Şimdi Ara

Bonus Market ve Akaryakıt Harcadığınız Kadar Bonus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
3.154
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sarilaci1928

Shelle gidip garanti postundan odeme yaparak 100₺ fis kestirip akaryakit aldim bonus geldi bilginize
    kac lıra geldı hocam mesela 100 tl ye 100 tl mı ?
  • Arkadaşlar şimdi bende bonus asıl kart ve money bonus ek kart var.Bugün asıl karttan 100 TL market alışverişi yaptım ve bonus flahstan baktım bonus kazandınız olarak görünüyor.Ancak money bonusu seçip o kampanyaya baktığımda kampanyaya dahil işlem bulunmamaktadır yazısı var.Kampanya açıklamasında müşteri bazındadır her müşteri en fazla 100 TL kazanabilir yazıyor.Ancak normalde bir kampanyaya katılıp alışveriş yaptığımda iki karttada kazandınız yazardı.Money bonustanda 100 TL harcama yapsam ondada 100 TL bonus yatar mı.Bu konuda bilgisi olan var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda benim bilgim var... garanti bankası bu açığı kapatamadi bir türlü hâlâ devam ediyor.

Geçen sene bende de klasik bonus + money bonus + paracard vardı.75 TL market harcamasına 25 bonus geldi.Klasik Bonus ile yaptım puan kazandınız mesajı yazdı bonus flaşda, sonra money bonusa baktım işlem gözükmüyor.Onunlada 75 TL yaptım kazandınız yazdı, sonra paracard a baktım işleminiz yok yazıyor onunlada 75 TL yaptım kazandınız yazdı.

Ekran görüntülerini aldım günü geldiğinde 25 TL yattı sadece ( her müşteri 1 defa faydalanır olayı yüzünden) bende ekran görüntüleri ile şikayet ettim,3 gün sonra dönüş yaptılar diğer 2 karta da 25 TL yatırmışlar.

Bu açığı düzeltmeleri için zamanında uyardım ama hâlâ akıllanmamışlar.Denemek size kalmış hocam

• Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Hayır gelmez müşteri bazında geçerli ben de denedim farklı bonus kartlarda sadece biri için yattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatte görünce gidip benzin aldım. Teşekkürler.

• kişiy eözel sanırım gözükmüyor
  • cheem kullanıcısına yanıt
    Tek günlük kampanyaydı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonuslar yattı, unutmadan harcayın.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.