Şimdi Ara

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
26
Favori
38.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da en geç nisanın 1-2 şimdi gibi teslim alırsınız demişlerdi, ama dediğiniz gibi zor biraz, yarın arayınca sonucu yazarım size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce görüştüm bayi ile, hafta sonuna kadar aracın faturasını kesmeyi planladıklarını, en geç nisanın 2-3 ü gibi aracı teslim alabileceğimizi söyledi.
    Dediğiniz gibiymiş, araçlar bir haftadır transport bekliyormuş.

• araç teslim alıp ilan koyan bile olmuş buradan alan arkadaş var mı benimki de hala üretimde görünüyor teslimat 9-10 hafta yazıyor
  • Galericiler aldigi rakamin yaklasik 100.000 TL uzerine ilan koymuşlar, gercekten inanilmaz.

Benim aracım 30 Mart’ta gumrukte olacak bu arada.

• Benimki bugün dağıtım merkezine gelmiş, Yarın faturası kesilecek ödeme yapacağım

• Duratorq kullanıcısına yanıt
    Bende gördüm böyle bir rakamı nasıl yazıyorlar hayret 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • murmuro M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ödeme yaparken liste fiyatı üzerinden ek %1 gibi bir indirim aldınız mı acaba?

Araca talep nedeniyle standart %1 ek indirimi bile yapmak istemiyor Borusan.
  • İndirim aldım, belge ibrazı ile pilot indirimi verdiler %1, onun dışında ekstra bir indirim olmadı

• Bmwni bul sitede 2 grand coupe m 235i xDrive açıldı 4 adet fiyatı da 724.215 tl
    bu tür arayan arkadaşların bilgisine
  • Tüm fiyatlara da zam gelmiş, hayırlı olsun, neyse ki zamsız fiyattan almayı başardık, ama Mayıs sonu gelecek bir tane de 5 kasam vardı sanırım üzerine 50 bin civarı eklenecek :(

Fiyat lar yine de iyi , Al sayacıların fiyatlarını görünce

• 1 tanesi satılmış bile snapper rocks olan
  • onur_s O kullanıcısına yanıt
    Bugün hepsi satılmış 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: rmzdn

Bugün hepsi satılmış 👍
    724000 tl ye 2 serisi hepsi satılmışmoı ??
  • bmw ya piyasayı yokluyor ya da gerçekten bu araçlar bu paralara alıcı bulabiliyor
  • Herkes fiyat yokluyor, adamın teki 2.16 d için ilan vermiş, acil satılık diye , ben dizelleri sonradan gelecek biliyordum, dedim acaba geldi mi diye aradım araç elinizde mi acil satılık yazmışsınız , adamın cevabı araba yok ama gelince hemen devrini yapıcaz oldu. Dedim arkadaş acil niye yazdın o zaman, kem küm ediyor, insanlar olmayan araçların ilanlarını açmış hep

Bizim oralarda bir laf vardır “tavşan dağda suyu ocakta”. Alacak parası yoktur tahmin ediyorum. O nedenle araç gelmeden acil bir alıcı bulup işi riske etmek istemiyordur. 10 bin liraya 10 bin lira kazanma derdine düştü bazı insanlar.

• Aracın faturası kesilip ödemesini yapmama rağmen hala aracım bayiye gelmedi. Benzer durumu olan var mı acaba? Madem aracı veremeyecekler parasını neden alıyorlar erkenden anlamıyorum, şu piyasada bir sürü zarar ettik.

• Modellerin donanım özelliklerini inceleyebileceğim ya da karşılaştırabileceğim bir yer var mı? Sitesinde bulamadım, broşürde de hangi özellikler var yazmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.