Şimdi Ara

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
26
Favori
38.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bir tane almayı başarabildim. Sanırım en dolu paketlerden birisi, msport executive parlak siyah kaplamalı. 349000 liraya geldi. Sanırım tek eksiği Head-up display, ama diğerlerinde varmıydı bilemiyorum
  • murmuro M kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun .siparişlerim kısmında araç görüntüleniyormu??
  • necat99 N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, görülüyor, ayrıca mail de geldi aracın şu anki durumunu gösteren linkin olduğu
    ben 2 arac için para yolladım ama sayfada görüntülemiyor.Arkadaslarımında durumu aynı borusan geri dönüşte yapmadı . sanırım alamadık:)
  • Ben de 1 adet araç ayırttım ve kaporayı ödedim arkadaşlar. (Siparis ekraninda da gozukuyor)

218i M Sport + Executive + M Sport koltuklar, renk ise individual renk olan Storm Bay. Ay sonu teslim.

Güncel aracım G20 320i M Sport + Executive, 218i’yi aslen eşim icin alıyordum ancak bu akşam konusurken pek istiyor gibi de gözükmedi dogrusu, siparisi ayirirken boyle bir niyetim yoktu ancak G20’den sonra pek de tatmin etmeyeceginden belki ben de alıp direkt satabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necat99

ben 2 arac için para yolladım ama sayfada görüntülemiyor.Arkadaslarımında durumu aynı borusan geri dönüşte yapmadı . sanırım alamadık:)
    Bir çok kişinin durumu bu şekilde sistemsel bir hata oldu alırken. Mesaj geldi araba ayrıldı ama siparişlerimde görünmüyor.Rezillik resmen. Umarım tekrar stok koyarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun. Benzinli mi dizel mi aldınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eagle-eyed -- 11 Mart 2020; 12:4:54 >
  • Eagle-eyed kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, benzinli msport+executive paket+Elektrikli hafızalı koltuk +karartılmış camlar ve parlak siyah dış kaplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murmuro -- 11 Mart 2020; 12:56:56 >
  • Bu arada aracın standart First edition donanımı bile oldukça zengin gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: murmuro

Bu arada aracın standart First edition donanımı bile oldukça zengin gelmiş.
    Hayırlı olsun. Bir dahaki parti ne zamana gelir bilgi paylaştılar mı?
  • caldexter kullanıcısına yanıt
    2 ay sonra

• Aracı hafta sonu test ettim arkadaşlar, M Sport donanimliydi.

18’’ jant ile biraz sert buldugumu soyleyebilirim, cervevesiz cam nedeniyle ozellikle ruzgar sesi yalıtımı da cok iyi degildi. Bunlar haricinde motor dusuk devirlerde 3 silindirli oldugunu belli ediyor, biraz titresimli ancak gidisinde ve sanziman ile uyumunda bir sorun yoktu. Önden cekisli olmasina ragmen yeni 1 serisi gibi bu arac da baya iyi yol tutuyordu, ben normalden biraz daha uzun ve tempolu olarak test ettim ve segment sınırları içerisinde tatmin ediciydi.

• Duratorq kullanıcısına yanıt
    Güzel paylaşım için teşekkürler. Merak edenler için aydınlatıcı oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Duratorq kullanıcısına yanıt
    Ben de 218i sportline test ettim. Mevcut aracım 318i ye göre daha sessiz geldi. Ancak onden çekiş diye mi bilmiyorum, sport modda bile performansı beğenmedim.

• Ay sonu araç teslim alacak arkadaşlar var mı, detaylı inceleyen arkadaşlar bilgi verirse memnun olurum
  • Bmw 17 Nisan’a kadar fabrikalarını kapatma kararı aldı diye biliyorum. İlk araçları rezerve eden arkadaşlara bir haber geldi mi acaba teslimatların gecikebileceğiyle ilgili?

• hshngs H kullanıcısına yanıt
    İlgili araçların üretimi bittiği için Borusan deniz veya kara yolu ile bir şekilde getirecekmiş araçları, Cuma akşamı son bilgi bu şekildeydi.

Yarın yeni bilgiler gelebilir belki.

• Bende hala üretim aşamasında görünüyor, yarın bayiyi arayıp soracağım

• BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe
    BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe

Ben bugun gorustum, araçlar fabrika durmadan önce üretildi ancak transport bekliyor. Geliş tarihi olan 26 Mart’ı 30 Mart olarak guncellemisler ve en geç 31 Mart’ta fatura kesmek istiyorlar ancak bence hayal.

Siz de yeni bilgi alırsanız paylaşırsanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.