Şimdi Ara

BOLD 9900 SATAN MAĞAZA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sıfır Bold 9900 arıyorum. Ancak hiçbir yerde kalmamış galiba. İnternet üzerinden değil de direk mağazadan alabileceğimiz neresi var? Bir de Teknosa'da teşhir ürünü kalmış sanırım, alan ve sorun yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartographer -- 11 Haziran 2014; 10:00:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimekste görmüştüm geçenlerde fakat hala var mıdır bilmiyorum. 2. Ele yönel. Ben de benimkini satıyorum. 2. Elde iyi bir tanesini 300-400'e bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamelma

Bimekste görmüştüm geçenlerde fakat hala var mıdır bilmiyorum. 2. Ele yönel. Ben de benimkini satıyorum. 2. Elde iyi bir tanesini 300-400'e bulabilirsin.

İkinci el almak istemiyorum pek ama ona da bakacağız artık. Bimeks'e de bakayım belki kalmıştır. Sağolasın tamelma.

• teşhir ürün alma bir sürü garantili ve az kullanılmış 2.el bold 9900 var onlardan seç ve aldığın cihazın meksika malı olmasına dikkat et macar malıysa alma macar malları yan sanayidir sürekli donar meksika malı al
  • BlackBerry.

• Brightmobil hakkında ne düşünüyorsunuz? Uygun fiyatı swap cihazlar var ama güvenilir mi acaba?

• derim ki o telefona hiç bulaşma. Şirketimize 4 adet 9900 6 adet de curve almıştık. Almaz olaydık. Boldların hepsi bozuk. İstistasız aynı hatalar. Kendi kendine kapanma, açılmama, sıfırlanma, rehber silinmesi, takılma,donma. Curve 'lar daha çok dayandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknozd74

derim ki o telefona hiç bulaşma. Şirketimize 4 adet 9900 6 adet de curve almıştık. Almaz olaydık. Boldların hepsi bozuk. İstistasız aynı hatalar. Kendi kendine kapanma, açılmama, sıfırlanma, rehber silinmesi, takılma,donma. Curve 'lar daha çok dayandı.

Ya ben epeydir BlackBerry kullanıyordum, çevreden de hep aynı sorunları yaşayanları duymuştum ama ben hiç yaşamadım. iPhone'a geçtim ama pek rahat edemedim, BlackBerry Classic çıkana kadar Bold 9900 kullanmak istiyorum.

• telefonlar yoğun kullanıma gelmiyor kesinlikle.
  • quote:

telefonlar yoğun kullanıma gelmiyor kesinlikle.

Curve 9360 için ne dersiniz? Bilgisi olan var mı? Şarj konusunda sıkıntılı diye duydum doğru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

quote:

Curve 9360 için ne dersiniz? Bilgisi olan var mı? Şarj konusunda sıkıntılı diye duydum doğru mudur?

şarj konusu sıkıntılı değil neredeyse hiçbir bb. Ancak sıkça donma yaşatıyor yoğun kullanımda, adamı deli eder.
  • quote:

quote:

quote:

şarj konusu sıkıntılı değil neredeyse hiçbir bb. Ancak sıkça donma yaşatıyor yoğun kullanımda, adamı deli eder.

Ben de eski BlackBerry'ciyim şarjda hiç sıkıntı yaşamıyordum ama Curve 9360'ın bataryası diğer modellere göre daha küçük olduğundan sorayım dedim. Sadece e-mail ve Twitter için kullanacağım düşünülürse sıkıntı çıkarmaz herhalde? Birkaç güne kadar Bold 9900 bulamazsam Curve 9360 almaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartographer -- 24 Haziran 2014; 12:27:00 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de eski BlackBerry'ciyim şarjda hiç sıkıntı yaşamıyordum ama Curve 9360'ın bataryası diğer modellere göre daha küçük olduğundan sorayım dedim. Sadece e-mail ve Twitter için kullanacağım düşünülürse sıkıntı çıkarmaz herhalde? Birkaç güne kadar Bold 9900 bulamazsam curve 9360 almaya karar verdim.

Hocam ben 1.5 yildir 9360 kullaniyorum. Evet bataryasi kucuk, 1000 mAh degerinde eger telefonu sıfır alacaksanız bir gunu cikartir. Son olarak 9900 bulamazsaniz alin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de eski BlackBerry'ciyim şarjda hiç sıkıntı yaşamıyordum ama Curve 9360'ın bataryası diğer modellere göre daha küçük olduğundan sorayım dedim. Sadece e-mail ve Twitter için kullanacağım düşünülürse sıkıntı çıkarmaz herhalde? Birkaç güne kadar Bold 9900 bulamazsam curve 9360 almaya karar verdim.

Hocam ben 1.5 yildir 9360 kullaniyorum. Evet bataryasi kucuk, 1000 mAh degerinde eger telefonu sıfır alacaksanız bir gunu cikartir. Son olarak 9900 bulamazsaniz alin derim.

Tamam, sağolasın kardeş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.