Şimdi Ara

Bölüm konusunda kararsız olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben lysde ts ve dilden girdim hesaplamama göre özel eğitim öğretmenliği ve ingiliz edebiyatı gelebilir. İngiliz edebiyatı okuyup formasyon alıp ingilizce öğretmenliğine geçmek mi mantıklı özel eğitime gitmek mi sizce?İkisi de mantıklı geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sınavlara bende girdim. Özel eğitimi düşünüyordum fakat çalışanlarin şartlarını​ duyduktan sonra gözüm korktu açıkçası. Zor iş cidden. Bende ... Dili ve edebiyatı düşünüyorum.İs imkanları düşündürüyor o bölümde de. 22 yaşındayım bu yastan sonra boşa kürek çekmek istemiyorum açıkçası...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce bir üniversite okudunuz mu peki? evet özel eğitim biraz zor ama ben görme engelliler alanında çalışmak istiyorum. onların okulları var orada çalışabilirim. veya rehberlik araştırma rehabilitasyon vs. olabilir. zihinsel engelliler çok daha zor onlara göre. dil sıralamam nasıl olur bilmiyorum ama ing. öğretmenliği veya hacettepe dil bilim olabilir. dil bilim ve dil edebiyat gibi bölümlerde doğrusu üniversite önemli. ama çoğu kişi formasyon almaya çalışıyor. bilmiyorum ne yapacağımı.

• Sağlıkçıyim ben ama ileri ki yaşamımda yapmak istemiyorum. Formasyon almaları düşündürüyor. 11 temmuzdan sonra sağlam bir rehberlik danışmani bulmak lazim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.