Şimdi Ara

BMW Yeni 7 Serisi 2.0 Benzinli 258 Bg Gelmiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senersongur

Yazık günah gerçekten. Zaten satmayan bir araç. Madem 2.0 motor getirdin, yapman gereken Borusan olarak bu aracı 249000TL'den piyasaya sürmektir.

Bu sayede F segmentinde artık yeni seçenek olduğunu ispatlamış olursun.

Şener bey için endişeleniyorum
    250.000 lira diyor yaaaa
    dile kolay 250.000 tl ne demek,
    daha önce hiç bir araca 65.000 den fazla değer biçmemişti.

Kendisini uzun zamandır takip ederim cruze 2.0 dizeli 40.000 liraya sattığından beri bu moddaydı şimdi kalkıp 2.0 motorlu bmw ye 250 diyince ben gerçekten şoktayım.

• Ederi 250 bin veriyorlarsa alayım.Yoksa kalsın bu paralara çıkarsam ferrari düşünürüm zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi de Q7 ve A7 için 2.0 motorları getirdi ama borusan kadar geçirmediler adamlar utanmadan 3.0 dizel 4 çeker versiyonla 2.0 arkadan itişin fiyatını aynı yapmışlar çüş
  • Herkes saçmalamış durmuş.

2.0 benzinli motorlu YENİ 7 serisinden daha düşük bir çıplak fiyata sahip olan 730d Xdrive modeli ESKİ KASA 7 serisi.

YENİ KASA 730d Xdrive'ın çıplak fiyatı 2.0 litre benzinli motorlu yeni 7 serisinden DAHA PAHALI.

Yani motor seçeneklerinin fiyatlarında birbirlerine göre bir anormallik yok.
  • Seviyesizlik olabilir, kusuruma bakmayın ama içimden geldi; "bu saçma vergilerin ta .... ......"
  • fiyat konusunda hepinize hak veriyorum.haklısınız.ama 7 serisi 730 veya 750 li olan modellerin youtube da incelemeleri var.abartmadan soyluyorum mercedes maybach dan daha fazla ozelliği var.inanılmaz teklonoji ler koyulmuş.sanırım fiyatının şişmesi bu olabilir.
  • Eyvallah kardeşim haber verdiğin için teşekkürler.Bi tane sipariş geçiyorum.
  • Alican reyiz olsa yaramaz 2.0 der geçerdi 3 litre dizele gitmiyor dedi adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

quote:

Yazık günah gerçekten. Zaten satmayan bir araç. Madem 2.0 motor getirdin, yapman gereken Borusan olarak bu aracı 249000TL'den piyasaya sürmektir.

Bu sayede F segmentinde artık yeni seçenek olduğunu ispatlamış olursun.

Açıkçası 2 litre motorlu 7 serisi görmeye benim yüreğim el vermiyor. Ancak 250bin TL olsa resmen fluence olurdu araba. Zengin çocuklar bile spor arabaları bi kenara bırakıp 7 serisine yönelirdi.

Gel gelelim rakibine bakmak lazım 250bin TL gibi bi paraya kısmi donanımlı E250 alınabilir. Ne 4Matic ne Bluetec düz E250. Lakin bu araba 7 serisinin değil 5'in dengi. 7'nin dengi S kasada alabileceğiniz en ucuz araba 3 litre motor ile S 350 BlueTEC 4MATIC Short oluyor. Fiyatı da 712bin TL.

forumda yenimisiniz
    uzun uzun açıklamalar falan yapmışsınız da ondan sordum.

Yani, bilmem 2007 pek yakın bi tarih sayılmaz, uzakta sayılmaz ama Bi 2004 değil tabi

Anladım ben neden öyle yazdığınızı

• quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

Ederi 250 bin veriyorlarsa alayım.Yoksa kalsın bu paralara çıkarsam ferrari düşünürüm zaten.

