Şimdi Ara

□■□■~Boğaziçi Üniversitesi 2016 Girişliler~□■□■ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
14.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: motherwelll

Hazırlığı atladıysan okulun verdiği bilgi paketinde ayrıntılı anlatan bir kağıt var. Oraya bak baya ayrıntılı bir şekilde yazmışlar.

Kusura bakma kosturmacadan yazmayi unuttum.

1. Yariyil icin tek gereken humanity ile advanced/academic(?) English arasinda secim yapmakmis. Kredisiz ders icin erken dediler, cok almak istedigim bir iki ders olsa da 2. Doneme kaldi artik :(. Ayrica section da secilebiliyor ama ben hic degistiremedim kotalar doluydu. Bilmem herkes akim mi etti sistem acilir acilmaz yoksa benim kacirdigim bir nokta mi var.

Tesekkur ederim yardimin icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaflip K kullanıcısına yanıt
    Önemli değil. Konu hakkında bilgim yok. Dediğim gibi benim sistemde birşey gözükmüyor hazırlık okuyacağım için o yüzden bilemeyeceğim :)
  • Ekleyin 9.sınıfta okul ile Boğaziçini gezmiştim

• Saat 17.00'da Kilyos yurt başvurusu sonuçları açıklanacak.
  • birisi kilyos yurduna götürülmesi gereken şeyleri(nevresim falan) yazsa çok iyi olurdu
  • Lanet sonuçlar ertelenmiş. Bakalım saat kaçta açıklanacak. Zorla kalp krizi geçirtecekler. Zaten kayıt için gerekli evrakları hazırlamakta sıkıntı yaşıyorum. Tam olarak ne istediklerini bile anlayamadım. Boun yurtlar sitesindeki numarayı aradım. Dedim belgelerle ilgili bilgi almak istiyordum. Adam bir şeyler saçmaladı, bilmiyorum dedi kapattı. Böyle saçma sapan iş mi olur? Bir şeyler çıkarttık ama bakalım sonumuz hayrola
  • okula ilk kez sağlam sövdüm inşallah ilk ve son olur

• arkadaşlar çılbırıyorummmmmmmmm
  • 2. yurt çıktı
    3. yurt çıksaydı iyi olurdu.
  • Arkadaslar merhaba, benim sonuc sayfasinda sadece 3. Yurt oldugu yaziyo. Oda, kisi sayisi falan hicbir sey yok. Sadece ben mi yasiyorum acaba suan bu durumu?

• 2. kilyos oda 108 selamlar

• Pitmarch kullanıcısına yanıt
    3. yurtta kendin seçiyor olabilirsin belki. O yüzden oda numarası ve kişi sayısı göstermiyor olabilir.
    Bu arada oda 417 nedir ya. Ucu ucuna mı girdim acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motherwelll -- 9 Eylül 2016; 20:58:57 >
  • motherwelll M kullanıcısına yanıt
    Yok ya arkadaşlarımda gayet yazıyo. Resmen odasızım, en sevdiğim Her neyse, hayırlı olsun senin için de
  • 3.yurt 119
    Var mı hiç

• 2. Kilyos oda 308

3. kilyos olaydı daha iyiydi ama yine de şükretmek lazım

• 321 2. Kilyos var mıdır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pitmarch

Yok ya arkadaşlarımda gayet yazıyo. Resmen odasızım, en sevdiğim Her neyse, hayırlı olsun senin için de

Keşke 3 çıksaydı da odasız olmaya da razıyım. Neyse lisede oda tipi yurtta kaldım 4 sene. Oda tipinden kurtuluş yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pitmarch

2. yurt ile ilgili bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. Nette hiç yurt içini gösteren foto bulamadim.
    Edit: Buldum. DH da bir arkadas daha önceki yillarda konu açmis Kilyos yurtlari ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motherwelll -- 9 Eylül 2016; 21:55:34 >
  • politika benim de, 2. yurt 316 idi sanırım oda da. dahil olabileceğim tüm gruplara eklerseniz sevinirim
  • 3.yurt 122/b deki 2 oda arkadaşım kendini göstersin
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.