Şimdi Ara

BONUS PLATINUM İPTAL VE KART ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 15 senedir Kullandığım Bonus Kredi kartımı gün itibarıyla kapatmak istiyorum.
    Her sene olduğu gibi 125 tl kart aidat ücreti kesmişler.Bende telefonla arayıp iadesini talep ettim.Bu sene bu paranın 30 Tl sini iade edebileceklerini belirttiler.Bende kartımı kapatmak istiyorum dedim.Onlarda sıkıntı yok kapatalım dediler.Artık süreç başladı.
    22500 TL limitli kredi kartımla her ay 4-7 bin tl arası alışverişim olmasına ve 15 senedir 1 kere dahil ödemelerimi aksatmadığım halde (Hiç bir zaman minumum ödemedim.) böyle bir tepkiyle karşılaşmam beni üzdü.
    Sizlerden ricam bana hangi kartı önerirsiniz.İş bankasıyla da çalışıyorum. Maximiles göndermişlerdi iptal etmiştim.En uygun hangisi olur .teşekkür ederim.

• Sizi anlıyorum.Ben de Bonusu 14 yıldır kullanıyorum,bezdirdiler,birkaç aya bırakacağım.Araştırıyorum.
  • Paraf aidat almıyor ama limit işi biraz sıkıntılı olabilir. Limit verirlerse öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • garanti en bol limit veren bankadır :) bende platin kullanıyorum aidat işi sıkıntılı her sene zam geliyor

cepteteb kullanın aidatı yok bonus özellikli
  • Amex Yeşil aidatı kampayalarının yanında devede kulak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hem kart aidatları hemde hesap işletim ücretlerini 10 yıla kadar sizden aldıkları bedelleri tüketici hakem heyetine başvurarak isteyebilirsiniz . Ödeme zamanı uzun olabilir ama ne kadar sürerse o kadar faiz ile birlikte size iade ederler . Bizler için belki dekont alıp kaymakamlığa gitmek başvurmak ve sonucu neredeyse bir yıl beklemek zor olabilir ama nitekim o para bizim ve ödemek zorundalar . Ondan da ötesi haklarımızı aramalı ve gözetmeliyiz . Kolaylıklar ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.