Şimdi Ara

Bonus Piu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.471
Cevap
92
Favori
156.461
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Goday

Bende de aynı sıkıntı. Çözüm yolu bulabiliniz mi?

Alıntıları Göster

Bir daha denemedim.

• Yazildimi goremedim, ben biraz fazla para atmistim karta simdi 5tl kaldi icinde. Kalan parayi cekme yada bir gesaba gonderme yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 13 Ekim 2020; 7:42:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

''Kartın alışverişlerde kullanım limiti aylık 750 TL’dir, karta 1 ay içinde en fazla 750 TL yükleyebilirsiniz. Kartın nakit çekme limiti ise yıllık 300 TL’dir. Nakit çekim GarantiBBVA ATM’lerinden yapılabilir.''

İlla işine yarayıp kullanan olur fakat koşulları iyi okuyun.

Papara,tosla varken şuan bence gereksiz.Düzgün bir kampanya yaparlarsa ve limitler yükselirse düşünülebilir.

Bana daha çok 18 yaş altı kitleyi hedefliyorlar gibi geldi. Oyun içi satın almada vs kullansınlar diye

Zamanla görecegiz ne olacak.

Günde 750 lira harcadığınız oluyor yeri geliyor aylık 750 lira ile ne kampanya yapsalar havada kalacak gibi.limitler çok düşük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pudinkk kullanıcısına yanıt

Böyle kalacağını sanmıyorum daha uygulaması bile yok zamanla gelişecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96DE7F07E

Böyle kalacağını sanmıyorum daha uygulaması bile yok zamanla gelişecektir

banka müşterilerine limit farklı olacaktır, tosla ve fastpay de olduğu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Günde 750 lira harcadığınız oluyor yeri geliyor aylık 750 lira ile ne kampanya yapsalar havada kalacak gibi.limitler çok düşük

Alıntıları Göster

Bu limitler kişi tanımlaması yapılamayan (isimsiz, anonim) kartlar için kanuni limitler.

Bu limitleri artırmak için kişi tanımlaması yapılması gerekir. Papara, Tosla vb. boşuna kimlik no, doğum tarihi, kendinize ait banka hesabından para transferi vb. istemiyor onaylı müşteri olmak için. Garanti de sistemi geliştirip kişi tanımlaması yapınca limitler artacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Bu limitler kişi tanımlaması yapılamayan (isimsiz, anonim) kartlar için kanuni limitler.

Bu limitleri artırmak için kişi tanımlaması yapılması gerekir. Papara, Tosla vb. boşuna kimlik no, doğum tarihi, kendinize ait banka hesabından para transferi vb. istemiyor onaylı müşteri olmak için. Garanti de sistemi geliştirip kişi tanımlaması yapınca limitler artacaktır.

Alıntıları Göster

Garanti kişi tanimlamasi yapınca iyi oranlı kampanyalar da yaparsa ise yarar bir kart olur tabi ki hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

banka müşterilerine limit farklı olacaktır, tosla ve fastpay de olduğu gibi.

Alıntıları Göster

Ben aynı zamanda banka müşterisiyim ama kartı herhangi bir şekilde hesaba bağlamadi.

Kartlarım içinde görünmüyor şu anlık

• Piu kartındaki parayı nasıl hesaba havale yapabiliriz, para yükleme var ama çekme yok sitesinde. Mobil uygulamaları da yok. Ölü doğmuş, batmaya mahkum bi uygulamaya benziyor.

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    Param ile deneyin belki olur

• inspectorc19 İ kullanıcısına yanıt

fastpay ile yaptım, işlem olumlu.

• Kazandigimiz bonusu internet alisverislerinde harcayabiliyoruz sadece heralde? Fiziki kart alinabiliyormu piu da

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    Tam olarak nasil yaptiniz? Ben karti ekleyemedim fastpaye

• İstegelsin kampanyasından 25 bonus kazandım ama fiziki kart olmadığı için sadece sanalda kullanabiliyorsun. AG'ye yükleyeyim dedim hata verdi. Ön ödemeli kart olduğu için Migros sanaldan alışveriş yapamıyorsun. Geriye HB, GG, N11 gibi siteler kalıyor.

• bdurmus kullanıcısına yanıt

Kart ekleme şeklinde değil, normal para yükleme adımlarını takip ederek bonuspiu bilgilerini girerek yapılıyor, bu kart daha sonra varsayılan yükleme kartı olarak kalıyor. Uygulamaya denizkart hariç sadece kredi kartları eklenebiliyor.

• Az once aldim, karta aktarim yaptim,
    hepsiekspresten siparis vermeye calistigimda bunun bir kredi olmadigı uyarisi aldim ?
    Bonus piu bir kredi olmuyormu ?

• Legend_84 kullanıcısına yanıt

kredi kartı şart hepsiexpress için.

• Burada kazandığımız bonusu nasıl harcayacağız arkadaş istegelsin'de alışveriş yapayım dedim onaylayınca çat diye çekti bonus kullanma seçeneği çıkmadı.

Yemek, marketlerde nasıl kullanacağız? İlla n11, hepsiburada gibi sitelerde garantipay ile mi kullanmalılıyız?

• LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    Daha bismillah bonuslar yüklenmedi.

• kazazz kullanıcısına yanıt
    İstegelsin alisverisimden 25tl bonus yuklendi bana

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.