Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SMS ile bildirilen tutarda ... diye devam eden kampanyalar gereksiz bence.. yatmıyor. harcanacak tutar belli değil çünkü.. kimine 300 lira kimine 5000 lira harcama tutarı geliyor.
  • HRC kampanyalarına katılıyordum. Harcama miktarını tamamlayıp puan aldığımda, tamamlayamayıp alamadığımda oldu. Dün HRC için mesj gönderdim kabul etmedi.

Benzer durum yaşayan oldu mu?
  • Bonus puanlarinin kullanılabildigi her işyeri üye işyerimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m45maco -- 4 Temmuz 2014; 11:55:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m45maco kullanıcısına yanıt
    evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

HRC kampanyalarına katılıyordum. Harcama miktarını tamamlayıp puan aldığımda, tamamlayamayıp alamadığımda oldu. Dün HRC için mesj gönderdim kabul etmedi.

Benzer durum yaşayan oldu mu?

HRC kampanyalarına 4 ay boyunca mesaj attım. daha hiç kabul etmedi.
  • bu ay kaçmaz dışında bonus yok sanırım hrc geldi ama onlarda iyice uctu gecen ay 850 harca dediler harcamadım bu ayda 850 harcamamı istiyorlar
  • Beyler bu igaranti denen kart bildigim kadariyla hesabida kartta ücretsiz mis. Yanliz igaranti kartla bu parakart ksmpanyalarindan faydalanabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Beyler bu igaranti denen kart bildigim kadariyla hesabida kartta ücretsiz mis. Yanliz igaranti kartla bu parakart ksmpanyalarindan faydalanabilirmiyim

paracard kampanyalarından i garanti paracardı faydalanamıyor
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: senolas

bu ay kaçmaz dışında bonus yok sanırım hrc geldi ama onlarda iyice uctu gecen ay 850 harca dediler harcamadım bu ayda 850 harcamamı istiyorlar

benden geçen ay 3000 küsür istediler 50 tl karşılığınd vereceklerdi. zorlamadım
  • Artik paracardda haydi ile onbesi bir arada kabul etmiyormu yoksa sadece bana mi ozel

• Paracard ile internet alışverişlerinden puan kazanımında sorun oluyormu_?
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    Eksik soruya, eksik cevap. Bonus "Genel" forumuna bakın. Gönlünüzden geçen cevabı orda göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Eksik soruya, eksik cevap. Bonus "Genel" forumuna bakın. Gönlünüzden geçen cevabı orda göreceksiniz.

Yardimin icin tesekkurler. Dogru bilgiyi paylaşmasan igaranti almayacaktim.

• paracard a yatan bonusları markette kasadan önce öğremenin yolu var mı...? tlf vb. bi yolla....
  • gsromeo G kullanıcısına yanıt
    İgaranti uygulamasında kredi karti bilgisinin üzerine tiklayin altinda paracard görünüyor onun üzerinde yaziyor bonusunuz. Yada cep şubede banka kartlarima tiklayin orda kartin üzerinde yaziyor.

• yasar37 kullanıcısına yanıt
    İzninizle düzletme yapayım. CepŞube'de görünmüyor Hocam. Cepten, "normal internet şube"ye giriş yaptığınızda görünüyor.
  • teşekkürler kaçmaz dan haberim yoktu ve zaten benzin vs. almam gerekecekti, 20 lirada 20 liradır kart aidatının bir kısmı çıkar en azından
  • paracard a bonuslar yatmış . bana 30 tl yatmış
  • bote2731 B kullanıcısına yanıt
    Yarın (Pazar) da kaçmaz'ın yatma günü...
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.