Şimdi Ara

Bonus Piu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.471
Cevap
92
Favori
156.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam, Hepsiburada nın yeni ödeme ekranına geçildiğinden beri piu'da biriken Hepsiburada puanlarımı kullanamıyorum. Siz kullanabiliyor musunuz? Başka problem yaşayan var mı?

• StoraX kullanıcısına yanıt
    Bende axess puanları kullanamadım hocam. Aynı problem ama teb puanları kullandım
  • Bonus piu yaşıyor muydu halen? Konu hortlatılınca hatırladım piu yu 😃
  • Can851 kullanıcısına yanıt

100 liram kaldı içeride nasıl kullancağım onun derdine düştüm :)

hepsiburada
    piu 'da puan kazanımı için hb mi yapıyorsunuz ?
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Evet Hepsiburada için de puan birikimi oluyor. Sadece orada kullanılabiliyor.

Benim de 4 ayri kartta 80tl vardi hb da kullanılıyor diye rahattım baska yerde mi kullanacağız?
  • Piu hepsiburada kartımda biriken puanları kullanamıyorum çözüm bulan oldu mu? Ödeme aşamasında puan kullan seçeneği çıkmıyor.
  • paramuhendisiytd kullanıcısına yanıt

Ben de aynı dertten müzdaribim. Müşteri hizmetlerini siz de darlayın.

Hepsiburada garanti ile sözleşmesini feshetmiş mh nin dediğine göre yani sineye çekeceğiz yapacak bir şey yok. Burası Türkiye.
  • Bende aynı konuda müzdaribim. Fakat bonus piu sitesinde hala kampanya yer alıyor bu ne saçma iştir. Bu konunu acil çözülmesi lazım.

Hadi diyelim HB bonusları kullandırma ama diğer kampanya bonusları bile çıkmıyor. Neyse ki diğer bonus puanları farklı sitede kullanılıyor.

Bu akşam arayacağım bende HB'yi.

• Bonus piu hesabima hicbir sekilde giris yapamiyorum. Hesaba 2000 tl yuklemistim. Yuklerken hata olustu ve bir daha giris yapamiyorum. Hesap kaydi bulunamadi diyor. Sanirim blokeli oldu. Hicbir musteri temsilciside çozemedi. Bu durum daha once basina gelen var mi nasil çozdunuz. Bilen varsa yazarsaniz sevinirim.

• Toressss T kullanıcısına yanıt
    Cok zorlu işlemler gecen sene başıma geldi.

Git şubeye oradan yüklediğin bakiyeyi alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaypatronu

Cok zorlu işlemler gecen sene başıma geldi.

Git şubeye oradan yüklediğin bakiyeyi alabilirsin.

Yukledigim piu hesabindan mi yoksa kredi kartima iade falan mi yaptiracam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toressss

Bonus piu hesabima hicbir sekilde giris yapamiyorum. Hesaba 2000 tl yuklemistim. Yuklerken hata olustu ve bir daha giris yapamiyorum. Hesap kaydi bulunamadi diyor. Sanirim blokeli oldu. Hicbir musteri temsilciside çozemedi. Bu durum daha once basina gelen var mi nasil çozdunuz. Bilen varsa yazarsaniz sevinirim.

Bende de aynisi oldu yuklerken hata verdi sistemden atti para karttan cekildi sifreyi sifjrliyirlar fakat giris yapilmiyor parada cekilmjyor hic bir yere sanal kartin resmini almistim para ole kaldi orada bende bir bankaya gideyim bakayim umarim verirler

• Sabah 8:30 da cekmistim sanirim banladilar beni sube parayi verir umarim
  • nurikir.34 N kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun nasıl oldu ki hocam? kredi kartıyla mı yüklemiştiniz?
  • meeb kullanıcısına yanıt

Aynen kardes. Subeye gidecem artik. Umarim ordan verirler

• Kampanyalar yenilenmiş ama bonus puan olarak veriyor maalesef. Hb dışında kullanılabilecek bir yer var mı? Fiziksel kartları da yok kim bu haliyle kullanıyor bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.