Şimdi Ara

BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
15
Favori
110.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Amerikan park nedir?

Ön sinyallerin sürekli yanık kalmasıdır,normal şartlarda onun için modül gerekmekte fakat büz modülsüz yapmaktayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cou_

quote:

Amerikan park nedir?

Ön sinyallerin sürekli yanık kalmasıdır,normal şartlarda onun için modül gerekmekte fakat büz modülsüz yapmaktayız

Nasıl yani ön sinyallerin sürekli yanık kalması...?

Amacı nedir? Sinyal vermem gerektiği zaman nasıl oluyor?
  • quote:

quote:

quote:

Amerikan park nedir?

Nasıl yani ön sinyallerin sürekli yanık kalması...?

Amacı nedir? Sinyal vermem gerektiği zaman nasıl oluyor?

Amacı hoş görüntü,sinyal verdiğiniz zaman yanıp sönüyor orjinalliği bozmuyor.Genelde 2 3 4 kasa kullanıcılarının favori özelliği :)

• Nbt ve M direksiyon montajlarımızda tam hızda devam etmektedir.
  • M direksiyon montajı ne kadara mal oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arespoem

M direksiyon montajı ne kadara mal oluyor?

Sadece direksiyon montajı 300 tl. M direksiyon + airbag 2000 tl,f1 ve cruise controllü m direksiyon + airbag 3.500 tl montaj ve kodlama dahil fiyatlardır.
  • Güncel arkadaşlar,satılık ürünler ve yaptığımız işlemlerin fotoğraflarını birazdan paylaşıyorum.
  • - F30 Lci ( Makyajlı Kasa Welcome Light) ve diğer gizli özelliklerin açılması
    - F30 Sis,Geri vites,Stop ve Sinyal Lambalarının led olarak değişimi ve kodlaması ( Geri vitese taktığınızda beyaz led ampuller çok daha belirgin olmakta)
    - Satılık F1 ve Cruise Controllu F20 F30 F21 F32 Uyumlu Direksiyon ( İstenirse Airbag dahil olabilir )
    - Satılık Nbt ve Nbt evo seti ( Stockta bulunmakta bulunmadığı zamanda da 1 haftada elimizde )
    - Satılık F1 ve Cruise Control bulunan m direksiyon ( airbag dahil )
    - Satılık M direksiyon ( airbag dahil )
    - Satılık Alcantara kaplı sportline direksiyon + cruise control tuşlarıyla birlikte ( fiyat çok uygun,airbagsız veya airbagli )
    - Satılık F30 için led klima çerçevesi ( aracın orjinal renkleriyle aynı renk,beyaz ve turuncu )
    - Satılık spor vites

Tüm ürünlerin montaj ve kodlamasını yapmaktayız.Montaj konusunda +30 araç referans Kodlama ise +200 Referans mevcuttur.

BMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMABMW F10 F20 F22 F30 F32 GİZLİ ÖZELLİKLERİ AÇMAK & KODLAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 4 Aralık 2015; 10:13:58 >

• merhabalar,
    bende aracıma kodlama yaptırdım ancak. yapan arkadas dıger ozellıklerı kapattı acamıyor.. follow me de on farlar yanmıyor, aynalardakı sınyallerım calısmıyor ve surucu camı otomatık kaapatamıyorum basılı tutmak zorunda kalıyorum. aracı nasıl duzeltıcem yardımlarınız...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenccc

merhabalar,
    bende aracıma kodlama yaptırdım ancak. yapan arkadas dıger ozellıklerı kapattı acamıyor.. follow me de on farlar yanmıyor, aynalardakı sınyallerım calısmıyor ve surucu camı otomatık kaapatamıyorum basılı tutmak zorunda kalıyorum. aracı nasıl duzeltıcem yardımlarınız...

05376622780 ulaşın yardımcı olurum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 5 Aralık 2015; 20:38:17 >
  • onu arattırsam olur degılmı ?.

• Stokta ;

3x Nbt Seti
    2x M Direksiyon Seti
    1x M Direksiyon F1+CRUISE CONTROL

Mevcut bulunmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cou_ -- 7 Aralık 2015; 10:42:02 >
  • cc lu deri direksiyon simidi ne kadar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksmhz

cc lu deri direksiyon simidi ne kadar hocam

2.350 tl hocam

• Nbt evo satışlarımız başlamıştır..

http://bmwarea.sahibinden.com/
  • sport şanzıman kodlamayı çok araştırdım birtürlü çözebilmiş değilim. Yaptığınız kişilerden geridönüş var mı? zaten manuale alıp vites değiştirmedikçe S1,S2... diye gidiyor. Sport şanzımanın farkı nedir acaba tam olarak. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: caballos

sport şanzıman kodlamayı çok araştırdım birtürlü çözebilmiş değilim. Yaptığınız kişilerden geridönüş var mı? zaten manuale alıp vites değiştirmedikçe S1,S2... diye gidiyor. Sport şanzımanın farkı nedir acaba tam olarak. Teşekkürler

Araç vites geçişlerinde ciddi bir şekilde fark var,Araç redline'a kalmakta fakat sadece 2000 Motor ve üstüne olmakta.Yaptığım araçlardaki sürücüler direkt farkı hissediyor.
  • quote:

quote:

sport şanzıman kodlamayı çok araştırdım birtürlü çözebilmiş değilim. Yaptığınız kişilerden geridönüş var mı? zaten manuale alıp vites değiştirmedikçe S1,S2... diye gidiyor. Sport şanzımanın farkı nedir acaba tam olarak. Teşekkürler

Araç vites geçişlerinde ciddi bir şekilde fark var,Araç redline'a kalmakta fakat sadece 2000 Motor ve üstüne olmakta.Yaptığım araçlardaki sürücüler direkt farkı hissediyor.

1.6 ya olmuyor demekki. OK teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

1.6 ya olmuyor demekki. OK teşekkürler.

Aynen öyle hocam,rica ederim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.