Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.235
Cevap
718
Favori
1.964.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 in bonus kampanyasında 1 temmuzda yüklenecek puanlar yüklenmedi yüklenen var mı
  • arkdaslar mesajı bugun attım dün 50 tl lık alısverım oldu..kaçmaz 2x50 tl nın 1 alışverişini kabul edermi yoksa mesaj sonrasımı gecerli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

N11 in bonus kampanyasında 1 temmuzda yüklenecek puanlar yüklenmedi yüklenen var mı

Bana yatti n11 de görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

arkdaslar mesajı bugun attım dün 50 tl lık alısverım oldu..kaçmaz 2x50 tl nın 1 alışverişini kabul edermi yoksa mesaj sonrasımı gecerli..

Kampanyaya katılmak için bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce KAÇMAZ yazıp 3340'a göndermeniz gerekmektedir. Kartın son 6 hanesinin yazılmasına gerek bulunmamaktadır
  • şimdi ben mesajları yolladım kaçmac,onbes,hep üçüde kabul edildi.yalnız kafama takılan 4*25 e 15tl bonu diyor buna kutılım sağladık.diğeride 3*25 e 15tl bonus diyor bunada katılım sağladık bu iki kampanyada aynı 3*25 yapmak daha mantıklı değilmi,yada ben şimdi hangisinden faydalanacağım.buf kartı kullanmada yeniyim teşekkürler şimdiden
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    sagol ya tuh kacırdık bu ay artık son puanları kazanıcaz..maas hesabımız iş bankasına gectı kotu oldu tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

şimdi ben mesajları yolladım kaçmac,onbes,hep üçüde kabul edildi.yalnız kafama takılan 4*25 e 15tl bonu diyor buna kutılım sağladık.diğeride 3*25 e 15tl bonus diyor bunada katılım sağladık bu iki kampanyada aynı 3*25 yapmak daha mantıklı değilmi,yada ben şimdi hangisinden faydalanacağım.buf kartı kullanmada yeniyim teşekkürler şimdiden

4 tane 25 liralık harcama yaparsanız doğal olarak 3 harcamayıda gerceklestırmış oluyorsunuz. 4*25=15 bonus; 3*25=15 bonus toplam 30 lira bonus kazanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradoks79 -- 2 Temmuz 2014; 12:05:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79

quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

şimdi ben mesajları yolladım kaçmac,onbes,hep üçüde kabul edildi.yalnız kafama takılan 4*25 e 15tl bonu diyor buna kutılım sağladık.diğeride 3*25 e 15tl bonus diyor bunada katılım sağladık bu iki kampanyada aynı 3*25 yapmak daha mantıklı değilmi,yada ben şimdi hangisinden faydalanacağım.buf kartı kullanmada yeniyim teşekkürler şimdiden

4 tane 25 liralık harcama yaparsanız doğal olarak 3 harcamayıda gerceklestırmış oluyorsunuz. 4*24=15 bonus; 3*25=15 bonus toplam 30 lira bonus kazanırsınız

teşekkürler hocam eyvallah
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Banada dün 111tl yattı hemen harcadım
  • n11 deki banada yatmadı
  • nerde görünüyor bonus yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menaz

nerde görünüyor bonus yardımcı olabilirmisiniz?

n11 sitesıne giriş yapın herhangı bir ürün siparışi verecekmış gıbı kart bıulgılerınızı girin orada puan sorgula çıkıyor. ordan bakabilirsınız.
  • Arkadaşlar bu paracarda yatan bonuslar nasıl görünuyor bi turlu goremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: muh.sar

Arkadaşlar bu paracarda yatan bonuslar nasıl görünuyor bi turlu goremedim

kartlar adımından banka kartlarına gir ödül kısmında yazar eğer netten bakmak istemezsen git bir a101 , bim yada bonus posu olan (migros,carrefour vb.) bir yere ufak bir alışveriş yap slipte yazar
  • bu ay HRC mesajı gelmedi ya
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    Tsk hocam

• hepsiburada da her türlü kartdaki(axess,bonus,ykb vs) bonusu ödeme kısmında kart bilgileri girdikten sonra söylüyor.alışveriş yapıyor gibi ödeme kısmına gelin kart bilgilerini girdikten sonra ekrana bonusun var diye uyarı veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 2 Temmuz 2014; 16:32:17 >
  • Arkadaş lar yeri tam burası değil biliyorum ama tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak. Kliksa 100 TL puan kampanyasına katılcam. Sanal kartla alışveriş yapsam puanlar asıl karttan kullanılabilir mi?
  • paradoks79 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim..
  • farklı gunlerde birden fazla 100 lira üstü alışverış yapıpta sadece 1 kez mesaj gelen varmı. ben 2 kere yaptım birinciye geldi ikinciye gelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.