Şimdi Ara

BMW M340i xDrive tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben en cok suna seviniyorum. Artik bu arabalari sadece dogru tabakadaki insanlar alabilecek. Koyde babasindan kalma tarlayi satip araba alayim kafasindakiler degil. Eskisi gibi,hakedenler binecek. Sonradan gurmeler degil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Ben en cok suna seviniyorum. Artik bu arabalari sadece dogru tabakadaki insanlar alabilecek. Koyde babasindan kalma tarlayi satip araba alayim kafasindakiler degil. Eskisi gibi,hakedenler binecek. Sonradan gurmeler degil :)
    Ne kadar acı yaa zihniyete bakın...

Bir teneke parçasına binmek herkesin hakkıdır, soylu olmasına gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

Ne kadar acı yaa zihniyete bakın...

Bir teneke parçasına binmek herkesin hakkıdır, soylu olmasına gerek yok

Alıntıları Göster
    Bazı gerçekler acı olabiliyor.Yanlış bir düşünce tarzı olsa da bunu kabul ederek ben de katılıyorum.Ancak burada arkadaş insanları kültürel veya ekonomik olarak sınıflandırmamış siz onu yanlış anlamışsınız.Burada demek istediği bu tarz ruhu olan otomobillere değer veren insanların binebileceği,zor değil Sahibindeni açın bakın 5.28 ve 5.30'lar ne hale gelmiş.Kaç tanesi temiz binilebilir halde.Ne yalan söyliyim ben de mutlu oldum bu yönden.

Bu arada araca Alpina'nın el atması gerekiyor,bence görsel olarak daha iyisini yapabilirlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

Bazı gerçekler acı olabiliyor.Yanlış bir düşünce tarzı olsa da bunu kabul ederek ben de katılıyorum.Ancak burada arkadaş insanları kültürel veya ekonomik olarak sınıflandırmamış siz onu yanlış anlamışsınız.Burada demek istediği bu tarz ruhu olan otomobillere değer veren insanların binebileceği,zor değil Sahibindeni açın bakın 5.28 ve 5.30'lar ne hale gelmiş.Kaç tanesi temiz binilebilir halde.Ne yalan söyliyim ben de mutlu oldum bu yönden.

Bu arada araca Alpina'nın el atması gerekiyor,bence görsel olarak daha iyisini yapabilirlerdi.

Alıntıları Göster
    Sonradan zengin olan temiz binmiyor mu?

Ayrıca size NE! İstediği gibi biner.

Düşünce yapınız acınası halde, BİR İNSANIN ARABAYI BİR TENEKE PARÇASINI ALMASI İÇİN İLLA ASİL SOYLU MU OLMALI!?

Allah askına ilahlastırmayın şu arabaları ya, en fakiride en zenginide alsın kullansın binsin, hakkediyor mu gibi cahil cahil yorumlar yapmayın sonucta bir araba insan kullansın diye yapılmış, sizin gibiler ilahlaştırıyor teneke parcasını.

Yazık ya çok şaşırdım

• yasin90 Y kullanıcısına yanıt
    Birisi veya bir zumre tarafindan haksiz bir bicimde zenginlestirilen son donem sonradan gormelerinedir benim lafim. Her donemin insani olanlara,hak yiyenlere. Sizin zorunuza giden nedir? Yoksa siz de bu gruptaki insanlardan misiniz? Eskiden ~15 yil once sadece hakeden binerdi,simdi durum cok farkli. Dusuncem budur.

• Kilitlenebilir arka dif

• Maalesef toplumda bir lümpenleşme var ve ilerliyor.Alkollü-alkolsüz mekanlar birbirine o kadar benzedi ki:)
    Sadece birinde duble rakı 30 diğerinde duble çay 30 tl:)
    Burada hangi kesim daha çok sömürülüyor derseniz hesabını kendiniz yapabilirsiniz.
    Çünkü yeni muhafazakar zengin tabaka(siz bunu maalesef söyleyemediğiniz için ben direkt söylüyorum) alkol kullanan,beyaz yakalı TÜRK tabiri edilen
    zümreyi yereceğim derken işin içine s...p ,eş...e su kaçırdığı için Hokka mokka gibi saçma sapan mekanların tuzağına düştü.
    Arkadaş çay nasıl 30,kahve 40tl ye içilir gidin görün?
    Şahsen ben rakıyı tercih ederim hem milli,hem de vergi olarak üst bareme girdiği için:malum rakı USA 'den ithalat yolu ile ve 2500cc üzerinde oldugundan %145 vergi ödüyorum ya ondan dedim.Dolaylı olarak devlet kasasına ben içince daha faydalı olmuş oluyorum.Çünkü çay Rize'den ama olsun.Orada ne kdv ne de ötv ödemiyorlar.Onun için RAKI için devlet kazansın,millet kazansın,bu oyuna dur diyin...

• talharo123 T kullanıcısına yanıt
    Nasıl saçma bir yorum bu ya? Kendini nerede görüyorsun çok merak ettim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.