Şimdi Ara

BOĞAZİÇİ İŞLETME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene girdim 19811 tm-1 sıram üniversiteye bir sorun olmazsa kaydolmayı düşünüyorum inşaAllah;hukuk olmazsa istanbul ingilizce iktisat yazdım bir sene hazırlıkta kalıp (ingilizcem upper-intermediate) tekrar lys çalışmayı düşünüyorum boğaziçi işletme için (odtü-bilkent de olur) sizce nasıl bir yol?

• bakıp geçmeyelim
  • Aslında kolay olmayan ancak istersen ve gerekli özveriyi gösterebilirsen altından kalkabileceğin bir yol. Öncelikle yapman gereken bu hazırlık senesinde ingilizceni "Boğaziçi University English Proficiency Test"i geçebilecek düzeyde geliştirmen. Bu sayede Boğaziçi'nde hazırlık okuyarak zaman kaybetmeyeceksin. Bir diğer etmen de sınava hazırlandığın ikinci senende -kazanamama ihtimaline karşı- şu anda okuduğun bölümü de boşlamaman. Belki de en zor kısmı bu. Aynı sene hem üniversite hem ygs biraz zorlayabilir. Ama ilk cümlede yazdığım gibi. İstedikten sonra gayet yapılabilir. Bunların sonucunda kaybın yalnızca 1 yıl olacak ve bunun, ideallerine ulaştıktan sonra hiçbir önemi olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç Burssuz -- 7 Ağustos 2012; 2:34:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.