Şimdi Ara

BMW İ8 Benim Seçimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BMW İ8 Bu arabaya bir dergide tanıtımını gördükten sonra vuruldum. Son durumu nedir. Çıktı Mı Çıkacak mı hiç bir haberim yok bilgisi olan var mı?

• Sanırım 200bin € fiyatı vardı forumda bir konuda görmüştüm 3 tane falan TR ye gelecekmiş ve 3 ü de satılmış
  • Ağaoğlu tarzı vatandaşlar alır,şanslıysak yolda görürüz 1 tane
  • Bildiğim kadarıyla elektrikli bu araba Seri üretime geçilecekse bende almak isterim
  •  BMW İ8 Benim Seçimim

Şu asalete Bakar mısınız?
  • Araç üretiliyor zaten,satılmaya başlandı ama Türkiye'ye nasıl ne zaman gelir ya da geldimi bilemiyorum

Bu arada meraklıları için aracın üretim aşamalarını gösteren bi video

• Türkiye'ye 220.000 € fiyat etiketiyle Eylülde gelecek diye biliyorum.
  • seri üretime geçmiştir çoktan
  • Bir an önce çıksa da alsak
  • Çevreci yeşil bir araba ve fütiristik tasarım ön plana çıkıyor, sadece o kadar, peşinde fan larının olacağını pek zannetmem. Ama forum çok seviyor bence bir ana konusu olabilir.
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    bayiden fiyat alan oldu mu arkadaşlar sıkı bi pazarlıkla 215.000 euroya alınır
  • Almanlar Tesla'yı da sollar bu gidişle

Sıkı pazarlıkla 200.000€'ya alınır.

Ama bu aracı boş almak olmaz.

Opsiyon koyunca da fiyat fırlar
  • nasil bir modeldir bu böyle
  • 8 tane kodamana teslim etmişlerdi geçen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urunguu -- 5 Ağustos 2014; 15:16:40 >
  • Şimdi 200 bin euro olan araç bundan 20 yıl sonra 2 milyon euro olur. Sonuç olarak para parayı çeker arkadaş. 5-10 bin km sürüp garaja at bakımlarını yap bekle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • urunguu kullanıcısına yanıt
    bu insanlar ne kadara almış acaba bizde alabilrmiydik
  • i8 kalmadı. i3 verelim?

İlerde i5, i7'de çıkabilir. Biraz sabır.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Şimdi 200 bin euro olan araç bundan 20 yıl sonra 2 milyon euro olur. Sonuç olarak para parayı çeker arkadaş. 5-10 bin km sürüp garaja at bakımlarını yap bekle.

Hiç sanmıyorum. Teknolojik gelişmeler i8' in fiyatını arttırmayacak. Tam tersine ucuzlatacak. 20 bin € olur tahminimce.

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    aracı uhuyla karbon plastik parçaları yapıştırarak elde ettiler. maliyeti 20bin öroysa müdendislik bedeli olarak 200bin istiyorlar. bu işlere girmek lazım. şamil istenen paralara hak veriyorum şimdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.