Şimdi Ara

Bomba Fırsat 4 Tam Altın Alana 1 Çeyrek Altın Hediye Kaçıran Pişman Olur (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
10
Favori
10.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Riske edecek param olup olmaması değil olay, telefon görüşmesinde açık ve net olarak bu ilandan bahsettim, müşteri temsilcisi ilanı biliyordu, bilgi verdi, çeyreğin gramını sordum 1.75 dedi. Sonra forumda bu iar vs muhabbeti dönünce tekrar aradım tam altınları sordum, normal piyasada satılan altınlardan dedi. İar olsaydı ilanda belirtirdik diye bilgi verdi. Ötesi var mı? Tüm bunlara rağmen aksilik yaşanabilir ama içim rahat çünkü telefon kaydı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

5Gr çıkmasına ben pek ihtimal vermiyorum.
    Kendi sitesinden link verilerek satılan 5 gr tam altın 743,54 tl den, çeyrek 193,96 TL den satılıyor.
    743,54x4=2974,16 TL + 193,96 TL= 3168,12 TL yapar. epttavm de 4110 TL ye satılıyor. 4110-3168,12= 941,88 TL yapıyor.
    Yani kampanya yapıp 941,88 TL fazladan satacağını sanmam.

Çeyrekte sıkıntı yok, 1.75'lik çeyrek olduğunu söylediler.

Alanlara hayırlı olsun, inşaallah 7 gram gelir ve kar edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

5Gr çıkmasına ben pek ihtimal vermiyorum.
    Kendi sitesinden link verilerek satılan 5 gr tam altın 743,54 tl den, çeyrek 193,96 TL den satılıyor.
    743,54x4=2974,16 TL + 193,96 TL= 3168,12 TL yapar. epttavm de 4110 TL ye satılıyor. 4110-3168,12= 941,88 TL yapıyor.
    Yani kampanya yapıp 941,88 TL fazladan satacağını sanmam.

Yani, bence de aynen böyle. Teşekkürler hesaplama için.

O değil de, parafa 4 taksit yapıyormuş aceleden tek çekim aldım, sonradan gördüm vade farksız taksit yaptığını. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 26 Aralık 2017; 23:1:26 >
  • stok bitmiş yine yetişemedik
  • Altınlar 5gr lık iar altın olsa idi neden sınırlı sayıda veya kampanya gibi ifadeleri kullansınlarkı. iar şuan 750x4 3000 bin + 300TL ceyrek dersek 3300 e zaten adam şuan satıyor. Burda bize kelime oyunu yapacak ve kazıklayacaksa stok adeti koymadan istediği kadar satardı ve baya kişiyi kazıklardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aylakadam81

Altınlar 5gr lık iar altın olsa idi neden sınırlı sayıda veya kampanya gibi ifadeleri kullansınlarkı. iar şuan 750x4 3000 bin + 300TL ceyrek dersek 3300 e zaten adam şuan satıyor. Burda bize kelime oyunu yapacak ve kazıklayacaksa stok adeti koymadan istediği kadar satardı ve baya kişiyi kazıklardı.

Fotoda iar yazıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

quote:

Orijinalden alıntı: aylakadam81

Altınlar 5gr lık iar altın olsa idi neden sınırlı sayıda veya kampanya gibi ifadeleri kullansınlarkı. iar şuan 750x4 3000 bin + 300TL ceyrek dersek 3300 e zaten adam şuan satıyor. Burda bize kelime oyunu yapacak ve kazıklayacaksa stok adeti koymadan istediği kadar satardı ve baya kişiyi kazıklardı.

Fotoda iar yazıyor hocam.

Resim ama darphane altının resmi iar da farklı resim var. Birde neden sınırlı stok satsın ki eğer iar ise çok çok pahalı istediği kadar satardı adam.
  • Altının fiyatı bellidir.Ucuz aldığını düşünenler sürprizlere hazırlıklı olsunlar bence.
  • Merhaba,

İstanbul Altın Rafinerisi mağazası sorunuza yanıt verdi.

Soru: Tam altın kaç gr ve kaç ayar acaba?

Ürün: 4 Tam Altın Alana Çeyrek Altın Hediye

Cevap:

Merhaba,

22 ayar 7,01gram darphane ürünleridir
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    işte bu :)
    kaç defa yazdım konuya arayıp sorduk, normal tam altın dediler diye, alamayanlar sürekli korku saldılar, sen almamışsın konuya girip neden araştırma yapıyorsun bizim için sana ne, satın alan düşünsün... demi? neyse artık yazılı olarak da onaylandı. teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Akşam tekrar stok açıldığında bir sipariş daha geçmedim diye pişmanım. Rahat 150-175 TL arası kar var
    ben aldım. :) ikinciyi taksit yaptırabilirmişiz onu kaçırdık. :)

• Evet benim maile de cevap geldi, 7 grammış.Hayırlı olsun alanlara. Adamlara tekrar herkes mesaj atsa bir kampanya daha yapabilirler.
  • Kuyumcular kaça alır acaba Tam altını Altın hesabına atsak daha mı iyi olur...
  • m@xman M kullanıcısına yanıt
    ankarada bi kuyumcu 1010 tl dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuh kaçırmışız kampanyayı
  • Tekrar yapabilirler, twitter ve facebook üzerinden yazın. Mağazaya da mesaj atın.
  • tam altın dünden bugüne 8 tl artmış :)

• Kargoya verilen var mi acaba?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.