Ferrari ile 7 serisinin ne alakasi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri eski kasa, biri yeni kasa.
    Yazanlar ve saydıranlar bunu görmüyorlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Ederi 250 bin veriyorlarsa alayım.Yoksa kalsın bu paralara çıkarsam ferrari düşünürüm zaten.

2016 7 serisi hatları bakımından sportif duruyor m paket ile daha da sportif duracaktır.Bu ülkede sadece para godomanlarının bineceği bir araç olduğu için sizde haklısınız ferrari ile alakası nedir bunun diye.Ama buna yurtdışında genç takımı da binecek biniyor tıpkı 5 serisi m pakete bizim ülkemizde binenler gibi.Ben bir genç olarak buna bu paraları vereceğime gider ferrari alırım diyorum olay bu yoksa özel bir ilgisi yok.Ha biri 4 kapılı 4 koltuklu ferah vs zaten segment farklı orası ayrı mesele.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

2016 7 serisi hatları bakımından sportif duruyor m paket ile daha da sportif duracaktır.Bu ülkede sadece para godomanlarının bineceği bir araç olduğu için sizde haklısınız ferrari ile alakası nedir bunun diye.Ama buna yurtdışında genç takımı da binecek biniyor tıpkı 5 serisi m pakete bizim ülkemizde binenler gibi.Ben bir genç olarak buna bu paraları vereceğime gider ferrari alırım diyorum olay bu yoksa özel bir ilgisi yok.Ha biri 4 kapılı 4 koltuklu ferah vs zaten segment farklı orası ayrı mesele.

Sert çıkmamışsınız gayet üsluplu cevaplamıssınız teşekkür ederim.

Saydıklarınıza ek olarak bir de konfor olayı var. Ferrari ile Türkiye yollarında atıyorum bir kerede 500 km yapmamız gerektiğinde gözümüz kesmeyebilir ama bir 7 serisi ile yol nasıl bitti anlayamayız bile

• quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Biz düşünüyoruz bakalım, rakibi değil ama w213 ü bekliyoruz oda çıksın, çakılı dolu w213 vs yeni 7 serisi ona göre karar vereceğiz...

Hocam siz cls incelemesi falan da yapmıştınız ne iş yapıyorsunuz sorması ayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Biz düşünüyoruz bakalım, rakibi değil ama w213 ü bekliyoruz oda çıksın, çakılı dolu w213 vs yeni 7 serisi ona göre karar vereceğiz...

Hocam siz cls incelemesi falan da yapmıştınız ne iş yapıyorsunuz sorması ayıp

Tekstilciyim güzel kardeşim...
  • borusan yine çalışıyor
  • Dealer 3.0 motoru çok daha ucuz bir fiyatla Türkiyeye sokmuştur 2.0 ise fiyatta belki çok az oynanmıştır.Kurlar bu seviyede iken de şaşmamak gerekiyor.

• TR'ye özel mi bu motor ?

paralel ithalatla ucuza getirtilir TR'ye özel değilse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Herkes saçmalamış durmuş.

2.0 benzinli motorlu YENİ 7 serisinden daha düşük bir çıplak fiyata sahip olan 730d Xdrive modeli ESKİ KASA 7 serisi.

YENİ KASA 730d Xdrive'ın çıplak fiyatı 2.0 litre benzinli motorlu yeni 7 serisinden DAHA PAHALI.

Eski kasa ile yeni kasa arasında EURO bazlı olduğu için asla dediğiniz gibi bir fark olamaz. Taş çatlasın 1000-2000 Euro olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Herkes saçmalamış durmuş.

Eski kasa ile yeni kasa arasında EURO bazlı olduğu için asla dediğiniz gibi bir fark olamaz. Taş çatlasın 1000-2000 Euro olur.

Bir aracın yeni kasası çıktığı zaman elde kalan eski kasalar yeni kasaya göre daha ucuz fiyattan satılır.

Bu bütün markalarda böyledir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.