Şimdi Ara

□■□■~Boğaziçi Üniversitesi 2016 Girişliler~□■□■ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
14.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1. sınıfa geçtiğinde yurt başvurusu yaparsan önceliğini belirliyor
  • bako39 B kullanıcısına yanıt
    Burslardan biraz bahseder misin acaba? Mesela nakit burslari falan. Ayrica hazirliktan sonra yurtlar kuraya gore mi belirleniyor yoksa bi oncelik durumlari falan oluyor mu maddiyat vb. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ybs yi kazandımda İstanbul Bahçeşehir de oturuyorum Kilyosta hazırlık okumak istiyorum ama yurt çıkar mı acaba 1. Sınıfa geçtiğimde yurtta kalmıcam zaten ikametgahı şehir dışına aldırmakta fayda var mı

• Buffay B kullanıcısına yanıt
    hazırlıktan sonra yurtlar sosyo-ekonomik durumuna göre belli oluyor çıkıp çıkmayacağı. Burslar konusunda da okulun sanırım ilk 15ten filan tercih yapanlara verdiği burs var bir de sanırım ekim-kasım gibi burs başvuruları açılıyor oraya başvurunca ekonomik durumuna filan bakıp mülakattan geçirip burs alıp almayacağına karar veriyorlar birkaç farklı burs tipi var yurt bursu(kaldığın süre boyunca yurtlara para ödemiyorsun), kitap bursu( bu konuda tam bir bilgim yok ama sanırım yıllık 100tl gibi bir limiti vardı kırtasiye kitabevi vs. bir yerden aldığın kitabın fişini/faturasını götürünce okul tarafından parası iade ediliyor), yemek bursu (her ay öğrenci kartına yemekhanede kullanabileceğin (sanırım 60tlydi) para ekleniyor), bir de nakit burs var aylık 400tl 9 ay boyunca ama kykdan da burs alırsan ikisinden birini seçmeni istiyorlar ikisini aynı anda alamıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bako39

1. sınıfa geçtiğinde yurt başvurusu yaparsan önceliğini belirliyor

Saolun hocam. kalırım yani büyük ihtimal?

• Peki burslar kac kisiye veriliyor yani bi kontenjani falan var mi biliyor musun?

• LannTheClever kullanıcısına yanıt
    Buffay B kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimalle kalırsın yani benim evi 45dk uzakta olmasına rağmen kilyosta kalan arkadaşlarım vardı bu sene de aynı olur muhtemelen

@buffay

belli kontenjan yok diye biliyorum okul karar veriyor başvuranların burs alıp almamasına
  • Anladim, tesekkur ederim.

• MIS kazandım dostlar bölümden arkadaşlar mesaj atsın tanışalım
  • Edebiyat ben de,,

• Kitaplar konusunda yardım edebilcek tm-3 var mı ?
  • Yazinizzz YBS :)

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63AC97813 -- 9 Ocak 2017; 17:51:38 >
  • Hayırlı olsun hocam.Hukuktayım ben de maçka kampüsünde görüşmek üzere

• Öncelikle bu sene kazanan herkese hayirli olsun. Konuyu baltalamak gibi olmasinda benim hedefimde istanbulda bilgisayar muhendisligi okumak var. Bu sene sinava giricem. Sorum daha cok bilgisayar bolumu kazananlara ama herkes cevaplayabilir hangi bolumu kazandigini soyleyerek. Gunde kac soru cozerek ve hangi sirada girdiniz? cevaplarsaniz sevinirim.

• Yaz hocam sosyoloji benim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgirisken

Herkese merhaba, uluslararası ticaret kazandım. Beni de yazarsanız sevinirim

hocam ben de oraya girecektim fakat ileride iş bulma durumu, çalışma olanakları vs. biraz itti beni bölümden.

umarım sizin için güzel geçer

• bütün ybs forumdan galiba
    beni de yazabilirsiniz YBS

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

quote:

Orijinalden alıntı: mertgirisken

Herkese merhaba, uluslararası ticaret kazandım. Beni de yazarsanız sevinirim

hocam ben de oraya girecektim fakat ileride iş bulma durumu, çalışma olanakları vs. biraz itti beni bölümden.

umarım sizin için güzel geçer

Teşekkür ederim, siz onun yerine ne seçtiniz bilmiyorum ama mezunlarıi hocaları , okuyanları dinledikten sonra pek de böyle bir dertleri olduğunu görmedim açıkçası yeniden teşekkür ederim iyi dilekleriniz için
  • Serenatayı goren bilen duyan var mı Boun politika istiyordu?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.