Şimdi Ara

BMW X1 ( F48 )***2016***

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di0ny5505 -- 23 Ekim 2015; 13:13:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Di0ny5505

Bambaşka olmuş..
     BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016*** BMW X1 ( F48 )***2016***

İlk X1 serisinden sonra bu tasarım ateş ediyor resmen.

• bu kasa geleli baya olmadımı?
  • Almanya'da canlı olarak gördüm ve çok beğendim. Fiyatlara bakacağız artık, bir gelsin de.
  • Ocak ayi gibi Turkiye ye gelirmi? Bilgiisi olan varmi?
  • İlk parti siparişler aralık ayında geliyor, yakıt tüketimi eski kasaya göre düşmüş, tek dezavantajı sağlam opsiyonla uçan fiyatı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esOess E kullanıcısına yanıt
    millet alismis bu modelleri 2000cc dizel ile 200k vermeye o yuzden alismadik g.. durumlari olmasin diye borusan da dogus oto gibi jant kapakli luks arac olayina el atti anlasilan..
  • Kasım sonu aralık gibi gelmeye başlayacak sanırım. Baz donanımlar 130 binden başlıyor. diğer araçların full üne bu parayı vereceğime x1 in boşuna veririm daha iyi.
  • Bmw x1 sdrive 16d manulin satış tarihi hakkında bilgi sahibi olan var mı? Geçen ay sitelerinde fiyat bile girmişti. Bu ay fiyat bile girilmemiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 dizel otomatik ve 4x4 modeli gelmeli

• Bmw x1 sdrive 16d manulin satışı olamayacakmış Türkiye de.

• Sattilar bi kisim benim arkadasim aldi hatta dizel manuel , bence 2.0 dizeli satsin diye bilincli yapilan seyler bunlar borusanin ayak oyunlari, satamaz satamaz mesela navigasyon paketli e90 lari sonra uyguna verdigi gibi bununda oyle olacagini umuyorum.
    kasa ve motor tipleri coktan sanayi ve ticaret bakanligi tarafindan onaylandi bile ..
  • Elektrikli katlanır ayna ve Navigasyon yine mi opsiyonel?

Triportörde bile standart olan 3 kuruşluk malzemeyi binlerce liraya opsiyonel olarak satıyorlar. Navigasyona 15.000 TL fiyat çektiklerini duydum. Iphone'a ya da başka bi akıllı telefona 5-10 TL'ye navigasyon indiriyorsun adamlar 15.000 TL fiyat istiyor. sattıkları panel 8". Daha yeni 55"/140 cm SUHD led tv aldım. 7000 TL. BMW'de 8" ekran 15.000 TL.

Audi A3 alırım daha iyi.
  • Aracın yeni olmasından kaynaklı fiyatların yüksek olması doğaldır.Ancak zamanla yeni paketler dahilinde bir şeyler yaparlar.Umalımki bu navigasyon için de geçerli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 6 Ocak 2016; 18:04:23 >
  • bugun 1.6 dizel manuel listeye girdi tekrardan, otomatigi ne zaman gelir acaba?
  • Di0ny5505 kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik versiyon için 2017 yılında geleceğinden bahsediyorlardı... Düşen yakıt miktarı ve benzinli motorun seriliğiyle bence benzinli versiyonu almak çok mantıklı.

• esOess E kullanıcısına yanıt
    yakit ne kadar duserse dussun 10lt den asagi yakmaz gibi geliyo bana , yumurta varmis gaz pedalinin altinda gibi yaparak , gaza bas cek yaparak az yaksin diye aracin keyfi cikmaz bence :)
  • Ben hala daha tüm paketleri öğrenemedim.bildiğim 4 paket var hepsi olsun diyorum bana olmaz diyorlar.navigasyon sordum 20800 TL fiyat verdiler heup us play sordum 10000 TL bana fazla geldi bilemiyorum nasıl olacak. Hayırlı akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: D.Ş.-İZMİR

Bmw x1 sdrive 16d manulin satışı olamayacakmış Türkiye de.

Bu kesin bilgi mi? Eğer öyle ise neden sitelerine koyup insanları yanıltıyorlar. Eğer ki gelecek ise bu modelde xenon far ve kol dayama bu fiyata (sitede 136.000 TL olan model) dahil mi?
  • arkadaşlar iyi forumlar,2016 BMW X1 xDrive 25d aracı BMW listesinde satışa sunulmuyormuş.Sadece 1.6 benzinli ve 2.0d dizel versiyonu var.Bu modelde ise 231 bg güç ve 450 nm tork var.Acaba bu aracı Türkiye ye getirmezler mi?5 serisi listesinde bu motoru göremedim.Borusan dışında bu araç ülkemize getirilebilir mi ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.