Şimdi Ara

Bmw Motor Yağı (LL04) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
187
Cevap
3
Favori
162.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Merhaba,

Bizimle aracınızın model ve yıl detayını paylaşırsanız, biz Castrol olarak size en doğru yağımızı önerebiliriz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castrol Yağ Uzmanı -- 18 Şubat 2022; 18:33:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castrol Yağ Uzmanı kullanıcısına yanıt

özelden yazdım yardımlarınız için teşekkürler...

• Castrol Yağ Uzmanı kullanıcısına yanıt
    2013 3.20i Ed model araç için kaç litre yağ gerekiyor? Hb den almayı düşünüyorum ama 2021 yazıyor. Güncellenmedi mi yoksa 2021 mi geliyor. Satıcı sizsiniz. Bu arada mesaj attım size dönüş gelmedi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt

Merhaba,

2013 model BMW 3.20i ED aracınızın 4.2 litre yağ hacmine sahip olduğu sistemde görünmektedir.

Uygun saklama koşullarında, açılmamış ambalajlı Castrol motor yağları 4 yıl kullanılabilmektedir.

Bu kapsamda 2021 üretimi ürünümüzü güvenle kullanabileceğinizi iletmek isteriz.

İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

• cemsch C kullanıcısına yanıt

Shell’den aldığım LL01 5w30 yağ yaklaşık 3000km sonra 800ML eksiltme yaptı. F30 3.20’de eksiltme normal fakat 3000km’de eksiltmesi normal değil. Liqui molly daha uzun süre dayanmıştı. Eğer satmazsam bir sonraki bakımda kullanacağım yağ shell yerine castrol veya liqui olacak.

• Castrol Türkiye sitesine girdiğinizde bmw 3.20i ed için önerilen yağ 5w30 M dir. Uzun süredir bu ürünü arabamda kullanmakta ve çok memnunum. LL serisi de olur diyenlere katılırım ama M serisi varken ve BMW certified olmuş yağ dururken LL kullanmam. Bilhassa performans araçları için üretilen M serisini almakta fayda var. Yine antifiriz olarak castrol nf varken castrol sf yi önermek gibi birşey. Bmw 3.20 için yağ 5w30 M ve antifiriz için castrol radicool NF alınır. Diğer markalar motul , Mobil, shell de tabii ki kullanılır ancak onlar hakkında pek bilgi sahibi değilim çünkü castrolden memnunum ve değiştirmeyi düşünmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.