Şimdi Ara

Bolumsonucanavarı Sunar: 2009'un En İyi 10 Oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
67.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, bir senenin daha sonuna geldik. Özellikle son aylarıyla 2009’un oyuncular için oldukça hareketli geçtiğini söyleyebilirim. Peki, bu seneye damga vuran oyunlar neler oldu ? Sizlerin verdiği oylar ve BSC editörlerinin değerlendirmesiyle oluşan, 2009’un en iyi 10 oyunu listesinde geri sayım başlasın.

• Cod 6'nın açık ara 1. sıraya oturması gerektiğini beklerdim açıkçası.
    Ayrıca araba yarışları - online oyunlar vs. olması gerekirdi.. En azından Dirt 2'nin de sıralamaya girmesini beklerdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SchwadorFF -- 31 Aralık 2009; 16:50:41 >
  • Sıralama Güzel... Ben Beğendim. Teşekkürler

Yanlız her türden oyun var hiç araba yarışı yok. Forza 3 bence brutal legendin yerine listede olmalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 31 Aralık 2009; 16:33:54 >
  • brütal legen haricinde güzel seçimler olmuş
  • Bu sıralama bizlerin oylarıyla belirlendi. O zaman sıralamaya saygı duymamız gerekir.
    Bu arada telaffuzlarda halâ hatalar var. İleride bunlara daha çok dikkat edilmesini temenni ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 31 Aralık 2009; 16:36:46 >
  • teşekkürler
  • Güzel liste.. Uncharted 2 1. ligi tartismasiz hakediyor
  • video açılmıyor...
  • Çok güzeldi, teşekkürler.
  • Sıralama gayet güzel olmuş. Benim tercihime göre CoD:MW2 ile Dragon Age yer değiştirmeliydi ama sonuçta bunca kişinin düşüncesi göz önünde bulundurularak meydana getiririlmiş bir sıralamadır. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Sıralama güzel . Uncharted kesinlikle haketmiş .
  • brütel legend haric cok iy siralama olmus
  • Fena değil ama olmamış. Brütal Legend tamam güzel oyundu ama en iyi 10'a girecek kadar değil. Onun yerine Infamous olabilirdi. Hadi onu geçtim bu listede Killzone 2 olmalıydı.
  • U2 hertürlü haketmişti zaten. Sıralama iyi olmuş.
  • sunum için teşekkürler..

Uncharted2 gerçekten iyi bir oyuna benziyor ama keşke PC içinde olsaydı.. acaba bu oyunu emulatör benzeri program kullanarak PCde oynamak mümkünmüdür??
  • Daha PS2 oyunlarını tam randımanlı oynayamazken mi?
  • guzel olmus sıralama yanlız cod 1. olsaymıs daha ıy olurdu

bırde oyunun ısmını acıkladıgın zaman komık olmus
  • Çok tutarlı bir liste olmuş ama Brütal Legend ın yerine infamaus veya Kz2 olsa daha iyi olurdu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat_ps3 -- 31 Aralık 2009; 16:56:52 >
  • u2 oynamadım daha ama mw2 oynadıgım en ıyı oyundu onu soyleyebılırım.Brutal legendın degısık olması oyuncuyu etkılemıstır oda guzel oyundur
  • Güzel sıralama Demon's Souls olmalıydı sağlık olsun 1. Uncharted 2
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.