Şimdi Ara

BOLU YEDİGÖLLER GEZİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar istanbuldan bolu ya otobüsle gidip boludan bisiklet kiralayarak yedigöllere hafta sonu turu yapmayı planlıyoruz.boluda bisiklet kiralama işini gitmeden ayarlamayak istiyoruz.boluda bisiklet kiralayan yerler hakkında bilgisi yardımı olacak arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.teşekkürler

• Boluda 3 yıl yaşadım üniversite yıllarım. Konuya direk geleyim Bolu merkez yedigöller 30 km yolları çok rampa bu bilgilerden sonra bisiklet kiralama için 1-2 yer var lakin oradaki bisikletler bir hayli eskidir. Tavsiyem imkanınız varsa bisikletlerinizi götürün .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabao

Boluda 3 yıl yaşadım üniversite yıllarım. Konuya direk geleyim Bolu merkez yedigöller 30 km yolları çok rampa bu bilgilerden sonra bisiklet kiralama için 1-2 yer var lakin oradaki bisikletler bir hayli eskidir. Tavsiyem imkanınız varsa bisikletlerinizi götürün .

anladım ustat.olmadı arabayla gıdelım.macera olsun dedık ama pazartesı iş var 2gun ıcın bısıklet cok yorar.tesekkur ederım yardımın ıcın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

arkadaşlar istanbuldan bolu ya otobüsle gidip boludan bisiklet kiralayarak yedigöllere hafta sonu turu yapmayı planlıyoruz.boluda bisiklet kiralama işini gitmeden ayarlamayak istiyoruz.boluda bisiklet kiralayan yerler hakkında bilgisi yardımı olacak arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.teşekkürler

otobüsle gitmek daha mantıklı olur kardeş
    malum mazot pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucava

quote:

arkadaşlar istanbuldan bolu ya otobüsle gidip boludan bisiklet kiralayarak yedigöllere hafta sonu turu yapmayı planlıyoruz.boluda bisiklet kiralama işini gitmeden ayarlamayak istiyoruz.boluda bisiklet kiralayan yerler hakkında bilgisi yardımı olacak arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.teşekkürler

otobüsle gitmek daha mantıklı olur kardeş
    malum mazot pahalı

sen yetkili bir arkadaşa benziyorsun.

• quote:

Kardeşim en boludayım bizde arkadaşlatla gölcükte kamp apıcaz gelin isterseniz yedigöller sandığınız gibi bi yer değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.