Şimdi Ara

BMW iDrive SİSTEMİ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
4
Favori
50.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknolojiyle pek aram yoktur, tekrar tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharmacist

Arkadaşlar bende yeni BMW 520D Comfort aldım.

Ipod Nano 16 gb 6. jenerasyon aldım ve orijinal BMW Ipod arayüzü ile bağladım. Normal USB belleklerden aldığımdan kıyaslanmayacak derecede kaliteli ses alabiliyorum, EQ ayarlarıyla oynayarak.
    Ancak şöyle bir problemim var; Şarkı adları IPOD ekranında doğru görünmesine rağmen, aracın ekranında farklı parçalar görünüyor. İ-Drive da Options seçerek, karıştır işaretlediğimde düzeliyor, bir sonraki sanatçı değiştirdiğimde gene aynı problem çıkıyor, her değişiklikten sonra I-Drive menüsünden karıştır seçmem gerekiyor, bu da çok kullanışsız oluyor.
    Anladığım: IPOD Nano parçaları karıştırarak yollluyor araca, araç ise bunu algılayamıyor, ya da menüsü ile çakışıyor..

Bunun bir çaresi var mı, İPOD menüsünden karıştırmadan çaldırmanın bir yolu..

Arkadaşlar, Ipod Classic ile sorun yok, ekrana BMW amblemi bile geliyor..

• quote:

Arkadaşlar, Ipod Classic ile sorun yok, ekrana BMW amblemi bile geliyor..

hayırlı olsun..

demiştim
  • Aynen ipod classic ve video ile ilgili sorun cikmiyor.yalniz shuffle yada digerlerinde sorun cikmasi muhtemel.yazilimla ilgilidir diye dusunuyorum
  • iPod Classic = iPod Video

ikisi de aynı şey.. kimisi classic der kimisi video..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 11 Ocak 2011; 10:33:13 >
  • Bunu bilmiyodum iyi oldu.benim ipodumun kutusunda video diye geciyor sadece 5G oldugunu biliyodum soyledigin icin tesekkurler
  • Benim aldığım Ipod Classic 7. Gen,,
    İlk aldığım Ipod Nano 6. Gen ve Iphone 4 ile sorun yaşıyordum...
  • quote:

Benim aldığım Ipod Classic 7. Gen,,

Iphone ve ipodunuzla yasadiginiz sorunu cozebildinizmi
  • güncel iPod Classic bu arkadaşlar:

BMW iDrive SİSTEMİ

bundan bir önceki nesil ise (benim de kullandığım):

BMW iDrive SİSTEMİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone
    güncel iPod Classic bu arkadaşlar:

BMW iDrive SİSTEMİ

bundan bir önceki nesil ise (benim de kullandığım):

BMW iDrive SİSTEMİ

Benimki ikinci olan sanirim kenarlari daha kalin cunku

• Bende orjinal kablosu var gerci ama servisten almak lazim hem usb hem auxu birlestiriyor seste daha kaliteli cikar ayrica sarjda olur
  • bizim araçlarda da kullanımı şu şekilde (2010 RR Sport Autobiography'den örnek):

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 11 Ocak 2011; 16:59:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn06

quote:

Benim aldığım Ipod Classic 7. Gen,,

Iphone ve ipodunuzla yasadiginiz sorunu cozebildinizmi

Dedim ya; Ipod Classic 7. Gen aldım problem yok, ekranda BMW amblemi dahi çıkıyor.
    Aslında servisten 80€ verip orijinal kablo almanıza gerek yok, Ipod USB kablonuz vardır, bu hem data hem de şarj işini halelder, yanına bir de AUX kablosu alın 2-3 TL, aynı işi yapar.. Ben denedim, oluyor bu şekilde..
  • SLM
    benim öğrenmek istediğim 2011 520 d de tel için altyapı var ama araba yetissin diye pakete dahil etmedik.borusan 300 euro ya takıyormus.bu konu hakkında bildiklerınızı paylasırsanız sevınırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb1973

SLM
    benim öğrenmek istediğim 2011 520 d de tel için altyapı var ama araba yetissin diye pakete dahil etmedik.borusan 300 euro ya takıyormus.bu konu hakkında bildiklerınızı paylasırsanız sevınırım...

ne gibi bir şey bilmek istediğinizi anlamadım ne yazık ki? çalışma sistemi fln açısından mı??
  • Techzone, konuya hakim oldugu icin sana sormak istiyorum,

Bmw Z4 3.5i sahibiyim, aracimda Navigasyon sistemi var.
    Bluetooth telefon hazirligi ve Genel GSM Telefon baglantisi ekleyemiyorduk bu sistemi alirsak, telefonu nasil kullanabilirim aracimda?
    Kullanamiyormuyuz? Bu arada telim de Iphone 3gs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber -- 5 Şubat 2011; 5:37:33 >
  • navigasyon sisteminin yanında BT ve Gen. GSM Tel. bağlantısını alamamanızı anlayamadım... opsiyon olarak Nav. Prof. ile birlikte seçebiliyor olmanız gerekiyor..

bunları Borusan'da taktırabilirsiniz.. iPhone uyumlu zaten sistemler..
  • Techzone arkadaşım;

Bende ocak ayı içinde on board tv opsiyonlu 3.20 sipariş ettim, fakat bu on board tv de navigasyon yok, navigasyon ekletincede fiyat bayağı yukarı çıkıyordu...navigasyonsuz olan on board tv de, tam olarak neleri kullanabiliyorum, aydınlatabilirsen beni sevinirim...teşekkürler...
  • navigasyon hariç diğer şeylere hükmediyorsunuz.. Radyo, CD/Multimedia, TV, Ayarlar vs vs..
  • peki ekranın ebatlarında bir fark var mı? ve daha sonradan istenilse navigasyon ekletmek mümkün oluyor mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.