Şimdi Ara

BoJack Horseman (2014-2020) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel diziydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam tadında bitmiş. 6 sezon önce bir komedi dizisine başladığımı düşünürken sonunun böyle olacağını, dizinin müthiş bir dramaya evrileceğini hiç tahmin etmemiştim. Tarihe geçecek bölümler izlettiği için ne kadar teşekkür etsek az. Her bir karakterde kendimden bir şeyler bulmamam mümkün değildi. Harika bir yolculuk oldu, halen ve her zaman şiddetle tavsiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitirdikten sonra 3 kere girdim konuya. Her seferinde yazacak bi şey bulamadım. Sırf hala başlamayanlar belki bu mesajı görür de başlar diye atıyorum. Kelimelerle ifade edilemeyecek kadar muhteşem bir dizi bu. Tarihin en iyisi...

• bu efsane serinin bu kadar az kişinin ilgisiyle bitmesi biraz üzücü ancak herkesin dilinde dolaşmamasının da ayrı bir zevki var. belki değerlenir ilerde kim bilir. bence değerlenmeli umarım hak ettiği değeri görür.

müthiş bir diziydi.

bojack horseman bitti ve şimdi her şey daha kötü.

Özleneceksiniz :(

BoJack Horseman (2014-2020)

BoJack Horseman (2014-2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Şubat 2020; 21:40:41 >

• ayrıca şu detay da iyiydi

dizinin müthiş son trailer müziği olan "back in the 90's" diye başlayan şarkı en son 13. bölümde çalıyor. çünkü bojack 14. bölümde attığı imza ile horsin' around'daki haklarından feragat edip diziden de montajla çıkarılıyor. yani artık 90lardaki o meşhur dizideki at değil. çok güzel bir detay.
  • Ben basladim hocam 5 bolum izledim sarmadi nedense.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    devam et, diziyi bitir gel öyle konuşalım
  • Selamlar 2.sezonun ortasında bıraktım diziyi çok önceden.Sizce geri dönüp bitireyim mi diziyi?
  • kurt gibi açım kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.

• 4. sezonu yeni bitirmek üzereyim ve 11. bölüm... Vay anasını. Muhteşem bölümdü.

• 5x6 sonrası da bekleriz hocam

• Netflix dizisiymiş, boş vakitlerde bakılır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

5x6 cidden olağanüstü bir şey olmuş. Öküz oturdu içime resmen. O son falan ne abi öyle ya?
    Tekrar izledim tekrar darmadağın oldum. İnanılmaz büyük dizisin BoJack.

• quote:

Tekrar izledim tekrar darmadağın oldum. İnanılmaz büyük dizisin BoJack.

Alıntıları Göster
    Şu anda izliyorum. Nasıl denk geldi bilmem.

• quote:

5x6 sonrası da bekleriz hocam
    5x6'ya iki bölümüm kaldı. Korkuyorum ağzıma sıçacak diye. Her sezon daha bir güzelleşiyor. Harika dizi be.

• Çalıştıktan sonra kafa dağıtmalık bir dizi arıyordum ilk bölümü izledim pek sarmadı. Diyaloglar çok üst üste geliyor adamın söylediği bir şeyi anlamaya fırsat kalmadan hemen başka bir diyalog geliyor. Yorgun kafayla izlenecek bir dizi değil gibi geldi. Diğer bölümler de böyle mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

Çalıştıktan sonra kafa dağıtmalık bir dizi arıyordum ilk bölümü izledim pek sarmadı. Diyaloglar çok üst üste geliyor adamın söylediği bir şeyi anlamaya fırsat kalmadan hemen başka bir diyalog geliyor. Yorgun kafayla izlenecek bir dizi değil gibi geldi. Diğer bölümler de böyle mi ?
    kafa dağıtmalık bir dizi değil bu
  • dsaewq D kullanıcısına yanıt
    Aynı cevabın benzer şekilde yazayım, yorgun kafayla izlerseniz sıkılıp kapatmanız olası, anlatılmak istenen bir karakter var ve birazda sizin özdeşlik kurup anlamanız için çabalamışlar

• Emmy'de Rick and Morty'e verdiler ödülü Koskoca BoJack'in 6 sezonu 0 Emmy ile kapatması da Akademi'nin rezilliklerinden biri olarak tarihe geçti.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.