriyor ancak %1.84 faiz diyor bunu anlamadıö

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon, internet ve cep telefonu harici faturalardan toplamda % 2 ücret alıyor. 100 tlde 2 tl baya yüksek bence

• Garantiyi bu ay neredeyse hiç kullanmadım önce 1950 harcamaya 45 puan sonra yine aynı dönemde 1300 harcamaya 35 puan teklif etti ama yine de kullanmayacağım. Adam gibi kampanya yapmaz oldular bir de gidip world kartın birinci alışverişten sonraki alışverişe puan verme olayını yapmaya başladılar. Kullanım arttıkça kampanya olayını iyice bozdular. Şimdilik kullanmamak en iyisi.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ben 2 sene önce direk paracard trink çıkarmıştım.çipli...eski kartları yeniliyorlar galiba

• beyler daha önce başına gelip tecrübesi olan var mı ? şimdi bonus flashta bana 50 tl harcamaya 25 tl bonus + 375 tl ye 20 tl bonus ve + 550 tl ye 30 tl ekstra bonus telifi var ve ayrı ayrı bunlr acab ne d katılıp toplamda 550 tl lik al veriş yapsa için de ayrı ayrı bonus yüklenir mi?

yani 50 tl ye 25 tl bonus
    375 tl ye 20 tl bonus
    550 tl ye 30 tl bonus

toplam :550 tl ye 75 tl bonus yüklenir mi? daha önce böyle bişey başına gelen oldumu ? son gün 30 kasım

ayrıca firma bonusları diye bir kısım eklenmiş bende

Opet bonus 2,82 tl
    PO bonus 2,59 tl
    BP bonus 1,00 tl bunlar nedir,daha önce yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 29 Kasım 2017; 14:30:5 >
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    Hedef kampanyaları için konuşuyorum. Katılım yaptıktan sonra en yüksek tutarda alışveriş yaparsanız hepsi yapılmış sayılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samil422 S kullanıcısına yanıt
    yüklenir banada birkaç kez bu şekilde mesaj gemişti sonuçta bonuslar yüklendi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.