Şimdi Ara

BMW nin resmi sitesindeki tıklamayan kaybeder kampanyasındaki 316i donanım nedir acaba..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BMW nin resmi sitesindeki tıklamayan kaybeder kampanyasındaki 316i tam donanım (türkiye paketi içeriği) nedir acaba o kampanyayı kabul ettiğimizde elimizdeki BMW 316i ne özelliler taşıyacak acaba..Donanım özellikleri tahmin ediyorum ki sitede vardır ama bir türlü bulamıyorum 3 gün paris mi ömür boyu BMW mi kampanyasındaki 316i hakkında beni bilgilendirebilecek birisi var mı son makyajlanmış hali mi acaba mümkünse donanım ve teknik verilerinide verebilir misiniz premium deilde 316i çok mu boş a4 te aklımda sonuçta yeni çıktı ama BMW ilgimi çekiyor donanımda onun için çok önemli umarım yeterince açık ve anlaşılır başlık ve sorular içeren mesaj yazmışımdır.......ilgileriniz için tşkrler..

• özelliklere tiklamayankaybeder.com sitesinden ulaşabilirsiniz. ancak yine de bir fikir oluşturması için burada tekrar bahsedeyim:

BMW 316i

668 Siyah renk (piyasadaki BMW'lerin büyük bir kısmı ile aynı renk kodu)
    Siyah Sensatec Döşeme (deri döşeme fakat suni, yine de birçok markaya göre çok başarılı)

Standart Donanımlar

Türkiye Paketi altında tüm BMW'lerde gelen standart ekipman

Executive Donanımlar

Stil 282 16" jant
    Elektrikli Arka Cam Perdesi
    Ön kol dayama
    Far Yıkama
    Arka Park Mesafe Kontrol
    Bi-Xenon Farlar
    Otomatik Klima

Ekstra Donanımlar

Elektrikli Açılır Cam Tavan

teknik özelliklere gelince 316i'nin üzerinde BMW'nin uzun süredir kullandığı 1598cc hacminde atmosferik 116 hp güç üreten bir motor var. Bu motorun 150 Nm torka sahip 6 ileri manuel şanzımana sahip olduğunuda belirtelim.

Araç kesinlikle boş bir araç değil hatta piyasdaki birçok 3 serisinden daha dolu. Hatta Premium paketlerden cam tavan ekstrasıyla da daha iyi.
    Tıklamayankaybeder kampanyası ile araç yaklaşık 41k euro seviyesinden alınabiliyor.
    Son olarak belirtmekte yarar var, tüm 3 serisi modellerde güvenlik ekipmanları standart olarak geliyor.(DTC, airbag vs..)

• teşekkür ederim sorumun cevabını aldım çok sağol...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.