Şimdi Ara

Bonus flaş çarşamba kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
6
Favori
7.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BARISKKK

Evet sanal kartla yaptim hatta altungold da firma sahibini bile aradım alışverişten önce alternatifbank seçme mi söyledi buna rağmen yine de olmadı oysaki şartlarda sanal kartla dahil deniyor
    Sanal kart dahil.fakat Altun.com da sadece Bonus asıl karta puan veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARISKKK

Yarin ikinci alisverisi nerden yapacam bilmiyorum sormak istedigim altungold da odeme esnasinda diger kartlar veya moka secenegini secsem gecerli olurmu
    Altun.com da sadece bonus asıl kart ile puan kazanabilirsin

• Neden sadece asil kart sanal kart kampanyaya dahil degilmi sanal kartta asil karta bagli bide sorumun cevabini alamadim moka veya diger kart secenegini odeme esnasinda secince olurmu

• Etuğrul’da paracardla işlem yapılsa sorun yoktur heralde

• c_unlu kullanıcısına yanıt
    bonus sanal kart ile çekim yaptım puan kazandınız dedi
  • Sorun yok paracardla yaptım ödemeyi bonus mesajı geldi anında

• BARISKKK B kullanıcısına yanıt
    bonusflaşda hangi kartla katıldıysanız ona göre ordan çekim yapın alternatifbank dan çekim yapınca bonusa puan geliyor
  • Hangi siteden yaptınız ?

• Ben anlatamıyorum galiba Ben de altungold dan sanal kartla alışveriş yaptım ama işlem sayılmadı kimi arkadaşlar demiş sana kartla olmuyor altın Gold da sadece asıl kartla yapmak gerekiyor diye.. Bunu biraz daha açarlarsa sevinirim oradan kazanan arkadaşlar Neticede hiç sanal kartla alışveriş yapan yok mu benim islemim neden sayilmadi yarin tekrar altungoldan alisveris yapacam bu sefer ödeme ekranında diğer kartları sececegim bakalım ne olacak yani ödeme ekranında diğer kartlar seçeneğini seçip ödeme yapılırsa hangi postan çekim sağlıyor bu altungold

• Sanal kartla yaptığım ve alternatifbank seçtiğim halde yine de işlemim sayılmadı bunu soyluyorum cozumu nedir

• Sanal kartlarla işlem yapan arkadaşlar sanal kartlarla kampanyaya katılmışlar mı kontrol etsinler. Garanti Bonusta asıl kartla da sanal kartla da ayrı ayrı katılmak gerekiyor diye biliyorum

• Eray bey odeme ekraninda neyi sectiniz peki yani banka olarak altarnatifbankkimi yoksa diger kredi karti odemesinimi yoksa moka seceneginimi?

• Bende bugün flo internet mağazasından alış veriş yaptım sayılmadı normalde flo bonus da giyim geçiyor ama bonus kartla yapılan işlemi sistem world posundan geçmiş bankayı arıyorum kampanya şartı var bonus posundan geçecek diyor flo yu arıyorum onlarınki tamamen saçmalık buna banka izin vermiş ondan diğer posdan çekilmiş banka izin vermeseymiş çekilmezmiş dedim siz markette her hangi bir bankanın kredi kartı ile alış veriş yaptınız ve başka bankanın posundan geçileceği zaman arayıp bankadan izin mi alıyorlar yada banka o an hemen bilgi verip evet bunu geçebilirsiniz mi diyor diye haa şey o zaman kayıt oluşturalım diyo...

Yani burda bizim suçumuz ne anlamıyorum internet alışverişi dahil diyorsun yapıyoruz anlaşmalı üye işyerimden yap diyorsun yapıyoruz şimdide benim posumdan çekmemiş diyor bu nasıl iş arkadaş ya

• haacar kullanıcısına yanıt
    Etugrul hocam

Asıl biz anlatamıyoruz galiba. Açılacak bişey yok adamlar siteye girer girmez uyarıyı yapmışlar. Sanal kart ve paracardla yapılan işlemler kampanyaya dahil değil diyorlar. Sizin muhattabınız altungold. Bunun nedenini en iyi onlar bilir arayp sorabilirsiniz ya da altın fırsatları konusunda firma yetkilisi var ona sorabilirsiniz.

Bonus flaş çarşamba kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 21 Kasım 2018; 21:50:0 >
  • Teşekkürler

Arkadaş hemen kızma o gösterdiğin sablon Sabah ben alışveriş yaparken yoktu Altıngold yetkilisinide ayrıca Alışveriş yapmadan önce aradım bana herhangi bir sanal kart geçerli değildir şu bu vesaire diye bir şey söylemedi O yüzden kızmana gerek yok Burası bilgi paylaşım yeridir tesekkur ederim yardimlariniz icin borde sunu cevaplarsan sevinirim: ödeme ekranındayken diğer kredi kartları veya moka seçeneğini seçip ödeme yaptığımızda hangi postan çekim sağlıyor biliyor musunuz

bnm sanal kart "bonus sanal kart" olarak geçiyor ve puan geldi
  • Etuğrulda hangi posu seçtiniz? Ben bonus kart seçeneğini işaretledim puan gelmedi. Siz tüm kredi kartlarını mı seçtiniz ?

Diğer kredi kartlarını seçerseniz finansbank posuna yönlendirir. Moka posunu bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.