Şimdi Ara

Boğaz köprüsünden Van araba geçebiliyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: enginu

2 kez cam filminden durdular, ikisinde de ikisinde de aman memur bey ben ettim sen etme replikleri duymaya alışkın yüce polis memuru kişilik, aynı şeyleri bekledi yine.. ikisinde de "görevinizi yapın acelem var bekleyemem burada" dedim cezamı aldım ve gittim..

3-5 ay polis okuluna gidip şehir külhanbeyi kesilen tiplerin ağız kokusunu çekemem.. (istisnalar kaideyi bozmaz)

ne alakası var. her suçun karsılığı vardır. kusura bakma polise böyle laf atmaya hakkın yok.

sen gece evinde uyurken onlar görevde. 3-5 ay diye küçümsemek haddine değil. haddini bil
  • saçma sapan konuşma.. yaran mı var senin debelenmeye başlamışsın?
  • kamyonetler geçmiyor ama geçen var. bazen yakalıyorlar bazen yakalamıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginu

saçma sapan konuşma.. yaran mı var senin debelenmeye başlamışsın?

polis teşkilatına hakaret eden kim olursa olsun aynı tepkiyi veririm. polis düşmanlarıyla işim olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: quiet_dead

bazı fiesta vanlar görüyorum arkaya flim çektiriyorlar köprüden geçebilmek için

Mantıklı aslında..
  • bu tür arabalar veya kamyonet ruhsatlı arabalar, nasıl geçecek avrupa yakasına ? geçemeyecek mi yoksa bu boğaz köprüsü muhabbetinde istisnalar mı var? (şundan geçer, bundan geçmez gibi).
  • Damperli fiesta alacağım
  • Bu kadar takılmayın köprü işine. Camlı ve koltuklu her türlü araç geçebiliyor köprüden. Ben Caddy ile 5 senedir sürekli geçiyorum. Her türlü trafikte sağ, orta, sol şeritlerde defalarca geçtim, bir keresinde bir tane Era polis arabası, bir Passat ve ben Acıbadem'den kaptırdık 140-160 arası Okmeydanı'na kadar gazladık. Hey güzel ülkem.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.