Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

Süper bu ay geç başladı

https://www.bonus.com.tr/t2

evet onu gördümde üstat
    bana mesaj filan gelmedi ama
    yinede SUPER den her ay faydalanabiliniyor mu,
    mesaj gelmesede?
  • selam_bey kullanıcısına yanıt
    Burada paylaşılanların hepsine mesaj atıyoruz olumlu cevap gelirse tamam

Genelde süper harici olumsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu super kampanyası hakkaten super yahu

• Taksitli alışverış int den yapılırsa olurmu

• barut78 kullanıcısına yanıt
    olur geçen ayki süper için lcw'den taksitli alışveriş yapmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gittigidiyorda ücretsiz kargo ve taksitle 0,1 tl ye kına şekeri var. Taksitle aldım. :) Kabul olur mu?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam öldürün dedik ama sen kemikleri de yok etmişsin
  • arkadaşlar ben bonusu kapatalı çok oldu. paracard kampanyaları ile idare ediyorum. super in ekmeğini zamanında çok yedik. o zaman kişiye özel olmasına rağmen mesaj atıp katılabiliyorduk. değişen birşey var mı? arkadaşın bonusu ile katıldık. mesaj attık, kabul etti. yatırıyor değil mi katılım sağlandı ise.

• Dogalgaz faturasını 3 taksite bölüyor super için olur mu acaba? Olmazsa defacto dan bir tişört falan alırız çocuğa artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: yozcaliskan

olur geçen ayki süper için lcw'den taksitli alışveriş yapmıştım.

Sanaldan yapınca telefona msj geliyormu kazandınız vs gibi

Çünkü mağazadan yapınca slipin altında ibare çıkıyor sanaldan yapınca nasıl kazandık mı nasıl bilicez

• Yahu arkadaş bu kadar mı zor bir kampanyayı anlamak?

1) SUPER yazıp 3340'a yollayacaksın. Vodafone veya Türk Telekom kullanıyorsan ve mesaj paketinden düşmesini istiyorsan 05327523340'a yollayacaksın. Artık kaydet şu uzun numarayı, ikide bir "Uzun numara neydi?" deyip durma. Turkcell kullanıyorsan uzun numaraya da göndersen mesaj ücreti keser. Bunu da bil.

2) Garanti Bankası kredi kartlarıyla en az 1 kuruşluk akaryakıt, market ve taksitli harcama yapacaksın. Bu harcamalar sanal POS'tan da olur fiziki POS'tan da. MARKET ve AKARYAKIT için Garanti pos'u olma şartı yok.

3) Kazandın/kazanamadın diye SMS veya slip bilgisi derdine düşmeyeceksin.

4) Puanın yüklenme zamanını bekleyeceksin. Foruma gelip iki günde bir puan yüklendi mi diye sornayacaksın, puan yüklenme tarihini sen bileceksin. Gerekiyorsa telefona kaydedeceksin.

5) Kampanya şartlarını eksiksiz şekilde yerine getirmenize rağmen hiç puan yüklenmeyebilir veya 40 TL yerine daha az puan yüklenebilir. Bu durumda herhangi bir hak iddia edemezsin. Çünkü bu kampanya, sadece SMS'le bilgilendirilen müşterilere özel düzenlenmiştir.

Daha da merak ettiğin şeyler varsa ve okuduğunu anlama becerisi taşıyorsan bonus.com.tr/t2 adresini açıp okuyacaksın.

Sabahtan akşama kadar aynı sorular, aynı sorular...

NOT: Üslup için özür dilerim. Ancak bazıları "sen dili"nden anlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilen Biri -- 30 Ocak 2017; 10:48:25 >

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Ayrıca yine de puan yüklenmeyebilir veya aynı gününde bir kısmı da yüklenmeyebilir. Bunun için şikayetler etmeyin.

• quote:

Ayrıca yine de puan yüklenmeyebilir veya aynı gününde bir kısmı da yüklenmeyebilir. Bunun için şikayetler etmeyin.

Bende bonus card varken mesaj gelmeden katılım yapmıştım. Efsane zamanlardı o zamanlar. Aynı anda 2-3 kampanyaya dahil olurduk. Hepsi de yatardı. İnşaallah sekmez yine. Sekerse de diyecek birşey yok. Mesaj gelmedi sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 29 Ocak 2017; 21:54:12 >
  • quote:

Süper bu ay geç başladı

https://www.bonus.com.tr/t2

Teşekkürler
  • Arkadaşlar bonus flaş üzerinden 3 taksitle mtv ödedim taksit şartı yerine gelmiş mıdır sizce

• Getirmemiştir keşke gib.gov.tr üzerinden ödeseydiniz.

• Kampanyada kullanmak istediginiz kartiniz acik degildir veya gecikmeye girmistir. B002

Arkadaşlar SUPER için böyle bir hata alıyorum nedenini bilen varmı daha önceleri katılım mesajı geliyodu. Ne yaptıysam çözemedim

• Sonradan otomatik taksitlendirilen alisveris/hizmetler SUPER kampanyasina dahil olmaz ornegin mtv odemesi ve 75 tl uzerine ucretsiz 3 taksit kampanyasi oldugu gibi, bu tur islemlerde tek cekim yapilir islem donem icine girdiginde banka otomatik taksitlendirir ve SUPER kampanyasina dahil olmaz, SUPER kampanyasindan kazanmak icin islem aninda pos ya da sanal postan taksit secilmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 30 Ocak 2017; 22:47:17 >
  • ersiny699 E kullanıcısına yanıt
    Kart gecikmeyece girince bütün borcu ödemeden limit artışı ve kampanyalara katılım olmuyor muhabbeti vardı bir MH ile görüşün.

• ersiny699 E kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun ailedeki uc karttan birindede var 10 yildir kart borcu birgun gecmemis ayni uyariyi bende aliyorum dort aydir katilmaya calisiyorum, kartiniz kapatilmistir ya da gecikmiye girmistir uyarisi aliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 30 Ocak 2017; 23:56:12 >
  • 
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.